(2012)Symbian Telefonlarda flash Player İsteyen Videoların Bir çogunu İzlicez 5800'da Denendi (2012)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
(2012)Symbian Telefonlarda flash Player İsteyen Videoların Bir çogunu İzlicez 5800'da Denendi (2012)
herkese merhabalar arkadaslar yaklasık 1 aydan berı bılgıım bı yontem uzun bı sure test ettım ve artık paylasma zamanı geldıalıntı degıldır kendım bızzat arastırdım sımdı telefonunuza hıc bısı yuklemeye gerek yok sadece web tarayıcınıza bır yerımı kaydedın hepsıbu sımdı su verecegım adresı yer imi olarak telefonunuza kaydedın sımdı anlatıma gecıyım vıdeo ızleme ısı vıdeoyu ındırerek calısıyoverdıgım sıte onlıne olarak vıdeo cevırıyo yanı sız bı sıtededı bı vıdeoyu ızlemek ıstıyosun gırdınız vıdeoya flash player gerekıyo falan der o sayfanın url sını benım verdıgım sıteye gırıp yazıyosunuz onlarada 1 kac dk ıcınde vıdeo yu sızın ıstedıgınız formatta cevırıp ındırme lınkını paylasıyo sızle zaten vıdeo hazırladım vıdeoyu ızlersenız anlarsınız nasıl calısıtıgını sıstemınsımdı vıdeo koydum ama ben gene kısa olarak bahsetcem sızlere ne yapmanız gerektıgını ılk olarak verdıgım sıteyı yer ımlerı olarak kaydedıyosunuzdaha sonra herhangı vıdeo sıtesınden gırıp ordan vıdeonuzu secıyosunuztıklıyonuz daha sonra o vıdeonun bulundu gu sayfayının urlsını kopyalıyosunuz daha sonra benım verdıgım sıteye gırıyorsunuzorda sıte acıldıgında solda vıdeo formatları var ben sıze 3gp formatını onerıyorum zaten bır ıkı defa ızleyıp sılceksınız kalıteye gerek yok ama ısteyen mp4 secebılır ama ondada uc player gerekır onunda lınknı paylascam mesajın en altında neyse 3gp de sabıt cozunurlukler var ordan 352 ye 288 var onu secın 3gp de daha yuksek secenegı secmeyın mp4 ıstedıgınız cozunurlukte ayarlarsınız 5800 ın organal ekran cozunurlugunue ayarlarsınız ısteyen tabıkıyanlız unutmayın kalıteyı ne kadar yukseltırsenız o kadar cok beklersınız sız en ıyısı 3gp secın ordanda 352 ye 288 secın yeterlı olucaktır neyse sectıkten sonra converte basın ve 1-2 ıcınde vıdeo hazırlanır tabı 2 sıtenın yogunlugunua baglı daha fazla da bekleyebılırsınız bıd baglantı hızınız düsükse daha cok beklersınız soylıyım daha sonra ındırın ve seyredıngelelım sızın sorulara her sıtede ıse yararmı hayır yaramaz suana kadar ıse yaramayan sıteler:hepsıburda.com dakı vıdeolarizlesene.com dakı vıdoelarfacebook tum sıte 1 tanedaha var dı unuttumpekı ıse yaramadıgını nasıl anlarım converte bastıgınızda error dıye bısı cıkıyosa ıse yaramıyo veya anlık bı sorun olustu demektır bu kadar arkadaslar aşşagıki vıdeoyu ben hazırladım orda youtube uzerınden denedım nıye ordan dendım baska sıtelrın reklamını yapmak ıstemedım sız dıger sıtelerde deneyın mp4 ındırcek olanlar ıcın uc player http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-video-kayit-video-oynatici/uc-player-3-0-16-yeni-surumuyle-karsinizda-516777.htmlayrıca bu uc player la facebook mobılden ındırdıgınz vıdeolarda cıkan bı hata vardır : ses veya vıdeo klıp oynatılamıyor kısmen oynatma denenıyo denıp sadece ses cıkar ıste eger o sorunlu vıdeoları uc player sorunusuz sekılde ızlersınız ayrıca mp4 ındırcekler ıcın 5800 ın orgınal ekran cozunurlugu:[640x360] dır ben sıze 3gp ve 352-288 olarak ındırmenızı tavsıye edıyorumındırerk vıdeoları ızleyebılırsınzayrıca tum tlefonlarda ıse yararbazıları begenmeyebılır bu yontemı hıc ızleyememektense bu yontem daha ıyıalttakı vıdeoda bıraz yavas olmus olablır cunku ıcerde pc de bı seyler ındırıyodumve dedıgım gıbı o vıdeoda youtube secmemın nedenı baska sıtelerın reklamını yapmak ıstemedıgımdendır vıdeo: ee bır tesekkuru hakkettım :oke:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail, utt2, osmannnnn11111111444579 ve 41 diğerleri

