[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(977) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.10(977) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]
Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca Etkin Noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: akef38, carbon_o7, mtu80 ve 15 diğerleri

Uruloki

Uruloki

Üye
teşekkürler

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler

m542tf

m542tf

Üye
sağolasın

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
süper bu yaa
teşekkürler

adsasdsd

adsasdsd

Üye
:bye2:süper.ama tam kullanımını anlatırmısın anlamadım ??

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Ovi de lite sürümü vardı bu programın , bu verdiğin tam sürüm mu acaba? Premium dediğine göre bu tam sürüm galiba...

Uruloki

Uruloki

Üye
evet tam sürüm şifre filan koyabiliyorsun

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık ...

kaqan18

kaqan18

Üye
Kurulum sırasında ınternete baglanmıyo demı bu kardes sonradan fatura gırmesın ;)

mahir_tanir

mahir_tanir

Üye
vodafon kullanicilari dikkat edin ben ispanyada vodofon kullaniyorum bu programi kurdum aninda 4 euroluk kontur gittin internetim beles oldugu halde 10 dakika sonra vodofon aradin telefonunuzu modem olarak lullaniyorsunuz dedi ve internetiniz kesilecek eger 1 saat icinde bu programi kaldirmassam , dikkat edin operatoorler degil... saygilar..

----------Eklendi @ 19:09:53 ---------- Yazıldı @ 19:08:46 ----------

Kurulum sırasında ınternete baglanmıyo demı bu kardes sonradan fatura gırmesın ;)

kardes iyisin :) programin ne ise yaradigini ogrenmeden yukleme :)

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
teşekkürler

sinanbaba

sinanbaba

Üye
teşekkürler

zaferozkan

zaferozkan

Üye
teşekkürler çok yararlı olacak

bay_ferhat

bay_ferhat

Üye
kısacası telefonunuzu modem yerine kullanıyorsunuz demek istiyorsun anladığım kadarıyla. Tabii bunuun için int. sağlayıcısının operatör kaynaklı olması gerekiyor. Doğru mu anlamışım :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kısacası telefonunuzu modem yerine kullanıyorsunuz demek istiyorsun anladığım kadarıyla. Tabii bunuun için int. sağlayıcısının operatör kaynaklı olması gerekiyor. Doğru mu anlamışım :)
Evet doğru :)

mcrunner

mcrunner

Üye
thnx

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.
indiriyorum.

Cane®

Cane®

Üye
arkadasım ben ındırdım kurdum baglantı noktası olarak ta gosterdım bılgısayardan baglandım telefona ama bılgısayar ınternete gırmıyo.sureklı olarak ag baglantısı yok dıyor sebebı ne olabılır?

kasap111

kasap111

Üye
teşekkür

Üst Alt