Htc desıre hd gıngerbread 2.3 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Htc desıre hd gıngerbread 2.3 hakkında
Merhaba,
2 gündür bütün yabancı sitelerde ve da bu günceleme ile ilgili bilgi arıyorum..
Anladığım kadarıyla avrupada yayınlanmış fakat Türkiye için herhangi bir gelişme yok..
Ne zaman güncelleyebilecez...?
Bu konu ile ilgili herhangi bir bilgisi olan varmı?

Telefonum Türkiye den alınma ve teleservice garantili....

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Komşuda piş ağzıma düş diye bekleyen sevgili maxicep sakinleri...
HTC tarafından tarafıma yapılan yazılı açıklamayı paylaşıyorum...

Saygılarımla,

Merhaba O**** İ**** A*****,

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorununuz ile ilgili Android 2.3 guncelllemesi onumuzdeki hafta icerisinde telefonunza otomatik kurulum mesaji olarak gelecektir.

Musteri hizmetleri numaramiz : 081-128-800-12 (kod: ****) Pazartesi- Cuma 09:00 am – 9 :00 pm Ucrestiz Hat
İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için ya da sorunuzu başarıyla yanıtladığımıza dair bizi bilgilendirmek için, e-posta adresinizi ve bilet numaranızı ************ kullanarak sitemizde oturum açın.

Saygılarımızla,

Ahmed

HTC

sh0ck

sh0ck

Üye
Kardes gorseydim konuyu cevap yazardim ... :).. simdi gordum konuyu...

mail icin tesekkurler.. :).. nokianin guncellemeleri gibi yilan hikayesi olmasinda.. :)

bakalim nasil olacak .. yalniz sanirsam ilk stock roma cikacak.. vodafone kontratlilara biraz gec cikar sanirsam..

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Kardes gorseydim konuyu cevap yazardim ... :).. simdi gordum konuyu...

mail icin tesekkurler.. :).. nokianin guncellemeleri gibi yilan hikayesi olmasinda.. :)

bakalim nasil olacak .. yalniz sanirsam ilk stock roma cikacak.. vodafone kontratlilara biraz gec cikar sanirsam..
HTC ye bu konuda güveniyorum.. hiç pişmanlık yaşamadım...
vodafone dan aldım ama kontratlı almadım ben kredi kartıyla aldım ve telefonun içinde vodafone ile ilgili en küçük bir yazılım yok.. ilk güncellemeyide anında sorunsuz almıştım..
bu güncellemede de aynısı olması ümidiyle önümüzdeki haftayı bekliyorum..

shipped

shipped

Üye
hocam htc ye cok güvenme. ben eski bir htc kullanıcısyım ve çokta önemsedikleri bir konu değil. o nedenle sana custom romlar kullanmanı tavsiye ederim. xda sitesinde envai çeşidi mevcut.

mathman20

Üye
Bana gönderdikleri cevap ise aynen aşağıdaki gibi :

Merhaba **********,

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti vermek ve her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Konu ile ilgili, 2.3 guncellemesi Haziran ayi icerisinde dagitilmaya baslayacaktir.

Musteri hizmetleri numaramiz : 081-128-800-12 (kod: ****) Pazartesi- Cuma 09:00 am - 9:00 pm Ucrestiz Hat
İlginiz için teşekkür ederiz.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için ya da sorunuzu başarıyla yanıtladığımıza dair bizi bilgilendirmek için, e-posta adresinizi ve bilet numaranızı ************** kullanarak sitemizde oturum açın.

Saygılarımızla,

Osman

HTC

belferkay

Üye
ben avrupa versiyonunu kullanıyorum. Gayet güzel ve stabil olmuş...

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi

ganster86

Üye
kies dandik bir program ben galaxy s ye odin ile yüklüyorum 2.3.3 var suan bende

belferkay

Üye
Avrupa versiyonunu nereden yükledin link verirmisin?

Bi versiyon yüklemeyi denedim.. hata verdi..

buyrun, burdaki ikinci linkten, yani telefon üzerinden kurulan linkten indirip kurdum.

----------Eklendi @ 20:21:20 ---------- Yazıldı @ 20:21:05 ----------

Avrupa versiyonunu nereden yükledin link verirmisin?

Bi versiyon yüklemeyi denedim.. hata verdi..

buyrun, burdaki ikinci linkten, yani telefon üzerinden kurulan linkten indirip kurdum.

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi

----------Eklendi @ 20:21:20 ---------- Yazıldı @ 20:21:05 ----------
bunu indirip yüklemeyi denedim ama kabul etmiyor..
cid incorrect hatası veriyor.. goldcard yapılması gerekiyomuş.. garantiden çıkarmak istemiyorum cihazı...
yapılabilecek başka bşy varmı?

belferkay

Üye
sanıyorum ki yok. Benim cihazım rootlu olduğu için yükleyebildim. Ancak yükleyince root yetkisi gidiyor.

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar yapmış olduğum görüşme neticesinde,
Android 2.3 güncellemesinin bu hafta içinde kesin olarak yapılacağı tarafıma iletilmiştir.:oke::naughty::d:
Benim tahminim Çarşamba günü öğlen saatlerinde...:evet:

Dört gözle bekliyorum...(h)

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar resmi güncellemeyi şuan telefonuma indiriyorum.. herkese hayırlı olsun :))

By_CemiL

By_CemiL

Üye
kardes simdi kontrol ettim dhd cihazımda hic bi güncelleme yok diyor bir cok kez denedim,sen simdi resmi günceleme yaptınmı?:pro:

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
kardes simdi kontrol ettim dhd cihazımda hic bi güncelleme yok diyor bir cok kez denedim,sen simdi resmi günceleme yaptınmı?:pro:
Evet.. yazdığım sırada güncelledim..
ve şuan resmi 2.3.3 var telefonumda..

sh0ck

sh0ck

Üye
Bende indiriyorum..... :).. bu arrada, vodafone vb. kontratli iseniz henuz cikmamis olabilir....

Haydi hayirlisi..Verilerim ve oyunlarim kaybolmaz insallah.... :)

----------Eklendi @ 21:02:58 ---------- Yazıldı @ 20:02:59 ----------

Guncellemeyi yapmis bulunuyorum.. :)..Gayet guzel.... :)

Bildirim cubugu harika olmus.. yeni menu de harika... web browser zaten hizliydi...simdi 2 ile carpmak lazim.. :D metin secme ozelligide pratik olmus.. msj yazarken metne tikladiginisda direk imlecin altindaki yesil isaretleyici beliriveriyor...5 dakikada bunlari farkettim :D
ferrariye modifiye yapmak gibi bisey.. :)
sense 2.1 guzel olmus...

Hayirli ugurlu ola..:)

iLgenAkturk

iLgenAkturk

Üye
    Konu Sahibi
Bende indiriyorum..... :).. bu arrada, vodafone vb. kontratli iseniz henuz cikmamis olabilir....

Haydi hayirlisi..Verilerim ve oyunlarim kaybolmaz insallah.... :)

----------Eklendi @ 21:02:58 ---------- Yazıldı @ 20:02:59 ----------

Guncellemeyi yapmis bulunuyorum.. :)..Gayet guzel.... :)

Bildirim cubugu harika olmus.. yeni menu de harika... web browser zaten hizliydi...simdi 2 ile carpmak lazim.. :D metin secme ozelligide pratik olmus.. msj yazarken metne tikladiginisda direk imlecin altindaki yesil isaretleyici beliriveriyor...5 dakikada bunlari farkettim :D
ferrariye modifiye yapmak gibi bisey.. :)
sense 2.1 guzel olmus...

Hayirli ugurlu ola..:)
Evet bende çok beğendim.. güzel olmuş.. şarj süreside sanki biraz daha arttı gibi..
fakat o kadar rom varki ortalıkta.. hangisi resmi hangisi sonradan anlamış değilim.. bazı yerler daha çok değişecek die bekliyodumm..
mesela kamera.. video ya geçiş olayı..

sh0ck

sh0ck

Üye
Evet bende çok beğendim.. güzel olmuş.. şarj süreside sanki biraz daha arttı gibi..
fakat o kadar rom varki ortalıkta.. hangisi resmi hangisi sonradan anlamış değilim.. bazı yerler daha çok değişecek die bekliyodumm..
mesela kamera.. video ya geçiş olayı..

Evet arttı bende farkettim.. :) Artı olarak, Sesli moddayken o anki hava durumunu çağrıştıran ses çalıyor, tuş kilidini açıp bekle biraz.. duyacaksın.. :) yoksa daha önceden varmıydı bilmiyorum :D

Evet bende bekliyodum, kamera UI'sinin değişmesini... Bi kaç yerinin değişmesini... Çokta önemli değil bence.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...