Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

mavera18

Üye
türkçemi herşey arkadaşlar.

magnapeccatrix

Üye
e72 için de çalışır mı

tohonour_77

Üye
1-Dr Web Antivirüs budosya sertifika hatası veriyo n8 yüklüyemiyorum

phoneixx

Üye
wayy bee c5-03 bile hackledi helal lan sana ++++++++++++++++++++++++++++++++++

evroo

evroo

Üye
Abim Allah razı olsun çok çok çok ama çok teşekkür ederim sertifika sorunum sonunda halledildi yükleyemediğim program kalmadı artık diğer forumlardaki hack işlemleri hem güvenilir değil hemde işe yaramazlar senin sayende hallettim :D dostum çok şaol :) :)))))))))))

byonur66

byonur66

Üye
çoookk teşekürler harika paylaşımmm

b_gundem

b_gundem

Üye
büyüksün hocam eline sağlık c5-03 sorunsuz....

evroo

evroo

Üye
bende bi sorun oldu bu rom patch içinde görünen dosya yok oluyor no data diye sonra teli pc ye usb ile bağladığımda tekrar aktif oluyor bunun sebebi nedir yada çözümü?

• Beğen
Tepkiler: baht41

byblt

Üye
c7 belle fw

azrock

azrock

Üye
Telefonu sık sık flashladığım için, sık sıkda hackliyordum. Bir arkadaşın anlattığı UMU Mobile Security'le işlem yapıyorduk. Tabi o buna göre daha basit ama bu da hiç de zor değil. :D

Ve tabi o program, trial olduğu için sapıtmıştı. Bende sildim, bu yöntemi uyguladım. İşe yaradı. Teşekkür ederim.:yuru

(O klasörleri silmesek, Virüsler telefona zarar verebilir mi?)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
yahu ben daha lisanslayamadım programı demo lisans için bağlantı sırasında error veriyor nasıl iş anlamadım internet hem wireless var hem turkcell var çözecez inşallah

---------olacak dedim yaptım oldu -----------:)

arkadaşlar bağlantı sorunu ile lisans yapamayna arkadaşlar forumda http://www.maxicep.com/s60-3rd-anti...bianos-9-x-signed-sinirsiz-lisans-334794.html indirip dosyasını kullanabilirler ben öyle yaptım.

arslanyurek

arslanyurek

Üye
nokıa n86 8gb da oldu teşekürlere fakat format attıgım zaman tekrar hack yaparmı bunu bilmiyorum yada bir seferlikmi bilgi verirmisiniz arkadaşlar iki gün ugraştı ama sonunda oldu

ewrenn123

ewrenn123

Üye
Kardeş sen var mükemmel olmak yav :)
umu mobile securitiy in trialini kaldırmışlar günler dir yapmadığım şey kalmamışdı ve sonunda oldu
n97 mini v30 :oke:

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
nokıa n86 8gb da oldu teşekürlere fakat format attıgım zaman tekrar hack yaparmı bunu bilmiyorum yada bir seferlikmi bilgi verirmisiniz arkadaşlar iki gün ugraştı ama sonunda oldu

bir alışveriş bir fiş... bir format bir hack :) .. bu şekilde yeni yazılım çıksada kırılmasını veya kırılmış dosya beklemiceksin bu yöntemle kendin hackliceksin.. en temizi bu tür yöntemler.

berkay3663

Üye
ssx 3 diye bi oyunu çalıştırmak istemişitim yaptım herşeyi ama sertifika taradından kısıtlanıyor dedi :( yardım edin lütfen ama diğer yüklemek istedğim oyunu çalıştırdı :S

Edit: tamam hallettim saol çok teşekkür ederim :)

ciwan__47

ciwan__47

Üye
c7 belle dr.web kurulmuyor yerleşik bileşen diye hata verdi... dolayısıyla olmadi maalesef... :(

Üst Alt