13 Yaşındayım Ve.. ~Sadece Erkekler Buraya~ Bıyık-Sakal

Sponsorlu Bağlantılar

TheCower

TheCower

Üye
aynen utanacak bişey yok. bende de var gösterim mi :D benim 15den itibaren basta bıyıklar çıktı. sonra girdim makine ile 17ye girecem. yalnız sakın jilet kullanma malum yerler hariç tabi. bacaklarına dokunma sonra çim biçme makinesi lazım olur :D

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Arkadaşlarında dediği gibi genlerinden dolayı daha erken yaşta kıllanmaya başlamış vucudun...
Eğer ileride seni rahatsız edecek boyuta ulaşırsa tıpta çözümü var endişelenmene gerek yok :)

Rock_in_Rollx2

Rock_in_Rollx2

Üye
7.sınıfta sakallarm çıktı bacaklar hayvan gibi kıllıydi kollarda göğüste .d lise sonda bacak kılları azaldı göğüste .d saçta dökülme başladı yanlar açıldı omuzlar kıllandı denize giderken artık sadece omuz kıllarını alıyorum göğüs kılları kadınlara cok cezbedici geliyor Ensar abim dedi dersin 19 18 yaşlarında.d olgun kadınlar ndense kıllı erkeğe cok geliyor ama maymun gibide olmayacn sırtta ensede falan .d bakımlı kıllı olacan.d kıllarına özen gosterecen sık banyo yap kirlendiğin zamanda kıllar cok görülür.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Abi kusura bakma ama benim bacaklarda fena çıktı birde alt bölgelerde, şimdi yer ismi vermiyim. Onun dışında dahada bişey yok bende daha 7.sınıftayım.

kraldost

kraldost

Üye
zamane gençleri neyi düşünüyor bakın hele

SelamınHello!

Üye
hani bacaklarım kıl çıtkı demiştimya bi hata yaptım jilet vurdum :dry: daha sonra kıllar tekrar uzadı hatta daha çok çıktılar ve ayağa doğru yayıldılar. daha sonra bende makas ile kısaltıyorum. her hafta makasla kısaltıyorum. benim gibi 8e gidenlerin hiç birinin bacaklarında kıl yok . hatta 20 yaşındakilerin bile bacaklarında bendeki gibi kıl yok .s ben hep böle makasla kısaltıcakmıyım ? :off:

neyse yardımlarınızı bekliyorum..

(M3T1N2)

yakup_281

yakup_281

Üye
beyler aynı sorun bende de var lise sonum yaşım 19 kollarımı katlamaya utanmıyorum ama utandırıyorlar Allahtan bizim burda deniz yok olsa da yüzme bilmiyorum utanmana gerek yok diyolar ama insanın elinde değil

hicrettaylan

hicrettaylan

Üye
Bir sivilceye bile dünyam kararırdı. Şimdi düşündükçe o kadar gülüyorumki. Emin ol sende zamanı geldiğinde kıldan, tüyden, sivilceden daha önemli şeyler olduğunu anlayacaksın. Ama şunuda iyi biliyorum ben nekadarda kafana takma desem sen yine takacaksın. Ama olsun bunlar güzel şeyler yaşayalım bunları tabiki çok fazla bunalıma girmeden. Hayat kıla ve tüye rağmen güzel diyip bitirelim :)

SelamınHello!

Üye
depresyona girmedim ama bu gidişle giricem. sadece bu bacaklarımdan dolayı havuza ve basketbola gitmiyorum. yazın şort,kapri giymiyorum. bu durumdan artık çok sıkıldım ya hep böle her hafta makasla kısaltıcakmıyım. hani tüy gibi olsa fazla belli olmasa bişey demem. ama benimki dikkat çekici. ya yazın 20 yaşındaki şort giyenlere bakıyorum bendeki kadar bacaklarında kıl yok .s yazın bi kere denize gidip şort giymiştim ondada kendimi ne kadar kötü hissetmiştim anlatamam. demek bu halimle gitsem ölürüm. hiç krem felan yok mu ? ama tamamen kılları yok etmeyen sadece seyrekleştiren. yani hiç kıl olmazsa herkes kestiğimi anlar.
cevaplarınızı bekliyorum ?..

yakup_281

yakup_281

Üye
depresyona girmedim ama bu gidişle giricem. sadece bu bacaklarımdan dolayı havuza ve basketbola gitmiyorum. yazın şort,kapri giymiyorum. bu durumdan artık çok sıkıldım ya hep böle her hafta makasla kısaltıcakmıyım. hani tüy gibi olsa fazla belli olmasa bişey demem. ama benimki dikkat çekici. ya yazın 20 yaşındaki şort giyenlere bakıyorum bendeki kadar bacaklarında kıl yok .s yazın bi kere denize gidip şort giymiştim ondada kendimi ne kadar kötü hissetmiştim anlatamam. demek bu halimle gitsem ölürüm. hiç krem felan yok mu ? ama tamamen kılları yok etmeyen sadece seyrekleştiren. yani hiç kıl olmazsa herkes kestiğimi anlar. cevaplarınızı bekliyorum ?..
erkek kılsız olmaz boşver

furkan5800

furkan5800

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

SelamınHello!

Üye
kardes kafana takma 14.5 yasındayım bacaklar aynı senin gıbi suratta da tüyler var makinayla alıyom neyse ben 8 deyim bir kaç kız o zaman yazdı bedendi iste capri giydım kız dedi bu bacak ne bôyle bende bozuntuya vermedım dedimki annenin 14 yıl önce baska yerleride öyleydi evlat dedim kız arkadaslarının icinde kıp kırmızı

:kop:neyse artık fazla dert etmiyorum. kapri felan giyince gerçekten kötü duruyor. ama yinede ara makas atmam lazım yoksa bacaklarıma baktığımda kendimi kötü hissediyorum :D

-BloodpooL-

-BloodpooL-

Üye
Korkma bıyık,sakal erkekliğin belirtisidir :) hava at sen :oke:

Mert045

Mert045

Üye
16 yaşındayım daha yeni kestim bıyıkları erken kesmeyi tavsiye etmem.

SelamınHello!

Üye
zaten bıyıkları her hafta kesiyorum.

uzun ergen

Üye
kendini çok mu garip yada tek mi hisssediosun yanılıosun dünyada senden daha fazla ve hormonlular var örnek ben 12 yaşında orman gibi sakal çıktı ve jilet sürmedim 13 yaşındayım sakallarım çıktı boyumda 180 göğüsüm orman bacaklarım orman buna ne diceksin o zaman sen mi teksin

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
13 yaşında ve 1.80 boyundasın öylemi :D ben 16 yaşındayım 1.78 boy :D

oleytoo

oleytoo

Üye
Daha ne istiyon yeni nesil kızlar fazla gelişmiş çocuklardan daha fazla hoşlanırlar

larten123

larten123

Üye
Çok erken traş olmuşsun bu nedenle makine değdiği için daha azgın şekilde gelecektir erkeğin özelliği kıllı olmasıdır utanılacak bir şey yok ama aşırı kıl kızlar açısından hoş görülmez...