Muzhiwan.com Ücretsiz Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

yamı97

Üye
Arkadaşlar ben bunları bluetooth yoluyla telefona attım wifiden internete de bağlandım.Söylenen dosyaları indirdim her şeyi yaptım oyunu yüklemeye çalıştığımda da yüklenemedi diyor ne yapmam lazım acaba...Bu arada telefonum Samsung Galaxy Fit S5670...

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben bunları bluetooth yoluyla telefona attım wifiden internete de bağlandım.Söylenen dosyaları indirdim her şeyi yaptım oyunu yüklemeye çalıştığımda da yüklenemedi diyor ne yapmam lazım acaba...Bu arada telefonum Samsung Galaxy Fit S5670...

Oyunların hepsini denedim çalışıyor.Yüklenmedi yazıp tik işareti varmı? yeşil varsa android problemi yoksa ekran çözünürlügün desteklemior 800x480 olmalı

oguzk582

Üye
bende deadspace ve gangster yükledim ama heryer beyaz gözüküyo ne yapmalıyım
birde shadowgun yükleyemedim yardımcı olur musun

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
tel?

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunda problem var malesef çözüm yok en iyi oyunlarda sıkıntı veren bi tel

SeRcANKoSe1985

Üye
hocam eline sağlık güzel çalışma olmuş samsung galaxy note kullanıyorum onda tam perfonmans caılısırmı oyunlar bırde apk indirsek yeterlı olurmu yoksa sd indirmek zorundamıyım tesekkurler ıyı gunler

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
hocam eline sağlık güzel çalışma olmuş samsung galaxy note kullanıyorum onda tam perfonmans caılısırmı oyunlar bırde apk indirsek yeterlı olurmu yoksa sd indirmek zorundamıyım tesekkurler ıyı gunler

Sd indirmene gerek yok sdk=wifi ile telefonuna indircegin güncellemeler vs telefonun indirme hızı yavaş olcagından sd dosyalırınıda veriyorum Telefonunda rahat çalışır

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Yenilendi

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
yok artık süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

berk2010_2

Üye
Bunların Hepsini Bir Paket Yapabilirmisin? 200 mb olarak ayirip