S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv

Sponsorlu Bağlantılar

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
S60v5 En İyi Oyunlar(detaylı açıklama ile) ARşiv
arkadaşlar bu konuda s60v5 telefonumuz(5800,5230,5530,n97...) için forumumuzda paylaşılan en iyi oyunları açıklamasıyla beraber anlatacağım :oke:

1-Green Farm

Bu Oyuna Kısaca "Farm Ville" diyebiliriz.başta bir kısım toprağınız var,o topraklara tohum ekiyorsunuz, daha sonra harvest le topluyoruz ürünleri tabi ki oyun bu kadar değil hayvancılık,ahır,ev,komşuya yardım etme falan hepsi bu oyunun içinde mevcut.Ayrıca Farm Ville oynayanlar bilir küçük bir hilemiz var.Adamımızı ürünleri daha çabuk toplamasını istiyorsanız adamınızı çit ya da balya ile sıkıştırın böylece adamınızın ürünün yanına gitmesi gerekmez :oke:
indirmek için:http://www.maxicep.com/attachments/70625d1301144071/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2-Doodle Jump

Her ne kadar grafikleri kaliteli olmasa da kaliteli bir oyun.Oyunu cep telefonumuzun sensörü sayesinde oynayabiliyoruz.Yukarılara doğru çıkıldıkça zorluk artıyor.Sanırım 100.000 i geçmiştim:d: Ekrana dokunduğumuzda da yaratıklara ateş ediyoruz.Bağımlılık yapar,tavsiyemdir:oke:
indirmek için:http://www.maxicep.com/attachments/48253d1273782573/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-)Angry Birds

Ve yine kaliteli bir oyun...Bu oyunda kuşlarımızı tutup uygun hız ve açıyı ayarlıyıp salıyoruz :ehe Ve düşman kuvvetlerini hezimete uğratıyoruz :) Oyunda ki 5 kuştan bahsedeyim(favorim mavi)Bildiğim kadarıyla kırmızı kuşun extra bir özelliği yok.Sarı kuşu attıktan sonra ekranda ki hedefe dokunursanız jet hızıyla hedefi parçalıyor:oke:Beyaz kardeşimiz ise düşmanın kafasına sı...:ehe yumurta atıyo:ehe Benim mavim ise havada üçe bölünüyor(ekrana dokunursanız) ve 3 kuş atıyormuşsunuz gibi oluyor:)Siyah kuş ise çok güçlüdürtaşları tek vurmada yıkabiliyor.Arkadaşlar oyun 45 levelden oluşuyor.Ayrıca oyunun forumumuzda bir çok değişik versiyonu mevcut ama ben orjinalini koyuyorum.Keyifli oyunlar:oke:
indirme linki:http://www.maxicep.com/attachments/70591d1301089587/

devamı mesajların devamında :oke:

• Beğen
Tepkiler: hakimnokta, kariban, ahmetbond ve 73 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: kenan17fb
'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: seydor ve kenan17fb
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şu sıralar nete çok zor giriyorum müsait olduğum zamanda konu gücellenecektir :oke:

• Beğen
Tepkiler: kenan17fb ve fireriver
SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

• Beğen
biltek

biltek

Üye
başka yokmu

güncel yazmışsın

• Beğen
btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
green farmı sakın yüklemeyin başından kalkamazsınız :aha:

• Beğen
Tepkiler: kenan17fb, zepkynear, okan_-_18 ve 1 kişi daha
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
4-)Micropool(Bilardo)

Çok kaliteli bir bilardo oyunu karşınızda!Oyunu çok kolay bir şekilde register yapabiliyorsunuz.Oyunu telefonla ya da arkadaşınızla(tek bir telefondan) oynayabiliyorsunuz.Oyun temelde bilardo sevenlerin bildiği 2 bölümden oluşuyor.9 top amerikan veya 8 top bilardo...9top oyununda vurmanız gereken toplar sol alt tarafta gözüküyor istakayi ayarlayıp uygun şiddette topa vuruyorsunuz en sonda bantlı topu(striped) sokan oyunu kazanıyor.8 top ise biraz karışık.Oyunda bantlı(striped) ve tek renkli(solid) toplar var.Bu oyunda başlangıçta istediğiniz topa vurabiliyorsunuz.İlk başta soktuğunuz top çizgili ise bundan sonra artık sadece çizgili toplara atış yapacaksınız.Solid ise solidlere :ehe.Ama burada unutulmaması gereken nokta Siyah topu kim olursanız olun asla başlarda içeri sokmayacaksınız.Mesela bantlı toplarala oynuyorsunuz, eğer tüm bantlı topları içeri sokmuşsanız siyah topuda içerisokup oyunu kazanabilirsiniz :oke:
Oyunun kurulumu,register yapılması:http://www.maxicep.com/symbian-s60v...30-bilardo-oyunu-register-304907.html[/COLOR]

• Beğen
Tepkiler: sedat74bjk, ua_mustafa_20, castiel13 ve 3 diğerleri
AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
:tşk: eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: castiel13, ahmet_zengin, kenan17fb ve 1 kişi daha
Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
5-)Millionaire City

