N8 RM-596 059D576 (Siyah) PR 1.2 Orjinal FW

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
N8 RM-596 059D576 (Siyah) PR 1.2 Orjinal FW
Orjinal FW Dosyalarıdır.. NaviFirm den alınıp değişiklik yapılmadan upload edilmiştir. Yeni güncellemelerde güncelleştirilecektir.. Kendi Uploadım..

Teşekkür Et Butanuna Basalım Lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: Amedli veysooo, hal-ibo, .Murat. ve 4 diğerleri

zaferozkan

zaferozkan

Üye
hani yeni dosyalar nerde güncelleştirdiklerin

özproman

özproman

Üye
Muhtelif renklerde firmware olması ne anlama geliyor. Mesela benim n8 siyah. beyaz yüklersem firmware hatamı verir ???

synergy11

synergy11

Üye
    Konu Sahibi
Muhtelif renklerde firmware olması ne anlama geliyor. Mesela benim n8 siyah. beyaz yüklersem firmware hatamı verir ???

ürün kodu farkı var telefonun hiç açılmayabilir dead phone flash atman gerektirir buda garanti dışı bırakır telefonu :)

serkantitxxx

serkantitxxx

Üye
bunlar ne işe yarıyo

avvci_81

Üye
slm hocam benim cihaz yurt dışı grey ürünmüş bu nu atsam cihaz çökermi birde ben simian anna sürümün güncelledim ama operayı çalıştırmıyor youtube ya girmiyor kısacası eski sürüme dönmek istiyorum yardımcı olurmusunuz ürün kodu 059d4x3 bu hangi ülkeye ait hocam yardımcı olurmusunuz lütfen varsa birde resimli anlatım linki şimdiden çok teşekkür ederim

avvci_81

Üye
merhaba arkadaşlar benim sorunum symbian anna ya güncelledim telefonu fakat hoşuma gitmedi eski uygulamalarım da gitti şimdi bazı uygulamalarımı yeniden yükleyemiyorum hata veriyor ben eski sürüme dönmek istiyorum ürün yurt dışı grey ürün

059d4x3 ürün kodu bu hangi ülkeye ait ve orjınal ilk yazılımına dönmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

xxnusxx

Üye
slm arkadaşlar benim telefonum n8 ben telefonumun kililt kodunu degiştirdim unutum telefonumun şarjı bitince kapandı açmaya çalıştım ama telefon açılmıyor kilit kodu diyor ama degiştirdigim için unutum şidi telefonum açılmıyor acaba bana yardımcı olacak bir kardeş varmı ben ne kadar bu kilit kodu kırma yani unlock pprogramları denedim olmadı şimdi flaş yada yenden yazılım atmam gerkli hangi programı kurmam gerekli internetim yok hazır yazılm veya flah varmı bilgisayarım var phonex pc sute programlarımda var şimdi telefonuma gerekli yazılım veya flash hangisi kilit kodunu kırakcaksa lütfen bana yazın ayrıca ben telefonuma format kilit kodu açılırdiye ama açılmadı şimdi hepsi ingilizce telefonum siyah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...