T9'da bazı kelimelerin büyük harfle başlaması sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
T9'da bazı kelimelerin büyük harfle başlaması sorunu
arkadaşlar t9 kullanırken "ya", "ben", "sana", "diğer"...vs. gibi bazı kelimeler cümle ortasında bile olsa kendi kendine ilk harfi büyük oluyor.yıldıza basıp ikinci kelimeye geçince küçülüyor..bu sizde de oluyor mu acaba? Format düzeltmedi..bazı kelimeler düzeldi bazıları bozuldu bu sefer.nedeni ne olabilir? t9 kelimeleri hangi klasör içinde kayıtlı düzeltmenin yolu yok mu?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
öyle kayıtlamış olmayasın baş harfi büyük çıkanları yeniden küçük harfle kayıtla olmazmı?

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş denedim onu ama olmuyor.ben kaydetmedim kendisi böyleydi...benim sony ericsson w810i'de bile vardı aslında t9'q eklediğim kelimeleri görme düzenleme silme falan bunda da olsaydı keşke..
neyse yakında anna gelecek ve t9'dan kurtulucaz çok şükür:)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
swype yükledim çok harika sadece ı harfi ş harfi yok..
şeker yerine seker nasılsın yerine nasilsin yazıyorum idare ediyorççç hız o biçim anlatılmaz yaşanır... swype inşallah adam gibi türkçe olur zamanla o zaman unut qwerty klavyeyi falan

catdog136

catdog136

Üye
cezbedici sakın "sıkıldım" yazma he xD

accman

accman

Üye
t9'u o kadar saçma ki s^3'ün.. ekliyorum kelimeleri unutuyor
arkadaşın da dediği gibi cümle ortasında kafasına göre büyük harfle yazıyor falan..
ayıptır yaa..
nokia'ya yazdım bu konuyu arayan eleman diyo "belki telefon belli bi süre sonra eklediğiniz kelimeleri sıfırlıyordur"
Hey Allah'ım yaa..o zaman kelime eklemenin ne anlamı kalıyor..
Adamı güzel bi fırçalayınca dedi "gelecek güncellemede düzeltmeye çalışacağız"
göreceğiz bakalım..

accman

accman

Üye
bu sorunu "nokia custom dictionary" diye bir programla çözebiliriz fakat ben s^3'e uygun olanını bulamadım..varsa paylaşılırsa çok makbule geçer

projectmaximo

projectmaximo

Üye
    Konu Sahibi
bu sorunu "nokia custom dictionary" diye bir programla çözebiliriz fakat ben s^3'e uygun olanını bulamadım..varsa paylaşılırsa çok makbule geçer

dostum onu ben de bulamadım ya.anna'yı bekliyorum artık:)

pasha14

pasha14

Üye
Bu sıkıntı malesef bendede var. Nokta koyuyorum büyük harlfe başlıyor iki kelime yazıyorum yazdığım 3. kelime büyük harfle başlıyor. Yeni güncelleştirme ile zaten T9a gerekte kalmayacak.

accman

accman

Üye
hadi bakalım hayırlısı yine de umarım t9 sorunu çözülür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt