N8 C7 C6-01 E7 E6 X7 Rompatcher

Sponsorlu Bağlantılar

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
N8 C7 C6-01 E7 E6 X7 Rompatcher
uyumlu rompatcher bulamadım c6-01 için gezmedim site kalmadı yardımcı olursanız sevinirim

Anqer-X

Anqer-X

Üye
su an herkes arıyor kardes ...bu cıhazlar cekırdek dosyalara ızın vermıyor ama bı metotu ılakı cıkar bekleyelım bıraz...:vur

_reflex_

_reflex_

Üye
ben de rompatcher buldun diye sevinerek daldım konuya :)

kraldost

kraldost

Üye
adam gibi konu açın kardeşim

synergy11

synergy11

Üye
arama kısmı burası değil kardeş

• Beğen
Tepkiler: distakjo

denizlily

Üye
hellox artık symbian^3 leri de hackliyor.ben hackledim bi siteden bulup.sertifikam da vardı.sonra hackli bi dosya yöneticisi var onunla gizli dosyalara sisteme girilebiliyor.rompatcher ben de arıyorum onu bulursak daha iyi ama benimki de bi alternatif.n8 de 4x5 menü düzeni var onu deneyecem.eğer reklam olmasın diye isim site vermedim ama istenilirse paylaşabilirim arkadaşlar.

ozgur0909

Üye
hellox artık symbian^3 leri de hackliyor.ben hackledim bi siteden bulup.sertifikam da vardı.sonra hackli bi dosya yöneticisi var onunla gizli dosyalara sisteme girilebiliyor.rompatcher ben de arıyorum onu bulursak daha iyi ama benimki de bi alternatif.n8 de 4x5 menü düzeni var onu deneyecem.eğer reklam olmasın diye isim site vermedim ama istenilirse paylaşabilirim arkadaşlar.
Özel mesaj atta bizde bi araştıralım.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
vay bee nerede nereye..rom patcher da neymiş şimdi komple symbian yazlımını değiştirdik resmen :)

PYTHONs

Üye
Nedense Benim c6-01 de dün çalıştırıp hackledm teli. İmzasız uygulamaları çattır çattır yüklüyorum :D

makş

Üye
neden yuklanmiyor ses yükseltmek istedim olmadı

ucandeve1

Üye
Arkadaşlar bu işlerden hiç anlayan birisi değilim. Elimde Nokia E7 bir telefon var. Bu programları yükleyerek telefonumun içindeki sis dosyasını değiştirmem gerekiyor. Ancak sürekli sertifika hatası veriyor.

Konuyla ilgili destek verebilecek arkadaşlar özelden mesaj atarsa veya foruma yazarsa çok sevinirim.

Üst Alt