outofdark

outofdark

Üye
çok beklettin ama süper

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
2 saaten berı yazıyom olcek okadar :D

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Çok teşekkürler arkadaşım.. yararlı bilgi. :tşk:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
.:rica:

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
anıl çok sağol kardeşim :oke:

• Beğen
Tepkiler: ejder1987
HakaN-06

HakaN-06

Üye
hiç yoktan iyidir teşekkürler

Kedi Yavrusu

Üye
bende tarayıcıda izleyecek sandım :d:

• Beğen
Tepkiler: ejder1987
erdew

erdew

Üye
tesekkürler güzel yöntem deniyecem

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
.:rica:

----------Eklendi @ 23:32:11 ---------- Yazıldı @ 23:31:09 ----------

hadıyaa :D

hotlock

hotlock

Üye
xvideos ta hata verio :ehe tutmadı reiz :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
teşekkürler emek vermişsin ama gerek yoktu be :D.ben operayla en olmadı ucweble çogu siteden indirebiliyorum.urlyi kopyalayıp bu siteye girene kadar harcayacagım süreyi,operadan direk indirmeye harcarım.neyse yine de emek vermişsin teşekkürsüz olmaz :tşk:

hotlock

hotlock

Üye
ewt emek var teşekürsüz geçmeyelim :tşk:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler emek vermişsin ama gerek yoktu be :D.ben operayla en olmadı ucweble çogu siteden indirebiliyorum.urlyi kopyalayıp bu siteye girene kadar harcayacagım süreyi,operadan direk indirmeye harcarım.neyse yine de emek vermişsin teşekkürsüz olmaz :tşk:
peki opera ile veya uc web le her siteden nası video indiriyon ben bi türlü yapamadıydım :)

----------Eklendi 16.09.2011 @ 01:13:05 ---------- Yazıldı 15.09.2011 @ 23:53:00 ----------

HADI yorumları beklıyom... :oke:

goktas19

goktas19

Üye
:tşk: :tşk: Denemedim Emeğe Saygı Şimdi deniyicem Inşallah olur

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
her sıteden ıse yaramaz ama cogunda yarar :oke::rica:

goktas19

goktas19

Üye
Dostum inşallah çalışır Güzel bir yöntem :)

----------Eklendi @ 01:19:59 ---------- Yazıldı @ 01:19:21 ----------

Okudum okudum hiç izlememekten iyidir :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eline Sağlık Anıl Teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
butun tesekkur edenlere :rica:

kcsoft

kcsoft

Üye
anıl kardeşim bu biraz zahmetli ama yinede çok teşekkürler burada bir emek var sonuçta

----------Eklendi @ 09:28:17 ---------- Yazıldı @ 09:26:46 ----------

mangdaşire arkadaşım opera ile ucwebden nasıl indiriyorsun ? bunu hiç duymamıştım

Üst Alt