Best Blacklist v2.01 s60v5 ARAMA ENGELLEME

Sponsorlu Bağlantılar

kty

kty

Üye
Teşekkrler Auto Startıda warsa tadından yenmez prgram

sedatsedat

sedatsedat

Üye
eline sağlıl arkadaş:alkis

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Hocam bu programı yükledim çalıstı tamam ama.
Telefona flash attım (cfw kurdum).C6v40 larda arama yapamama sorunu basladı hiçbir sekilde arama yapamıyorum ne arama tusu ile nede ekrandan.Arama tusuna bas bas dur tepkisiz kalıyor arama yapamıyor ve aranırkende tepki yok telefonum aranıyor ama ekranda arandıgına dair hiçbir belirti yok.*#06# yaptıgımda da imei gözükmüyor zaten sanırım bu yüzden arama sorunu yasıyorum..
Hafıza kartını biçimlendirdim sorun hala aynı.Sebebini ve çözümünü bilen var mı acaba :hmmm
( Not bu sorunlar orjinal fw'de olmamaktadır )

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam bu programı yükledim çalıstı tamam ama.
Telefona flash attım (cfw kurdum).C6v40 larda arama yapamama sorunu basladı hiçbir sekilde arama yapamıyorum ne arama tusu ile nede ekrandan.Arama tusuna bas bas dur tepkisiz kalıyor arama yapamıyor ve aranırkende tepki yok telefonum aranıyor ama ekranda arandıgına dair hiçbir belirti yok.*#06# yaptıgımda da imei gözükmüyor zaten sanırım bu yüzden arama sorunu yasıyorum..
Hafıza kartını biçimlendirdim sorun hala aynı.Sebebini ve çözümünü bilen var mı acaba :hmmm
( Not bu sorunlar orjinal fw'de olmamaktadır )

custom firmwareniz sorunLu . uyguLama iLe iLgisi yok , hard format atıp orjinaL fw yükLeyin düzeLir .

nachtregen

Üye
deneyelim

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye

custom firmwareniz sorunLu . uyguLama iLe iLgisi yok , hard format atıp orjinaL fw yükLeyin düzeLir .

Cfw sorunlu degil hocam önceden kullandıgım cfw'yi hiç modifiye etmeden tekrar basıyorum ama sorun var.
Orjinal fw'de zaten sorun yok ama cfw kullanamıyorum.Bazı cfw'lerde sorun olmuyo ama aynı cfw'yi bi süre sonra tekrar flashladıgımda aynı sorun oluyo.Acaba rom'da mı bir sorun oldu flash atarken yoksa program mı sorunlu.Arastırırken birisinin daha aynı konudan muzdarip oldugunu gördüm.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kesinLikLe sürümünüz iLe iLgiLi bir sorun yaşıyorsunuz .. bu konudaki dosyayı şu an cihazında kuLLanan bir çok arkadaşım var çünkü

yated

Üye
5800 de kurarken uyumsuz mesajı aldım

salih0681

Üye
Teşekkürler.

atakantan

atakantan

Üye
emegine saglık

atakantan

atakantan

Üye
emeğine sağlık kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

efeman2010

Üye
Size bişey sormak istiyorum bu gelen aramayı mı engelliyor sadece yoksa mesajları falanda engelliyor mu?

avare0506

avare0506

Üye
seri numarası arkadaşlar giremeynler için 1 nci ve 2 nci bölüm
65126224-12629677

49356735-99957357

18946853-66547457

25243321-86014763

46223009-29284305

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye