Fotoğraf Makinesi tavsiyee İçeri qel ..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf Makinesi tavsiyee İçeri qel ..!
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben fazla 230 tl vererek bir dijital fotoğraf makinesi alcam tavsiyelerinizi bekliyorum ..Çektğinz fotolardanda koyarsanz sevinirim

sayqılar

OğuzcanAbi

Üye
hobi olarak fotoğrafçılığa mı başlayacaksın ? 230 daha kaliteli cihazlar almalısın mesela 2000 tl üstü teknosada fln var .

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
hobi olarak fotoğrafçılığa mı başlayacaksın ? 230 daha kaliteli cihazlar almalısın mesela 2000 tl üstü teknosada fln var .

yok dostum ya ne fotoğrafçlğı :d: sadece skntı ve özel anlarda kuullancm,

61semih

61semih

Üye
samsung pl100 ü tavsıye ederım gercekten cok baarılı cekımler yapılabılıyor.ben *epsi*urada.com dan almıstım 200 tl ye *eknosa da felan 270 tl cıvarı hala
deneme amaclı cektıgım resımlerı paylasıyım
(ınternete upload ederken mb nı dusurdugum ıcın katılesınde fark olabılır)
3x optık zoom ıle yapılan cekım : [/URL] Uploaded with [/IMG]

[/URL] Uploaded with [/IMG]

BUDA MAKRO çekim :[/URL] Uploaded with [/IMG]

ek olarak sadece samsungta bulunan ondede lcd ekranı var kendınızı veya kız karadas vs ıle kendı kendınızı cekerken rahatlıkla kadrajı ayarlıyabılıyorsun

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun Arkadaşlar av100ü aldım fujifilmden hepsiburada.com dan:ah

buket2

buket2

Üye
bana 400 tl civarında alabileceğim iyi bir marka tavsiye edin lütfen... daha önce aldığım nikondu modelini bilmiyorum 8.2 pix ama cok kötü çekimi arkadaşımın makinası daha düşük ama çok daha güzel çekiyor. yardım plssss....

ilsrt

ilsrt

Üye
bana 400 tl civarında alabileceğim iyi bir marka tavsiye edin lütfen... daha önce aldığım nikondu modelini bilmiyorum 8.2 pix ama cok kötü çekimi arkadaşımın makinası daha düşük ama çok daha güzel çekiyor. yardım plssss....

Fujifilm Finepix Jx250 14mp 5x optik zoom 720Dp HD video kayıt 313 TL'ye aldım.Özellikle Makroda cook iyi çekiyor tavsiye ederim ve çok kibar bir cihaz
Aynı özellikte Nikon Coolpix S3100 14 Mp 5x Optik Zoom 2.7" LCD 399TL

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Av150-jv100-es80

61semih

61semih

Üye
arkadaşlar 450 tl ve ustu cıvarına sıze Canon Powershot SX120 yi rahatlıkla onerırırm.makıneyı deneme sansım oldu gercekten mükemmel.nekadar kompakt dıjıtal gıbı gorunsede aslında yarı pro bır makınedır.cekım ayarlarını sızın yapmanıza ızın verıyor.(iso,enstantane vs)

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
aramızda fuji av100 av150 kullananlar varsa foto ve video koyablrlermi

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
samsung es 28 cok kaliteli ve ucuz

emreilhans

emreilhans

Üye
vallahi bende digital fotoğraf makinesi alacaktımki şu konuyu gördüm >> o yüzden DSLR-LİKE ile bu işe başlayacağım :oke: telefonlar ne foto çekiyor arkadaş :D

elive

elive

Emekli Yönetici
arkadaşlar 450 tl ve ustu cıvarına sıze Canon Powershot SX120 yi rahatlıkla onerırırm.makıneyı deneme sansım oldu gercekten mükemmel.nekadar kompakt dıjıtal gıbı gorunsede aslında yarı pro bır makınedır.cekım ayarlarını sızın yapmanıza ızın verıyor.(iso,enstantane vs)

SX120 SUAN bir elektronik markette 399 tl satılıyor

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaslar ogrencıyım en ucuz kalıtelı fotograf ceken makına arıyorum bende sony dsc w40 degısmek ıstıyorum ucuz ne onerırsınız?

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...