Samsung galaxy ace Assasin Creed : Altair Chronicles !...

Sponsorlu Bağlantılar

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy ace Assasin Creed : Altair Chronicles !...

Apk:

Sd:

Alternatif:

----------Eklendi @ 21:34:01 ---------- Yazıldı @ 21:16:28 ----------

Ace kullananlara yardımcı olduysam ne mutlu bana başka telle deniyenler 480x320...

• Beğen
Tepkiler: 61semih ve ahmetalamaz

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
O kadar kişi bakıp indiriyor bi teşekkür eden yok Allah razı olsun yinede :)

sadrazam66

Üye
tesekkür ler saolasın ins olur aceme :D

sadrazam66

Üye
kardes indirdim oyunu kurdum ekrana sıgmıyo nasıl hallederiz:vur

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim apkyı kurduktan sonra sd dosyasını ındır rardan cıkart telefon sd kartındakı gameloft / games içindeki klasörlerin yanına bırakıver klasörü sonra telefondan oyunu açıp birde öyle denersen sevinirim

sadrazam66

Üye
kardeşim apkyı kurduktan sonra sd dosyasını ındır rardan cıkart telefon sd kartındakı gameloft / games içindeki klasörlerin yanına bırakıver klasörü sonra telefondan oyunu açıp birde öyle denersen sevinirim

kardes öncelikle saol yine gülme ama:bye2: aynısını yapıyorum oyunu kurunca zaten gameloft dosyası geliyo ice giriyorum gamese onunda icine girince oyunu atıyorummm sonra calıstırınca oyunu yüklemek fln istiyo ekranaolmuyo :S

aquser

Üye
kardeş oyunu yükledim ekrana sığmıyorda ne yapmam lazım?

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
valla anlamadım ki ya bende olan sizde nasıl olmuyor eksik bişey yapmayasınız :S

oo7ufuk

Üye
bu oyun galaxy 551 ı5510 ona göre de oluyom mu

mükerrem69

Üye
teşekkürler :)

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim keyifli oynamalar

korisss

Üye
hangi oyunu denesem apk yı kurarken yüklenmedi diyor :( telefon mu bozuk benim yoksa root falan mı gerekiyor bunları kurabilmek için ? (galaxy ace)

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
bende root falan yok kardeş kurmuyorumda garanti kapsamı dısında kalmasın dıye mazallah fazla olmadı telefonu alalı biyerine bişey olur almazlar garantiye kafalarında kırdırırlar bana telefonu yani normal düz oynuyorum bu oyunları acede

korisss

Üye
anladım. yinede ellerinize sağlık hero of sparta ve nfs shift oldu ama .. assassins e de uğraşcam tekrar

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
abi bak napacan bliyonmu apk yi indirdinya telefona at kur
sonra altında bi tane daha klasör var 100 mb lik yaklaşık onuda bilgisayarına indir sonra telfona kabloyla at game loftun oraya sonra orda bidaha var onun icine at klasörleri değiştir 10 dk filan sürüyo sonra telefonundan oyunu aç bende oldu teşekkürler olmayanlar için geniş anlatım yapabilirim isterseniz mesaj atın veya buraya yazın daha geniş anlatayım

kabasa

Üye
SAOL KARDES(h)

buraaqcan

buraaqcan

Üye
üstadım cok teşekkürler emegine saglık yanlız ben bunu indirdim ama kuramadım kurulumunu anlatsan bi üstad.. indirdim butun dosyaları telefona kopyaladım ama kurulucak bi setup dosyası filan yokdu içinde nasıl yapcam bi yardım

buraaqcan

buraaqcan

Üye
birisi yardım etsin arkadaslar yav konuyu actınız madem içine de bi bakın nasıl kurulucak bu oyun anlatın.. yenı aldım teefonu hakkında hiç bi bigm yok benm gibi de büssürü insan vardır nasıl kurulacagnı bilmeyen :S

last321

Üye
symbian modeli vardı onunla aynı bu oyun anladığım kadarıyla :D

Üst Alt