tüm bada os kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
tüm bada os kullanıcıları
arkdaşlar ya artık çok sinirim bozuluyor ya hangi siteye girsem pc de iphone blacbery android destekliyor diyo ne program göresem yine bu üçü destekleniyor ama b idane bada os ile ilgili bişey göremiyorum ya youtube den izliyorum avrupadakiler bada da herşeyi bizden daha önce kullanıyorlar artık gına geldi ya neden bizim ülkemize herşey en son geliyor ya ne yapmamız lazımki bizim gerçekten siz memnun musunuz bu durumdan? BİDE ELİMİZDEKİ MAKİNALARA OKADAR PARA VERDİK AZ BUZ BİŞEYDE DEĞİLKİ

ares_53

ares_53

Üye
katılıyorum kardeş...birçok güzel şeyin iphone uygulaması var bada için hiç uğraşmıyolar sinirimi bozuyo benimde... mesela dün facede tivibunun sayfasında duyuru yaptılar tivibunun iphone uygulaması çıkmıştır appstoreda bulabilirsiniz falan.. bada için çalışma yokmu dedim badayada bekliyoruz dedim.. milletde androide de bekliyoruz falan yazmış herkes.. adminde açıklama yaptı diğer işletim sistemleri içinde çalışmalar sürüyor diye.. ama bada için çıkaracaklarını hiç sanmıyorum...:S bikaç örnek daha veriyim; mesela metro fm, radyo mydonose, zaytung, sahibinden com vs vs birsürü güzel şeyin iphone uygulaması var bada için hiç çalışma yok anasını satıyım...

silver021

silver021

Üye
bu telefona verdigin fiyata bu donanimda bu kalipta baska bir telefon mumkun deil piyasada. eger cok sikayetciysen satip kendine nokia c7 al. sacma sapan bir tartismaya cekmeyin milleti. ayrica 2 yilda 5 adet wave serisi surdu piyasaya samsung. daha fazla surulmesi ve wave 1 ile wave 2 nin donanimlarina sahip bir wave 3 cikarsa iste piyasa o dakka hareketlenir ve bada os ancak o dakka yukselise gecebilir. genel prensip boyle. ayrica samsungun yaptigi en buyuk yanlis reklam yapmamasi. bizim ulkemize yapilan reklamlar avrupaya yapilanlarin 1000de biri etmez. o yuzden avrupa bizden cok daha onde ilerliyor. malesef durum bu. ama kullanici sayisi her gecen gun artiyor. artan talep karsisinda samsung bada 2.0 platformunu hazirlamaya yoneldi. daha fazla acik kaynak kodlu bir sistemi yonelmesi gerektigini dusundu vede bada 1.0 surumlerinde basarisiz olduklarini anlamis oldu. sirada bada 2.0 gelicek vede bence ben bu surumden yuksek basari bekliorum. beklemek istemeyene yol acik.

• Beğen
Tepkiler: akdenizx
akdenizx

akdenizx

Üye
İnsanları tartısmaya yöneltmenin hiç anlamı yok. Arkadaşlar bu konuları daha önce yüzlerce kez konuştuk ve tartıştık. Telefonlardan memnun olmayan tek kelime ile satsın başka telefon alsın. Böyle hem kullan hem yere çarp mantığı ile bu iş olmaz. O zaman sormak lazım :

-Kullandığınız telefona ne kadar sadıksınız ve ne kadarını kullanabiliyorsunuz ?
-Sahip olduğunun değerini bilmeyen kusur bakmayın sahip olacaklarının değerini hiç bilmez.
-Hep şikayet şikayet, nereye kadar. ! Bu nedenle ya telefonunuz satın yada böyle saçma konular açmayın bence..
-Kaç uygulmayı orjinal kullanıyorsunuz ? Kaçına para verip aldınız ? Samsung geliştiricileri ile kaç defa iletişime geçip en azından isteklerinizi yolladınız ? ( Hiç mi ? ee o zaman çok fazla kasmayın kendinizi ...)

