[Pixelpipe Inc] Facebook Browser v1.00(1) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Pixelpipe Inc] Facebook Browser v1.00(1) Symbian^3 Signed
Browse Facebook with the optimized web interface for touch handsets. Our browser takes advantage of HTML5 for increased performance & usability.

Note: Check-ins are only supported for handsets with Qt 4.71 & above & Qt Mobility 1.01

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kurtbilal, MaxipmaN, leqo35 ve 7 diğerleri

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
chat var mi acaba

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Chat yok ama N8in kendi tarayıcısını sollar geçer :D gerçekten begendm :D

hastali

Üye
arkadaşlar bu qt nedir ya ne işe yarar yükleyen herkezde problem war şmdi bunu kurmak iiçin qt mi lazım ?? we bu widget oluomu acaba bildirimler gelince ötüormu telefonumuz

Uruloki

Uruloki

Üye
valla çok güzel ben beğendim normal tarayıcıyı kullanmıyorum artık ve widget destekli değil maalesef

nonamex

Üye
Dün indirdiğimde feci şekilde algılama sorunu vardı, birşeyi yapması için 2-3 kere basmak gerekiyordu.. Acep yeni sürüm mü çıkardılar bir bakayım

COKOPRENSSS

Üye
videoları acamadım ,ekran beyaz oluyo öylede kalıyo,simdiden tsk.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
bu surum cok iyi gercekten ama guncelleme lazim..insallah gelir resim ve video paylasimi yapilmiyor..

howgeet

Üye
Ben yukledim ve birkac gun sorunsuz calıstı. Fakat son 2 gundur wallda gezinirken bazı postlara denk geldigi zaman kilitlenip cıkmaya basladı.Fabrika ayarlarına geri donup tekrar yukledim 2 sonra yine aynı hatayı verdi. Canıma tak etti artık. Facial programını indirdim 2.5 lira. notification da var. ama onun da gelistirilmesi gerekiyor. Bilginize.

sultant

Üye
telefonu kilitliyo yeni surumü varmı acaba

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Teşekkürler:evet:

Uruloki

Uruloki

Üye
evet bende de aynı sorun var ilk bir kaç gün sorun yoktu ama son iki üç gündür kendini kapatıyor ilkden ram yetmiyor sandım ama hiç program açık değilken bile kendini kapatıyor

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

mdogan58

Üye
thankssss.....

ByQwerty01

ByQwerty01

Üye
touch.facebook.com u program yapmışlar sadece :) Alayına m.facebook + Facebook Chat mSonar :D

uribaju

uribaju

Üye
:tşk:

veysel.41

Üye
teşekkürlerr

bulgari

Üye
fmobil kadar sagliklisi yok fmobil i tek gecerim

Üst Alt