Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ellısekız

Üye
denedim oldu emek için teşekkürler.Bu arada bu programın herhangi bir süresi var mı 30 günlük vs...

greatkol

Üye
teşekkkürlerrrr

greatkol

Üye
teşekkkürlerrrr

memorain

Üye
arkadaslar linki veya resimleri goremiyorum (link kaldirildimi
haberiniz varmi ?

ebrar21

Üye
program süper. sadece pcden telefona dosya gönderirken hata alıyorum göndermiyor. bi çözümü var mı? 4-5 mblık dosyaları gönderebiliyor musunuz, boyut limiti olabilir mi?

sdemirezen

Üye
çok tşk ederim dostum sağol

bobkarepantolon

Üye
Gerçekten oluyor süper yau. Çok teşekkürler. Konuyla ilgili olur mu acaba şöyle bir soru sorsam. Ben kablolu modemden bağlanıyorum ethernetle laptoopta ev ağı kuruyorum başka laptop benim wi-fi kartımla internete bağlanabilir mi. Tabi telefon için de geçerli bu durum. Şimdi şebeke kullanarak denedim o yüzden kablolu modemim yüzünden

anubisx

Üye
Çok teşekkür ederim :)

Dn@

Dn@

Üye
kardeş bunun rarsız java halini atabilrmsn rica etsem klasörün içinde dosyalardan başka hiç bişey yok en kısa zamanda atarsan sevinirim

XpLoideR

Üye
denedim ve çalıştı kardeş eline emeğine sağlık benim bi sorum olacak acaba pc den kendi kameramı açsam hareketli görüntü elde edebilir miyim ?

ONER-1997

ONER-1997

Üye
tesekkürler deniyorum

izmitli1983

izmitli1983

Üye
ben denedim çalıştı valla :) he bu arada başlığı değişsen iyi olur wi-fi degilde internet ile dersen daha makbul gecer cunku vodafone cepnetten bağlandım telefon 5800 denenmiştir çalışıyor

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
evet yapabilirsin kardeşim

trgy67

Üye
ya birşey soracağım. Şimdi Ben programı kuruyorum ama hep wifi ile bağlanmaya çalışıyor. Wifi olmayan yerde öyle kalıyor. Nasıl ben 3g 'ye çeviricem bağlantıyı. 1 Saattir karıştırıyorum Bulamadım. Wifi ile bağlanınca sorunsuz çalışıyor ama heryerde wifi bulunmaz :(

----------Eklendi @ 22:51:44 ---------- Yazıldı @ 22:45:19 ----------

Uygulama yöeticisi > Erişim Noktası düzelttim :D

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

frostfoxx

Üye
Gerçekten çok güzel çalışıyor. Telefondaki Setup ayarlarını yaparak gayet akıcı şekilde bağlanabilirsiniz.
Ellerinize sağlık.

bobkarepantolon

Üye
ellerinize sağlık şu anda kullanıyorum müthiş bir program

evroo

evroo

Üye
ya birşey soracağım. Şimdi Ben programı kuruyorum ama hep wifi ile bağlanmaya çalışıyor. Wifi olmayan yerde öyle kalıyor. Nasıl ben 3g 'ye çeviricem bağlantıyı. 1 Saattir karıştırıyorum Bulamadım. Wifi ile bağlanınca sorunsuz çalışıyor ama heryerde wifi bulunmaz :(

----------Eklendi @ 22:51:44 ---------- Yazıldı @ 22:45:19 ----------

Uygulama yöeticisi > Erişim Noktası düzelttim :D

kardeş benim beceremediğimi nasıl becerdin wireless ile bağlanmak istiyorum düşüncem şu daha hızlı olabilir ama bir türlü bağlanamıyorum hep netten bağlanıyor bu

----------Eklendi @ 16:52:55 ---------- Yazıldı @ 16:16:10 ----------

tamam kardeş yaptım ben hem telefonumu modem olarak pc ye bağlayıp nete giriyorum hemde wireless la bağlanmaya çalışıyorm telefonumdan bağımsız girmem gerekiyor internete tamamdır saol yinede öğrenmiş oldum erişim noktası ayarlarından olduğunu :D

arda.123

Üye
Kardeşim ellerine sağlık denedim cayır cayır çalışıyor :) teşekkürler :)

musduva

Üye
teşekkürler

Üst Alt