(2012)Symbian Telefonlarda flash Player İsteyen Videoların Bir çogunu İzlicez 5800'da Denendi (2012)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
anıl kardeşim bu biraz zahmetli ama yinede çok teşekkürler burada bir emek var sonuçta ----------Eklendi @ 09:28:17 ---------- Yazıldı @ 09:26:46 ---------- mangdaşire arkadaşım opera ile ucwebden nasıl indiriyorsun ? bunu hiç duymamıştım
Okadar zahmetli degil ya 2 dk sürüyo tabi bu 2 sitenin yogunkuguna göre degişir bu süre kısalırdaa uzarda operadan video indirmişini cok denedim olmadı ayarımı var onun 6630da yapıyodum ama :D

kcsoft

kcsoft

Üye
5800 da yapılmıyomu ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
opera ya da ucwebden gayet basit.ucwebi çok denemişligim yok ama opera miniden youtube den falan video indirilebiliyor diye hatırlıyorum.youtube ya da başka bi siteden video açmaya çalışın,direk indirmeye çalışır.ayarı falan yok.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
opera ya da ucwebden gayet basit.ucwebi çok denemişligim yok ama opera miniden youtube den falan video indirilebiliyor diye hatırlıyorum.youtube ya da başka bi siteden video açmaya çalışın,direk indirmeye çalışır.ayarı falan yok.
Ben denedim olmadı abi yaa :)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm miniyle denedigine eminsin demi? eger miniyle denemene ragmen indirmediyse o siteden indirmiyo da olabilir. başka siteler dene.ama benim bildigim indirmesi lazım.
Tıkllıyom normal acıyo ındırmıyo youtubedan denedim opera mini 6.1

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
belkıde ondandır ama :hmmm

oleytoo

oleytoo

Üye
çook teşekkürler :) touch face den işe yarıyo mu

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
touch faceden gırınce zaten ototmatık olarak ındırır fakat ordan ındıdıgın vıdeooyu acınca bazen ses ve ya vıdeo klıp oynatılmalıyo der onu ıcınde uc player kullna ılk sayfada paylastım dırek acar :oke:

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
5800 kendi tarayıcısından youtube videoları zaten izlenmiyormudu

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
MaRJiNaL45 arakdasım yazdıklarımı oudun mu ı okudun mu ve dedıgım gıbı o vıdeoda youtube secmemın nedenı baska sıtelerın reklamını yapmak ıstemedıgımdendır :oke:

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
MaRJiNaL45 arakdasım yazdıklarımı oudun mu ı okudun mu ve dedıgım gıbı o vıdeoda youtube secmemın nedenı baska sıtelerın reklamını yapmak ıstemedıgımdendır :oke:

5800 xm servise yolladığım için deneme imkanın yok ama izlesene.com yapsaydı daha iyi olur du youtube reklama giriyor neticede

Lenneth

Üye
Teşekkürler :)

estorak

estorak

Üye
teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
en reklama gırmeyen youtube ıdı konu acarken vıdeo ekle dıye bısı var orda youtube dedıgı ıcn reklma olmaz dıye youtube sectım :oke:

----------Eklendi @ 15:38:10 ---------- Yazıldı @ 14:48:13 ----------

mangdaşire sımıd forumdan 6.00(24095)" sürümü buldum dendedım gene ındırmedı :)

----------Eklendi @ 17:01:06 ---------- Yazıldı @ 15:38:10 ----------

evet arkadaslar olumlu yorumları beklıyorum :oke:

'Patron

'Patron

Üye
sağol teşekkurler bende internetten izlicez sandım

Üst Alt