walkman telefonlarla ilgili sorunları çözelim !!!

Sponsorlu Bağlantılar

aliuoo

aliuoo

Üye
Benım w205 318 kbden sonra indirmıyor !!!!!!!!!

sekocan93

Üye
Sony Ericsson W20i Zylo telefonum var, hiçbir tema yükleyemedim,temaya gelip ayarla diyorum,tema uyumsuz ayarlanamıyor diyor 240x320 ekranlı birçok tema denedim,themes creatorden kendimde aynı boyutlarda tema yaptım ancak sürekli hata veriyor,fabrika çıkışlı 4 tane tema var sadece.Diğer telefonum SE W200i'ydi ve onda ekran boyutu farklı olsa bile temanın ekrana sığdığı kadarını uyarlıyodu,bunda bir türlü çözemedim işi. Yardımcı olursanız sevinirim.

canavar149

canavar149

Üye
w995 de ana ekranda şebekenin yanında bir H harfi çıkıyor bu ne anlama geliyor bunu nasıl kaldırabilirim?

osmanakca

Üye
sony ericsson w100i telefon aldım internete girdiğimde telefon donuyor ve kapanıyor yazılımı baştan yükledim bir kaç kez girdikten sonra aynı sorun yaşandı normalde sorun yok sadece internette hafıza dolduğunda oluyor servise gitse düzeltilebilir mi yoksa telefon öldümü...

fukoaslan

Üye
bende w700i var yeni aldım ve oyun nsl yüklemem gerekio bilmiorum oyunları winrar dosyası halinde indiriorum ancak yükleyemiorum ?

michelin18

Üye
Bende w200i var.Bu telefonun sürümünü yükseltebilirmiyiz.

sülocash

Üye
bluetooht sürekli onay kaldırm ve aynıanda 2 java kullanabilme patchı arıyorum w810i c49 031 buabilrimiyiz ?

gingobil_109

Üye
bendede w810i var da. bu pachı ne demek hic anlamıyorum açıklarmisiz. bende yapayım:)

RACO38

Üye
w995 de ana ekranda şebekenin yanında bir H harfi çıkıyor bu ne anlama geliyor bunu nasıl kaldırabilirim?
Dostum telefon üzerinden veri iletişimi aktif olduğu zaman o H harfini görürsün. Yani Sim kart üzerinden internete bağlanıyorsun eğer bedava internet paketin yoksa faturan kabarık gelebilir dikkat et. ve veri iletişimini kapat

Üst Alt