Symbian belle icin kinetic scrolling MOD

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
Hackli uda var içinde :kop:

n000k

n000k

Üye
Rica ederim ben de şaka yapmıştım zaten :)

Bu arada bahsettiğin uygulamayı kullanmıyorum, o yüzden yorum yapamayacağım :oke:
tamam hallettim onu ayarı varmış.. güzel bir uygulama tavsiye ederim.. aynı bubbls gibi ama bunun bir sürü skini var değişik değişik kullan.. güzel bir uygulama kullanmak isteyenlere tavsiye ama tel ya hackli olcak yada sertifika almayı bilcen :oke:
http://www.maxicep.com/symbian-3-ek...d-bol-miktarda-cesitli-tus-kilidi-475970.html

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN.
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
Telefona Belle kurmuşuz, bırak da hackli olsun telefon :ehe Aldığım gün hacklemiştim ben.

Teşekkürler.
senin belle kullandığını zaten biliyorum , burda uygulama adresini görenler olupta kullanmak isterse diye ufak bir açıklama yaptım :oke: dediğin gibi teli hacklemek en iyisi.. eğer hakkını vererek kullanmıcaksan bu teli hiç alma, git daha basit tel al.. :oke:

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN.
engin_erg

engin_erg

Üye
teşekkürler gerçekten çok iyi

Punish3R55

Punish3R55

Üye
su programı baska bı sıteye up larmısınız ps den ındıremıyorum hotfıle olur fln bı halledebılırsek herkez nasıplensın

Punish3R55

Punish3R55

Üye
sağolasın genelde ekden ındırırımde prtsc alabılırım ıstersn bende ekde bısı gozukmuyo cok tskkurler.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
arkadaslar bısı sorcam.. bu programdan once sızın rehberde kaydırdıgınızda bır noktada duruyordu.. bu program durmasını mı engellıyor? cozemedım tam? vıdeo koyma sansınız varsa sevınırım.. yada guzel bır acıklama..

xCrazy66x

Üye
acaba anna icin olanı farklı bir siteye uplar mısınız şimdiden tşkler

tarxhn

tarxhn

Üye
acılmıyor bu lanet site

Tuba

Tuba

Üye
Eklenti olarak konuya eklendi ve video ekleyip konuyu taşıdım :oke:

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

tunaoruc

Üye
çok güzel bir mod çok teşekkürler

alpina11

Üye
teşekkürler c6-01 de çalıştı

SilentOne

SilentOne

Üye
kaçtır bu modu aradım anca bulabildim :D

serinaga

serinaga

Üye
EVET arkadaşlar gerek rehberi kaydırmada, gerekse menü ikonlarını kaydırmada belirgin olarak hızlanma sözkonusu olup hatta o arada bir takılmalardan eser yok. Paylaşan arkadaşa çok teşekkür ...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
peki şarjı etkileme gibi bi durumu varmı yoksa tam tersi artırma gibi olasılığı varmı sonuçta kasmayı ram sıkıştıgı için yapar bunda yapmıyormuş ama arkaplanda calısıyorsa etkileyebilir

fayzteck

fayzteck

Üye
Teşekkürler,sonuç olumlu.