:angry:

ares_53

ares_53

Üye
akdenizx, silver021 saygıdeğer dostlarım benim :) adam kimseyi tartışmaya çekmiyorki yada telefonu yerden yere vurmuyorki... sadece application geliştiricilerin badayla hiç ilgilenmediklerini hep iphone blackberry android için daha çok ilgilenildiğini söylemiş bence gayet haklı... tartışmaya hiç gerek yok elimizdeki telefon muhteşem bir telefon ben memnunum şahsen.. akdenizx in dediği gibi memnun olmayan satsın iphone yada androidli bi tel alsın :)

• Beğen
Tepkiler: elvan1993
akdenizx

akdenizx

Üye
ares_53 , sana katılıyorum ama forum2u sıkı takip eden birisi olarak sonucunu şimdiden gördüğüm için böyle biraz alelade bir cevap yazdım. :) Neyse artık sonucunu bakar görürüz.. :ehe

• Beğen
Tepkiler: ares_53
X-7

X-7

Üye
İnsanları tartısmaya yöneltmenin hiç anlamı yok. Arkadaşlar bu konuları daha önce yüzlerce kez konuştuk ve tartıştık. Telefonlardan memnun olmayan tek kelime ile satsın başka telefon alsın. Böyle hem kullan hem yere çarp mantığı ile bu iş olmaz. O zaman sormak lazım :

-Kullandığınız telefona ne kadar sadıksınız ve ne kadarını kullanabiliyorsunuz ?
-Sahip olduğunun değerini bilmeyen kusur bakmayın sahip olacaklarının değerini hiç bilmez.
-Hep şikayet şikayet, nereye kadar. ! Bu nedenle ya telefonunuz satın yada böyle saçma konular açmayın bence..
-Kaç uygulmayı orjinal kullanıyorsunuz ? Kaçına para verip aldınız ? Samsung geliştiricileri ile kaç defa iletişime geçip en azından isteklerinizi yolladınız ? ( Hiç mi ? ee o zaman çok fazla kasmayın kendinizi ...)

:angry:

Aynen katılıyorum.Uygulama konusundan çok şikayet varsa satarsın başka telefon alırsın.Bada için fazla uygulama olmaması normal çünkü bada yeni sayılabilecek bir işletim sistemi.Bada 2.0 ve sonrası içinde gelişme yaşanırsa uygulama sayısı artacaktır.Uygulama yok diye ortalığı velveleye getirmeye gerek yok,biraz daha beklenir eğer hala bu durum böyle devam ederse hep beraber cingar çıkarırız :ehe

• Beğen
Tepkiler: akdenizx ve nescafe656

wxyz1

Üye
slmlar arkdslr

android isletim sistemi de ilk ciktigi zaman bada gibiydi. kisa surede 150 000 nin uzerinde program marketine sahip oldular.
bada da kisa surede gelisecektir. samsung badali yeni cep telefonlari uretmeye devam ettikce kullanici sayisi artacaktir ve bada da yakinda hakkettigi yere ulasacaktir. bu isler sabir zaman gerektiren islerdir.

iphone icin uretilen ozel yazilimlar zaten ayri bir kategori. kodlari daha guvenli androide gore. androidin dezavantaji, isletim sisteminin guvenlik seviyesi dusuktur. ama iphone programlari ozel uretilen programlar. sayi olarak android kadar degil ama kaliteleri en ust noktada.

hsckln.

ganster86

Üye
katılıyorum kardeş...birçok güzel şeyin iphone uygulaması var bada için hiç uğraşmıyolar sinirimi bozuyo benimde... mesela dün facede tivibunun sayfasında duyuru yaptılar tivibunun iphone uygulaması çıkmıştır appstoreda bulabilirsiniz falan.. bada için çalışma yokmu dedim badayada bekliyoruz dedim.. milletde androide de bekliyoruz falan yazmış herkes.. adminde açıklama yaptı diğer işletim sistemleri içinde çalışmalar sürüyor diye.. ama bada için çıkaracaklarını hiç sanmıyorum...:S bikaç örnek daha veriyim; mesela metro fm, radyo mydonose, zaytung, sahibinden com vs vs birsürü güzel şeyin iphone uygulaması var bada için hiç çalışma yok anasını satıyım...
bada için geleceği burda söyleniyor.