Facebooktakinin aynısı desek heralde yanlış bir şey söylememiş oluruz.Facebooktakini bilenler açıklamayı hiç okumadan oyunu kurup oynasınlar:oke:Oyun Green Farm gibi bağımlılık yapan bir oyun.Uzun zamandır oynamıyorum hatırladıklarımı sizlerle paylaşayım.Oyununun başlarında sanırım bizden bir belediye binası kurmamıız istiyor bunu basitçe yapabilirsiniz.Daha sonra hayalinizdeki şehrin kara yolları ağını oluşturun(nede olsa yol yapmak beleş :D)Ve artık yavaş yavaş ev kurmaya başlayın.Bu evleri geçici olarak kiralatabiliyorsunuz.Belki öğrenciye belki turiste belki şarkıcıya belki de bir iş adamına!!! Tahmin ettiğiniz gibi ençok parayı veren iş adamı en az parayı veren öğrencidir :D ama iş adamı parayı daha geç sürede veriyor belirteyim.Bu arada siz ev falan yaptıkça level atlıyorsunuz.İlk olarak pizzacı sonra kahveci sonra restaurant sonrada çiçekçi açılıyordu sanırım ilk etapta daha sonraları heykel türü şeyler falan da yapabiliyorsunuz.Oyunun küçük ama etkisi büyük bir hilesi var(tavsiye etmiyorum :ehe) Mesela siz tüm evleri iş adamına verin.Daha sonra oyundan çıkın, ve telefonunuzun saatini iş adamının çıkacağı saate ya da bir kaç saat ilerisine alın, eğer çok ileri alırsanız para falan vermiyolar :ehe Sonra paraları toplatın tekrar aynı işlemleri yapın:naughty:

n97 için indirme:http://www.maxicep.com/attachments/90581d1310292981/
5230,5530,5800... için indirme:http://www.maxicep.com/attachments/90582d1310293003/

• Beğen
Tepkiler: CeKoW
onur_Q7

onur_Q7

Üye
5-)Millionaire City

Facebooktakinin aynısı desek heralde yanlış bir şey söylememiş oluruz.Facebooktakini bilenler açıklamayı hiç okumadan oyunu kurup oynasınlar:oke:Oyun Green Farm gibi bağımlılık yapan bir oyun.Uzun zamandır oynamıyorum hatırladıklarımı sizlerle paylaşayım.Oyununun başlarında sanırım bizden bir belediye binası kurmamıız istiyor bunu basitçe yapabilirsiniz.Daha sonra hayalinizdeki şehrin kara yolları ağını oluşturun(nede olsa yol yapmak beleş :D)Ve artık yavaş yavaş ev kurmaya başlayın.Bu evleri geçici olarak kiralatabiliyorsunuz.Belki öğrenciye belki turiste belki şarkıcıya belki de bir iş adamına!!! Tahmin ettiğiniz gibi ençok parayı veren iş adamı en az parayı veren öğrencidir :D ama iş adamı parayı daha geç sürede veriyor belirteyim.Bu arada siz ev falan yaptıkça level atlıyorsunuz.İlk olarak pizzacı sonra kahveci sonra restaurant sonrada çiçekçi açılıyordu sanırım ilk etapta daha sonraları heykel türü şeyler falan da yapabiliyorsunuz.Oyunun küçük ama etkisi büyük bir hilesi var(tavsiye etmiyorum :ehe) Mesela siz tüm evleri iş adamına verin.Daha sonra oyundan çıkın, ve telefonunuzun saatini iş adamının çıkacağı saate ya da bir kaç saat ilerisine alın, eğer çok ileri alırsanız para falan vermiyolar :ehe Sonra paraları toplatın tekrar aynı işlemleri yapın:naughty:

n97 için indirme:http://www.maxicep.com/attachments/90581d1310292981/
5230,5530,5800... için indirme:http://www.maxicep.com/attachments/90582d1310293003/

Kendi hesabımızdan giripte yapsak öle bi güzel olr ki varya ... :D

• Beğen
Tepkiler: Cpt.Xpress
lolaman

lolaman

Üye
Teşekkürler devamını bekliyoruz.

futbol123

futbol123

Üye
eline sağlık..:oke:

sawyer32

sawyer32

Üye
eline sağlık güzel olmuş.. 1.sırada benim paylaştığım green farm da eklenince daha bi güzel durdu :ehe

bu arada Berke nickli arkadaşın internet fiber herhalde :hmmm
:d:

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
6-)M Bounce Throw It v1.01

Güzel bir kâğıt atma oyunu...Oyunu Oturma Odası,Restoran,Lavabo,Bahçe veya Lobide oynayabiliyorsunuz.Starta bastıktan sonra mekânı seçiyorsunuz.(ilk oynayanlara living room u seçmesini öneriyorum) Daha sonra yıldız seçeceğiz.Oynadığınızda dikkat ederseniz her bir yerde yıldız sayıları farklıdır.Bu yıldızlar atacağınız kâğıtın hedefe olan uzaklığını gösterir.En uzak mesafeye lobinin en çok yıldızlı bölümünde ulaşırsınız.Unutmadan söyleyeyim oyunda bide vantilatör var.İşte bu işimizi biraz zorlaştırıyor çünkü kutuya doğru attığınızda top rüzgârla birlikte yer değiştiriyor.Oyunda topun şiddetini ayarlamanız gerekmiyor uygun yönü seçip topu hafifçe oraya sürtmeniz sizi hedefe götürür.Oyunda benim living room 1 yıldızdaki rekorum 23....Lobi son yıldızda ise sadece 1 tane atabildim :ehe
indirmek için tıklayınız: http://www.maxicep.com/attachments/58969d1287653420/

• Beğen
Tepkiler: castiel13, berkerkan ve Cpt.Xpress

metez35

Üye
kardeş normalde çok üşenirim ama çok beğendim oyunları emeğine sağlık teşekkürler

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Şimdilik 6 oyunda Bende Var

Consul9

Consul9

Üye
    Konu Sahibi
ya online falan oynabilen güzel bir yarış oyunu vardı t ile başlayan onu ekliyecem oyunu hatırlayamıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Cpt.Xpress ve 61ardaaga61

Üst Alt