Nokia N8 plastik alt kapak kırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
bende kasıyodum 3 kez ard arda servise verdim kasaların arasında açıklık var ve ışık sızıyo diye ilk verdiğimde açıklığı hallettiler menü ışığınıda değiştirmişler heralde ama ışık sızması vardı hala 2 kez daha ışık yüzünden verdim öylece geri yolladılar media markt ta nokia shop ta felan gezerken bi baktım tüm gümüş renklerde o ışık sızması varmış olan o kadar zman n8 siz kaldığıma oldu yani sonuç kasma açıklık varsa servise ver ücretsiz yapılır ne diye para vermeye çalışıyosun onu anlamadım garanti dışı bırakcaksın teli durduk yere :D

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Servise vercem zaten 1 aya kadar açıklık olduğndan tuşta hafif içerde ya o da deli ediyo :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
benim tuşuda düzelttiler çıkıntılı oldu yenisini mi taktılar naptılarsa :D sonrada bitane nokia orjinal slikon kılıf aldım menü tuşu dahil heryeri kapatıyo için rahat oluyosun oh mis diyosun :D 15 günde yapıp verirler direk istanbula yolluyolar

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Rahatladım şuan varya :D bence o alt plastiğin tamamını değiştiriyorlar onun içinde tuş da değişir heralde :D

nonamex

Üye
Alt ve üstün plastik olması gayet normal, alüminyum sinyalleri bloke eder

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Şu problemim düzelse annayı da belleyide istemyrm ha :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Alt ve üstün plastik olması gayet normal, alüminyum sinyalleri bloke eder

evet bende düşünmüştüm neden böyle bi dandiklik yapıolar orta alüminyum alt üst böyle yama gibi duruyo diye ama düşününce anlamıştım bunu

----------Eklendi @ 23:38:09 ---------- Yazıldı @ 23:37:45 ----------

Şu problemim düzelse annayı da belleyide istemyrm ha :D

düzelsin telefonun bikaç hafta sonra sızlanmaya başlarsın güncelleme diye :D

----------Eklendi @ 23:39:45 ---------- Yazıldı @ 23:38:09 ----------

Rahatladım şuan varya :D bence o alt plastiğin tamamını değiştiriyorlar onun içinde tuş da değişir heralde :D
valla bilmiyorum ama sanmıoyurm çünkü alt kasanın altında made in findland yazıyo bence değiştirseler o alt kapaktaki yazılar olmazdı çünkü hdmı kapağım çatlaktı verdim telefonu yeni kapak taktılar ve üstünde hdmı yazmıyodu bunuda sordum nokia dan geliomuş orjinal yani bana göre o eski kapakların işçiliği dandikti nokia buna çözüm buldu

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Diyorum ya yazılımsal hiçbir problemim yok 20 oyun yüklü çoğu hd hepsinide oynarm kasma falanda olmuyor. Ama son 1 aydır şu alt kasaya sinir oldum o da 1 aya düzelr o zamanada nokianın da annası gelir :D Ama sende çok problem yaşamışsın alt üstlerle ilgili :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
valla bi asphaltta bazen kasma oluyo başkada yok evet hero of sparta da oluyo diyolar bide ama ben daha oyunun başlarındaym bilemiyorum

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
örneğin nfs takır takır çalışıyor gt racing fln. Bu alt kısmı kullanıcı hatası falan demezler dmi açıklık var belli ?

TUKSEDON

TUKSEDON

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın da basit konuyu fazla abartmışsınız. bu kadar tartışacağınıza cihazı servise verseniz şimdiye kadar 10 kere yapılmıştı. Hem zaten ben serisiyim ordan biliyorum. Bu problem N8 cihazların çoğunda var. Genelde ben darbe izi yoksa garantiden yapıyorum tamirlerini yani müşteriden ücret talep etmiyorum. haberiniz olsun bu problem genelde var, N8 alt kapak tırnakları fabrika çıkşlı zayıf yapılmış. Kırılması normal.:evet:

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Abartmak değilde 1 ay daha byle kullanmak zorndaym. Ayrıca verdiğinz bilgi içn teşekkürler. Sonuçta kasanın bir problemi olnca rahatsız oluyor insan :)

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın da basit konuyu fazla abartmışsınız. bu kadar tartışacağınıza cihazı servise verseniz şimdiye kadar 10 kere yapılmıştı. Hem zaten ben serisiyim ordan biliyorum. Bu problem N8 cihazların çoğunda var. Genelde ben darbe izi yoksa garantiden yapıyorum tamirlerini yani müşteriden ücret talep etmiyorum. haberiniz olsun bu problem genelde var, N8 alt kapak tırnakları fabrika çıkşlı zayıf yapılmış. Kırılması normal.:evet:

oo iyiymiş servis ayağımıza geldi sorular hücum :naughty::d:

----------Eklendi @ 00:19:33 ---------- Yazıldı @ 00:19:07 ----------

ama arkadaş kırık yok diyo bendede kırık yoktu işçilik sorunu fabrika çıkışlı

----------Eklendi @ 00:19:56 ---------- Yazıldı @ 00:19:33 ----------

bide bu yeni takılan hdmı kapaklar yerine tam oturmuyo bunuda diyim sizle alakalı deil tabi ama

----------Eklendi @ 00:20:33 ---------- Yazıldı @ 00:19:56 ----------

örneğin nfs takır takır çalışıyor gt racing fln. Bu alt kısmı kullanıcı hatası falan demezler dmi açıklık var belli ?
yok ya bana demediler sanırım benzer bi sorun

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Oh oh iyi tşk :)

sezgin9

Üye
elimde n8 alt ve üst kapaklardan mevcut ayrıca sım kart yuvası ve hafıza kartı yuvası kapakları ses açma kapatma tuşları kamera tuşu hdmı kapağı hepsi mevcut üstelik orjinal sorunsuz sıkıntısız uyum sağlamakta !

muslumkocak

Üye
elimde n8 alt ve üst kapaklardan mevcut ayrıca sım kart yuvası ve hafıza kartı yuvası kapakları ses açma kapatma tuşları kamera tuşu hdmı kapağı hepsi mevcut üstelik orjinal sorunsuz sıkıntısız uyum sağlamakta !
ne renk gümüşse irtibata geçelim. almayı düşünüyorum