2011 Yaz İçin Bayan Parfümleri | 2011 Yaza Özel Marka Parfümler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2011 Yaz İçin Bayan Parfümleri | 2011 Yaza Özel Marka Parfümler
yaz için parfüm, parfüm markaları bayan, parfüm önerileri, parfüm tavsiyeleri, hafif kokulu parfümler, hafif kokulu bayan parfümleri, parfüm isimleri, marka parfümler

Yaz aylarında bayanların parfüm tercihi hafif kokulardır. Hem güzel kokusu hemde verdiği enerji ile kalıcı parfüm seçmek biraz zordur. Yaz aylarında kalıcı kokusuyla tercih edeceğiniz bazı parfümler öneriyorum sizlere. Çiek ve meyve özleri içeren parfümler ile kendinizi yenileyin;)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sisley, Eeu Du Soir, 100 ml
Fiyatı: 385 TL
Greyfurt, mandalina, yasemin, gül, vadi zambağı kokuları parfüme çiçeksi ve meyvemsi kokusuna vurgu yapıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml
Fiyatı: 175 TL
Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor

Jesus Del Pozo, Ambar
Fiyatı: 114 TL
Turunçgiller ve sedir ağacı ve amber kokusu parfüme ayrı bir sıcaklık kazandırıyor. Bu da parfümün tene daha pozitif uyumunu sağlıyor.

Cacharel, Scarlett, 50 ml
Fiyatı: 132 TL
Çay yapraklarının ferah kokusu turunçgil ve şeftali kokularını teninizde buluşturacak oldukça feminen bir parfüm.

Issey Miyake, L’Eau d’Issey Florale, 90 ml
Fiyatı: 224 TL
Miyake’nin eski kokusuna gül ve portakal çiçeği eklenerek kokuya ferahlık katması sağlanmış

Salvatore Ferragamo, Incanto Bloom, 50 ml
Fiyatı: 235 TL
Incanto Cult Koleksiyonu’nun ilk parfümü olan Bloom’un kokusundaki greyfurt çiçeği, gül ve misk notaları stil ikonu kadınların tercihi olacak.

L’occitane, Peony, 75 ml
Fiyatı: 89 TL
Parfümün tam kalp noktasında yer alan gül yaprakları ve daha derinlerdeki odunsu koku cilde ferahlatıcı bir his veriyor.

Estte Lauder, Wild Elixir, 50 ml
Fiyatı: 150 TL
Çiçek kokuları cildinizi sararken, derinlerde de odunsu kokular barındırıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml
Fiyatı: 175 TL
Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor.

Vera Wang, Preppy Princess, 100 ml
Fiyatı: 209 TL
Hindistan cevizi, kırmızı elma ve böğürtlen kokularıyla teninizde hem odunsu hem de meyveli bir his yaratıyor.

Lacoste, Joy of Pink
Fiyatı: 125 TL
Misk bazlı sitrus kokularıyla coşkulu bir karakter yaratan parfüm aynı zamanda mutluluk uyandırıyor.

Nina Ricci, Le Paradis de Nina, 50 ml
Fiyatı: 128 TL
Elma şekeri, badem çiçeği ve bir Fransız kurabiyesi olan madeleine’nin muhteşem kokusunu teninizde barındırıyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: minoo

minoo

minoo

Üye

Bunun yeşili var bende. Mükemmeli bir koku. Tavsiye ederim.

----------Eklendi @ 17:14:08 ---------- Yazıldı @ 17:13:32 ----------

Ayrıca Lacoste iğrenç kokuyor :s

pelın_

sagol cnm:op:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
şişeleri hoş koleksiyon için :)

peace_for_fight

peace_for_fight

Üye
Ya ben yazın deodorant kullanıyorum aslında, daha iyi oluyor. Şimdilerde Rexona kullanıyorum invisible, koyu renk kıyafetlerde iz bırakmıyor üstelik hem terden koruyor hem de gün boyu güzel koku sağlıyor. Tavsiye ederim elbette :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Bunun yeşili var bende. Mükemmeli bir koku. Tavsiye ederim.----------Eklendi @ 17:14:08 ---------- Yazıldı @ 17:13:32 ----------Ayrıca Lacoste iğrenç kokuyor :s
evet cok igrenc hemde katiliyorum.ya ben yesil erkek olanini kullandm onun cok seviyorum:ehe: ya bide donna karan cold var kokusunu bilen kullanan varmi

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben One Million kullanıyorum. Neden bunu söyledim çünkü erkek parfümleri her zaman kızların parfümünden iyi kokar. Bunu kızların büyük çoğunluğuda kabul eder :D Hatta kızlar elimden parfümümü kapıp kendilerine sıkıyorlardı :D Kızlar için olanıda Lady Million :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bende zaten erkek parfumlerinin bikacini kullandm cok seviyorum.bi bakarm kokusunu mert.d aklimda bulunsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt