OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rkap

rkap

Üye
teşekkürler kardeşim çok güzel paylaşım

baymizol

Üye
babacan para istiyor..

tezgin

tezgin

Üye
Kardeş senin gösterdiğin resimler gibi çıkmıyo ben mi yanlış yaptım hata veriyor dosyayı yükle dedikten sonra yardımcı olursan sevinirim "certificate error "diyor

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
Teşekkür ederim dostum, çok güzel anlatmışsın. Çok amatör olmama rağmen rahatlıkla alabildim. Fakat site değişmiş, güncelleme yaparsan daha betimleyici olabilir.

benbabacan1

Üye
Teşekkür ederim dostum, çok güzel anlatmışsın. Çok amatör olmama rağmen rahatlıkla alabildim. Fakat site değişmiş, güncelleme yaparsan daha betimleyici olabilir.
panpa deismis derken sen opdaya girince shoujin(opda logosu var) die baska bi siteye yönlendirilion?

alevtopu

Üye
opda para istemeye başlamış nedecez

esx1

Üye
selam millet kaç günde gelir bu sertifika başvurdum ama hala Being produced diyor 1 gün oldu

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

ustura42

ustura42

Üye
arkadaşlar n8 kullanıyorum 20 gün oldu ama hala Being produced yazıyor ve bir türlü alamadım sertifika. 5800 telefonumda var ona alabiliyorum ama n8 e vermiyo 20 gündür beklemedeyim. nedir bu işin kerameti ?

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Being produced yazıyorsa yapacak bir şey yok usta normal yazsa saniyesinde alırdık

ortyy

Üye
ben yaptım ve 4 gun oldu hala onaylanmadı normalmıdır bu bı yardımcı olun lutfen

tektonik1907

tektonik1907

Üye
beklemekten başka çaren yok usta sadece normal kullanıcılar indirebilir

zalim___21

Üye
öncelikle emegine saglık bugun kaydoldum opdaya 1 gün bekleyelim olacak mı?

ReSSaM288

ReSSaM288

Üye
girmiyor siteye :S

quarter1990

Üye
siteye girmiyoo konuyu kapatın

----------Eklendi @ 19:00:55 ---------- Yazıldı @ 18:54:01 ----------

sertifka olayına yardım edecek kimse yok muu şimdiden teşekkurlerrr

ads1102

Üye
bende e63 var 45 gün oldu hala vermedi üretiliyor yazıyor yardım lütfen

hancock12345

Üye
konu çöp adminler nerde....?

wer50ni

Üye
3 gün oldu hala bekliyorum sertifika için ne olacak

savran87

Üye
tamam herşeyi anladım cer indirdikten sonra telefonu hacklememiz gerekmiyor dimi??? cevap önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt