DivX Player v1.01 (22.Nisan.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
DivX Player v1.01 (22.Nisan.2011)
Divx Player in 22 Nisan 2011 çıkış tarihli yeni versiyonunu burda bulabilirsiniz.Forumda bulunan diğer versiyonlar update istediği için kullanılamıyodu..Verdiğim dosyada 2 tane sisx dosyası var... 1.01 ve 0.95 bu ikiside 22 nisan 2011 çıkışlı..0.95 olan fixlenmiş hali..

NOT: Eğer telefonunuz 1.01 i çalıştırmazsa 0.95 i kurun.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: delrico, mugrub, join_23 ve 2 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :P

alicem_123

Üye
DivX Player programını bulmam çok iyi oldu E72'ime kurdum sorunsuz çalıştı teşekkürler :naughty:

wildtiger223

wildtiger223

Üye
eline sağlık

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
DivX Player programını bulmam çok iyi oldu E72'ime kurdum sorunsuz çalıştı teşekkürler :naughty:

benim telefonumda 1.01 olan çalışmamıştı :S :D Ama kendi sitesinden indirdim.Sanırım benim tele uymadı :) bende 0.95 i kullanıyorum :P

join_23

join_23

Üye
teşekkür ederim :oke:

djoxy

Üye
en sonunda e72 telefonumda filmleri izleyebiliyorum teşekkürler kardeşim..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :D

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil :D

mukoline

mukoline

Üye
kardeş emeğine sağlık

cihatermis

Üye
Ben programı indirdim de sadece 2 video gösteriyo.. Öteki videoları nasıl taratabilirim ??

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
Ben programı indirdim de sadece 2 video gösteriyo.. Öteki videoları nasıl taratabilirim ??

taratmana gerek yok.telefonunda divx formatında video varsa zaten otomatik olarak programda görürsün.O söylediğin 2 videoda program içindeki demolar...Demekki divx formatında videon yok telinde.:)

USAForever

USAForever

Üye
deneyelim..

tarik61

Üye
dostum eline saglik ya ben askerdeyim 6210 navigator kullanyrum yuleyecegm film sayende izleyebilecegim cok saol calisti program :)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
    Konu Sahibi
dostum eline saglik ya ben askerdeyim 6210 navigator kullanyrum yuleyecegm film sayende izleyebilecegim cok saol calisti program :)

rica ederim.:oke: Hayırlı teskereler o zaman torun hehe :)

h0p3

Üye
çok teşekkürler..

Üst Alt