Telefon Tavsiyesi Nokia 5800 XpressMusic vs. Samsung Wave 525

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

~BabyFace~

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XpressMusic vs. Samsung Wave 525
Arkadaşlar ben 8.sınıf öğrencisiyim.ilk dokunmatik telefonumu alıcam.400 tl yi aşmayacak.5800 genelde pahalı ama ben 0 400 tl'ye buldm.wave 525'de hoşuma gitti.sizce hangisini almalıyım?5800'ın özellikleri ve flaşı beni cezbetti.ama ilk telefonumda wave 525 gibi sade olabilir.
3g önemli değil.flaş için 5800'ısevdim.Yorumlarınızı Bekliyorum.Bu zamana kadarda nokia dışında telefon kullanmadım.nokia olmasıda iyi.samsung kalitesinden biraz şüpheliyim.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
5800 ne iyi ne kötü orta bi telefon ayrıca fiyatı tam 400 lira 5800 ben al derim memlunum bi sorun çıkarmadı :evet:

~BabyFace~

Üye
    Konu Sahibi
Başka Yardımcı Olacak Yokmu?

pasha14

pasha14

Üye
Boşver samsung'u hiç tereddütte kalmadan 5800 al. Samsunga göre çok çok daha iyi. :) En azından bir sürü uygulama kurarsın. Hack filan yapan arkadaşlar var forumda anlatımı mevcut telefon adeta çok farklı birşey oluyor.

~BabyFace~

Üye
    Konu Sahibi
Boşver samsung'u hiç tereddütte kalmadan 5800 al. Samsunga göre çok çok daha iyi. :) En azından bir sürü uygulama kurarsın. Hack filan yapan arkadaşlar var forumda anlatımı mevcut telefon adeta çok farklı birşey oluyor.
bu zamana kadar nokiadan başka telefonum olmadı.5800'a sıcak bakıyorum.:oke:

waswar

waswar

Üye
5800 kullanıyorum. Sen nasıl bulursun bilemem ama benim gibi lise öğrencisi için yavaş geldi. Ben bada işletim sistemi için wave al derim bende bu telefonu satıp onu almayı düşünüyorum.

~BabyFace~

Üye
    Konu Sahibi
5800 kullanıyorum. Sen nasıl bulursun bilemem ama benim gibi lise öğrencisi için yavaş geldi. Ben bada işletim sistemi için wave al derim bende bu telefonu satıp onu almayı düşünüyorum.

Ağırlık Sorun Değil.:oke:

umutakça

Üye
ben 5800 kullanıyorum memnunum ama şimdiki aklım olsa samsung wave 525 alırdım

TELEPHOoNE

TELEPHOoNE

Üye
tabikide 5800

----------Eklendi @ 15:08:12 ---------- Yazıldı @ 15:07:10 ----------

güçlü hoparlör 10 numara kamere 10 numara flaş kullanım kolavlığı kayda değer bir telefon...lakin kalınlığı itici geliyor..

pit10_52

Üye
bende 5800 ı 250 tl ye sattım ,yerine wave 525 aldım ama spot :D 280 liraya.
wave 525 harbiden parasına göre güzel bi telefon,tek eksiği flaşı yok .s 5800 dan flaş harici iyi bi telefon , bada yeni bi işletim sistemi olduğu içinde pek fazla uygulaması yok ama yine de güzel :D
(h)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bence 5800 al,c6 yazılımı atarsın o şekilde çok güzel kullanırsın.ama bence liste dışı olarak optimus me.

onurhankahya35

onurhankahya35

Üye
wave 525... Mimari olarak yeni bi cihaz o yuzdn daha guzel ...

yaylarecords

Üye
Kardeş benim wave 525 vardı kardeşmle değiştik biz nokia N95 aldım ben ve hala wave 525'i bekliyorum ve istiyorum aklımda bi 5800 var o da diğer kardeşimde ama bakıoyrum da hani wave 525 daha da çekici görünüyo internet açısından 5800 dan iyidir ve kardeşim tek sorun flaş :S o da olmasın ne diyelim sağlık olsun ve 5800 da donma oluyor arada benim elimden telefon düşmez sürekli internet sms programlarla uqraşıyorum ve 1 kz donmadı wave 525 aklın varsa samsung al derim ama şunu unutma video vs vs gibi şeyleri kaldırmaya bilir wave onuda bosver sen wave'den şaşma kardeşim saygılaar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt