UC Browser 7.8 s60 v2 Türkçe !! %100 English Server

Sponsorlu Bağlantılar

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser 7.8 s60 v2 Türkçe !! %100 English Server
UC Browser 7.8 Türkçe !!!

Kısa bir açıklama:
Bu versiyonda, UC Browser mobil tarayıcı sektöründe ilk etapta "Resim Görüntüleme" modunda yenilik başlattı ve kullanıcılara daha hızlı bir tarama deneyimi için her zaman olduğu gibi UC Browser yenilikler çıkardı.

Android kullanıcıları için, UC Browser 7.2 den sonra UC Browser kararlılık, hız, kullanıcı arayüzü ve daha bir çok özellik geliştirdi.

"Görüntü Modu"
Özellikle kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedefleyen, internet dünyasında bir çok resim vardır. Pc yaygın olarak kullanıldığı için cep telefonu kadar cazip değildir. Bu nedenle cep telefonları kullanıcıları resimleri kolayca görebilmek için Pc gibi benzer bir deneyim elde edeceklerdir.

Java UC Browser için %30 Hız Artışı
Skyfire, Opera Mini gibi tarayıcılar arasında sürekli lider konumunu korumak için yine yaklaşık %30 artış sağlanmıştır.

UC Browser 7.7 ile UC Browser 7.8 'in hızını siz karşılaştırın.

Temel Fonksiyonlar Geliştirildi
Yer imleri taşımak ve silmek gibi yer imi yönetimi daha da kolaylaştırıldı. Bu sayede artık yer imlerini veya klasörleri topluca silebilecek veya taşıyabileceksiniz.

Güle Güle Kullanın...

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fifa07-player, kael23, psikoalper ve 9 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Blue023

Üye
Eline saglık

e.piker

e.piker

Üye
7.8 de vodafone net ile 10 13kb arası çekerken 7.8 e geçtiğimde 26kb ye kadar yükseldiği oluyor. Gerçekten de hızda bir artış var. Fakat resim götrüntüleme modülünde yaptıkları değişiklik pek hoşuma gitmiyor. çünkü resimlere zoom yapma işlevliği kısıtlanmış. Yinede 7.4 ten sonraki en iyi sürümdür.

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
7.8 de vodafone net ile 10 13kb arası çekerken 7.8 e geçtiğimde 26kb ye kadar yükseldiği oluyor. Gerçekten de hızda bir artış var. Fakat resim götrüntüleme modülünde yaptıkları değişiklik pek hoşuma gitmiyor. çünkü resimlere zoom yapma işlevliği kısıtlanmış. Yinede 7.4 ten sonraki en iyi sürümdür.

Evet doğrudur hızda gözle görülür derecede artış var fakat görüntü modülünde resimler diğer sürümlere göre daha net görüntülendiği için resimlere zum yapma işlevi de kısıtlanmış durumda. özelikle Wap 2.0 sistemin de resimleri hemen hemen orjinal haliyle görüntülediği için resimlere zum yapma işlevi neredeyse kaldırılmış durumda.

ishak18

ishak18

Üye
Fileserve rapid benzeri siteler'den'de indirme yapabilirse süper olacak

ihsantolun

ihsantolun

Üye
Tşkr....

cryzmusti

Üye
teşekkür

geographerr

geographerr

Üye
Üstteki Facebook simgesi çalışmıyor!

hotan1

Üye
yav şu sitede teşekkür butonunu bulamadim gitti.birde ben mobil giriyorum.belki ondan görünmüyordur.en iyisi yorum olarak teşekkür edem :).tüm maxicep ailesine teşekkür ediyorum.

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
yav şu sitede teşekkür butonunu bulamadim gitti.birde ben mobil giriyorum.belki ondan görünmüyordur.en iyisi yorum olarak teşekkür edem :).tüm maxicep ailesine teşekkür ediyorum.

Eyvallah.

djeast61

Üye
(Y)

Sembolbu

Sembolbu

Üye
teşekkürler üstad

kaancıkım

Üye
teşekkürler

cabbar65