ares_53

ares_53

Üye
bada için geleceği burda söyleniyor.

hadi hayırlısı :) ama aylık 5 tl olması kötü olmuş.. hizmete üyeliğimizle zaten ödüyoruz ya para bidaha telefon uygulamasınada niye heray para ödeyelim :S

wxyz1

Üye
ben de tivibu ev var. yaninda tivibu web de bedava. heralde tivibu cep de bedava olur tivibu ev kullanicilarina.

sunu da belirtmek isterim. bada isletim sistemi yapi olarak androide cok benziyormus. bu yuzden kisa surede, eger samsung badali cep telefonu uretmeyi durdurmazsa filan, androide yetisecegine inaniyorum.

X-7

X-7

Üye
hadi hayırlısı :) ama aylık 5 tl olması kötü olmuş.. hizmete üyeliğimizle zaten ödüyoruz ya para bidaha telefon uygulamasınada niye heray para ödeyelim :S

"TTNET ADSL aboneleri" için 5 TL.Belki Mobil ihazlar için daha düşük bir fiyat olabilir:hmmm

missing_88

missing_88

Üye
Beğenmeyen gidip telefonunu satsın iphone alsın android alsın mantığıyla olaya yaklaşmak bence doğru değil arkadaşlar. Sonuçta bizler bada os kullanıcıları olarak istek ve şikayetlerimizi dile getirmeliyizki firmada kullanıcıların talepleri doğrultusunda onların beklentilerine yönelik ürün ve hizmetler sunabilsin.

eaagent

eaagent

Üye
Biz zaten bunu göze alarak almadıkmı bu telefonları ? Bu donanımda bu fiyata alabilceğimiz tek telefon :) Ve Gelişince istedklernz olacaktr. Sadece biraz sabır...

The Maverick

The Maverick

Üye
sabredin aynen arkadaşlar bu aradaben bir haber buldum samsung 24 mayısta birşey duyurcakmış ama gizli açıklama falan yok ne oldugu belli değil

haber bu

insallah bada 2.0 beta sürümüdür

nescafe656

Üye
MAVRİCK SEN OLMASAN BİZ NE YAPARIZ
haber editörü gibisin inşallah 2.0 beta olur bu açıklama ağzına bal senin :oke:

The Maverick

The Maverick

Üye
MAVRİCK SEN OLMASAN BİZ NE YAPARIZ
haber editörü gibisin inşallah 2.0 beta olur bu açıklama ağzına bal senin :oke:

estafurullah mevlüt, forumda çok değerli arkadaşlar var,bende ne biliyosam paylaşıyorum

• Beğen
Tepkiler: nescafe656

nescafe656

Üye
ama sen bada'cı ve rusca,ingilizce bilen bi arkadaşımızsın
senin haberleri manşetten duyurmak lazım

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar saolun ama ben yeni bir tartışma olsun diye açmdaım sadece suan ki durumu sizlerle tekrar paylaştım çünki hepimiz bada os kullanıcılarıyız ben sadece sinirim bu gördüklerime bozuldugunu söyledim yoksa telefonumu felan kötülemedim bir pc kadar güzel bir telefonumuz var ama sizler yanlış anladınız sadece demek istediğim her yerde her şeyde bu üç işletim sistemin olması bize niye gelmemesi vede türkiyeye neden çok geç geldiğiydi

nescafe656

Üye
elvan seni anlıyorum bize üvey evlat gibi davranıyorlar ama biraz sabır:türkiye1:

Üst Alt