SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1 S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli Tuş Kilidi)

Sponsorlu Bağlantılar

metinakrep

Üye
yalnız birşey farkettim mesaj vb. klasörleri şifrelemek için kullandığım advance device programını şu anda kullanamıyorum sorun ise skinlerden sonra olmaya başladı skinleri kaldırmak istediğim zamanda kaldırılıyor ama sonrada başarısız diyor ama ortada program gözükmüyor kalıntı olarak kalmış olabilir nasıl kaldırabiliriz.bilgisi olan varmı nokia n8

kalwiremi

Üye
valla usta eline emeğine sağlık tele kurdum skinleri de ekledim şahane oldu

PuGatorY

PuGatorY

Üye
deniyeceğim güzel bişeye benziyor:alkis:alkis

najanaja

najanaja

Üye
bi bilgide ben vereyim bazı arayüzlerde kısa yolar mevcut. fakat üzerine sürdüğünüzde uygulama yüklü deil diyor. Bunun için o arayüzün klasörünün içinde bulunan ini dosyasını pc de açın içeriğinde o kısayollara istediğiniz uygulamayı eklersiniz uid numarasını bilmeniz yeterli bunun içinde telde jbak taskman yardımıyla istediğiniz her uygulamanın uid numarasını öğrenebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: aldemirfatih ve n000k
Cane®

Cane®

Üye
kardesım cok guzel uygulama tesekkur ederım paylasımın ıcın.

bi sorum olacak sana bu sensore 2 defa parmak dokundurunca ısık yanıyor yanı tus acıp kapıyo. bunu nasıl ıptal edebılırım butun ayarları denedım bulamadım.bılgın varsa yardımını beklıyorum

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi

bi sorum olacak sana bu sensore 2 defa parmak dokundurunca ısık yanıyor yanı tus acıp kapıyo. bunu nasıl ıptal edebılırım butun ayarları denedım bulamadım.bılgın varsa yardımını beklıyorum
dostum bildiğim kadarıyla kapatılıyordu o sensör ama telefonuma format atmıştım daha yüklemedim yüklersem bi bakarım ve cevaplarım bilen arkadaş varsa yazabilirse iyi olur program yüklüyse

• Beğen
Tepkiler: Cane®
Cane®

Cane®

Üye
dostum bildiğim kadarıyla kapatılıyordu o sensör ama telefonuma format atmıştım daha yüklemedim yüklersem bi bakarım ve cevaplarım bilen arkadaş varsa yazabilirse iyi olur program yüklüyse

herseyını denedım kapattım actım ama olmadı. sureklı ısıgı yakıp duruyo ve buda uyuz ettı benı kullanamamamın tek sebebı bu suan. bi de ustat sana sunu sorayım:
bu programda hanı tus kılıtlemek ıcın kısayolu varya tıklıosun kıtlenıo. sadece onun gıbı bı program varmı bıldıgın sadece kıtlemek ıcın?

najanaja

najanaja

Üye
Buyur kardeş aradığın pro bu. Pro nun ikonuna basınca tuşlar kitlenir. Quick Lock

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

Kardeş sensörü etkisiz kılmak için ayarlara gir 11. sırada proximity sensitivity var muhtemelen 5 tedir onu 2 veya 3 yap o zaman sensor çalışmıyor 5 ve üzeri olunca çalışıyor sensör. :oke:

----------Eklendi @ 18:00:58 ---------- Yazıldı @ 17:57:25 ----------

bide bişi daha keşfettim sanırım herkes bunun bubblelock ile çakışmasından şikayetçidir. bunu kullanırken bubblelock kullanamıyoruz. Fakat tuşlar kilitliyken menü tuşu yerine açma kapama tuşuna 1 kez basın ve görün sbp devreye girmiyor ekranda bubblelock kalıyor ta ki bubblelock la tuş kilidini açana kadar açınca spb devreye giriyor böylelikle bubblelock istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. :oke:

• Beğen
34ZLM97

34ZLM97

Üye
ben yeni gördüm ve hemen indirmeye başladım kurduktan sonra tekrar yorumlarımı yazarım elinize sağlık:alkis

34ZLM97

34ZLM97

Üye
indirdim ama sertifika istiyo sertifikaya nasıl sahip olabilirim bilen var mı

rowel35

rowel35

Üye
bende sertifika hatası verdi:S

sharpie

Üye
diğer cevapları yorumları okumadan söyliyeyim bu programı çok beğendim.
paylaşan arkadaşa çok teşekkürler.

kozgit

Üye
tşk ederim güzel paylaşım :-)

[alikan]

[alikan]

Üye
herşey güzel de uygulamayı yüklerken içinde bir klasör daha çıkıyo seçmeli yükleme ip-mart-forum filan diyor. Reklam filan mıdır yoksa zararlı mı. Zaten onu seçmedim zararı olur mu ?

portakalmıyım

Üye
signedı yokmu bu programın arkadaşlar.

ruzgar0311

Üye
signed nasıl yaparım

rowel35

rowel35

Üye
sertifika sitesi ? sertifika sorunu veriyor söylediğin gibi. bnu nasıl halletcez?

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
n000k

n000k

Üye
sertifika sitesi ? sertifika sorunu veriyor söylediğin gibi. bnu nasıl halletcez?
bende kurdum sertifika istemedi.. :hmmm sende de belle yüklü bendede.. biraz önce arkadaş başka bir konuda yorum yapmıştı.. tele flash atmak hacklemek demekmiş :D o yüzden sendende sertifika istememesi lazım..:oke:

Üst Alt