Bilgisayar Kullanmadan En Basit Şekilde Tüm Symbian Telefonları Hackleme (Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
kardeş yardım et ,n97 enter your produt e ok deyine'''a communication failure has occured,retrying''' yazısı çıkıyor..ok diyorum boş kutu olarak çıkıyor bu kez aynısını yazıyorum, yinre olmuyor...takıldım kaldım :( ...aaba başka bir bulmam mümkün mü nasıl bulurum?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
kardeş yardım et ,n97 enter your produt e ok deyine'''a communication failure has occured,retrying''' yazısı çıkıyor..ok diyorum boş kutu olarak çıkıyor bu kez aynısını yazıyorum, yinre olmuyor...takıldım kaldım :( ...aaba başka bir bulmam mümkün mü nasıl bulurum?

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...pratik-olur-buyrun-39-554048.html#post4087817 burdaki anlatıma göre ve bu dosyalar ile C6-01 i hackledim muhtemelen sorununu çözecektir ;)

sinan3634

Üye
yahu ben niye burda hic bisey indiremiyorum bi bilgi verin ttpod mp3 yukleyemiyorum indir linki falan yok kim yardim etcek bana

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
yahu ben niye burda hic bisey indiremiyorum bi bilgi verin ttpod mp3 yukleyemiyorum indir linki falan yok kim yardim etcek bana

üye olmadığın için bu zamana kadar indirememişsindir şuan eğer E71 kullanıyorsan S60 3rd Müzik Oynatıcılar bölümünden TTpod u bulup yükleyebilirsin
tabi TTpod u yüklemeden önce telefonunu bu konuda yazıldığı gibi hacklemen lazım yoksa yükleyemezsin

kopil_8

Üye
"Enter your product " yazısı ekranını hiç ellemeden Ok deyin.

bu Bölüme Kadar Geliyor Ardında Alttaki Bölüm Olacağına .. A communication failure has occured retrying yazıyor .

"Licence Details" yazısı ekranı geldikten sonra Accept deyin.

Telefon 5800 yardımcı olursanız sevinirim .

hakan_710

hakan_710

Üye

bu Bölüme Kadar Geliyor Ardında Alttaki Bölüm Olacağına .. A communication failure has occured retrying yazıyor .

bu program aktivasyon sorunu nedeniyle çalışmıyor artık.yeni bir konu açtım onaylanır onaylanmaz onu dener misiniz eğer denerseniz olumlu yada olumsuz olduğunu da bildirin lütfen

55lim

Üye

telefonun tarihini 22/10/2011 yap öyle dene birde

karabela9999

Üye
nokia 5800 telefonuma bunu yükledikten sonra anna türü temaları yükleyebilirmiyim (ekrana widget ekleme )

kopil_8

Üye
Tarih Değiştirdim Yine Olmadı .. Artık Yeni Konu'nun Onaylanması Beklicez .. Teşekkürler Yardımlarınız İçin ..

olgu61

Üye
a communication failure has occurred, retrying hatası çıktı enter product girince...

darcız

Üye
kardesim c6 01 var bende ilk asamayı yaptıktan sonra ıkıncıye gectigimde etner your produck diyor 123 giriyorum kabul etmiyor

casperzaman

Üye
herşey den öce teşekkürler.telefonum n8-00 anna.umu hack programını kurarken.enter your product ekranında ok yok sadece cancel var. şifreye herhangi bişeyler yazdım ok çıktı.ok ye bastım internete baglandı şifreniz yanlış deyip trial verdi tamam dedim tekrar internete baglanmaya çalıştı baglanamadı.onu sildim umu nun yeni versiyonunu indirdim kurdum.kuruldu. bu yni versiyonda Quarantine yi tıkladıgımda options-restore yok.(bu arada rom patcherplus yüklenirken telefon sertifika istiyor)

hakan_710

hakan_710

Üye
herşey den öce teşekkürler.telefonum n8-00 anna.umu hack programını kurarken.enter your product ekranında ok yok sadece cancel var. şifreye herhangi bişeyler yazdım ok çıktı.ok ye bastım internete baglandı şifreniz yanlış deyip trial verdi tamam dedim tekrar internete baglanmaya çalıştı baglanamadı.onu sildim umu nun yeni versiyonunu indirdim kurdum.kuruldu. bu yni versiyonda Quarantine yi tıkladıgımda options-restore yok.(bu arada rom patcherplus yüklenirken telefon sertifika istiyor)
restore çıkmaması normal çünkü konuda verilen uygulamanın içeriği değiştirilip hack yapmamız için hazırlanmış yani yeni versiyon yüklemek işine yaramaz buradaki versiyonu yüklemen gerek onda da aktivasyon sorunu var açtığım konuya bi bakın diyorum ama henüz deneyen yok sanırım neyse herkes kendi bildiği gibi davransın

snn_2506

Üye
c6-01 olmadı cod istiyor wi-fi bağlanıyor ok diyorum sonra tekrar cod istiyor bu böyle gidiyor

UysalMuzaffer

UysalMuzaffer

Üye
UMUMS30D-TRIAL bu kod çıkıyor ok diyorum ama olmuyor..

berkanbal

berkanbal

Üye
A communication failure has occured retrying yazıyoooo :/:/:/

Üst Alt