Samsung galaxy ace Hero of Sparta!...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy ace Hero of Sparta!...

Apk:

Sd card:

Alternatif:

----------Eklendi @ 21:33:39 ---------- Yazıldı @ 21:13:23 ----------

Ace kullananlara yardımcı olduysam ne mutlu bana başka telle deniyenler 480x320...

• Beğen
Tepkiler: Incubus, smt00123, OğuzcanAbi ve 1 kişi daha

HotBiber

Üye
Kardeş öncelikle emeğine saygı ama bu oyunların hepsini nerden aldığını biliyorum:eheBu arada sen hero of spartada ilerledin mi?İlerlediysen bir yeri geçemedimde onu soracaktım.

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş öncelikle emeğine saygı ama bu oyunların hepsini nerden aldığını biliyorum:eheBu arada sen hero of spartada ilerledin mi?İlerlediysen bir yeri geçemedimde onu soracaktım.
esprimi yaptın? çözemedim de gangstarı yüklemişimdir ordan tek diğer oyunları ben kuralı oldu bayağı kolay gelsin.

----------Eklendi @ 21:55:23 ---------- Yazıldı @ 21:54:43 ----------

İnternetin hızı düşük uğraşamadığımdan yararlanan ace kullanan arkadaşlara yardım. ben çok sıkıntı cektım herkes cekmesın

sadrazam66

Üye
ellerine saglık kardesim :d:

sadrazam66

Üye
kardes bu oyunları atıyoruz ama olmuyo vifi baglantısı istiyo yani direk sd ye atınca oyun acılmıyo bide ekrana cok büyük geliyo bi el atsan su ise tüm ace icin denilen oyunlarda aynısı oluyo :ağlarım:

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl ya bende ace kullanıyorum kardeş oyun tam ekran ve hiç bir sıkıntı yok apk yı at telefona kur sonra birdaha usb ile baglan pcye ve hata ayıklama modunu kapat sd dosyayısını gameloft games içine at usb baglantısını kes ve oyunu aç elbet açılacaktır

anil585

anil585

Üye
ya kardeşim oyunu yukledim açıldı ama ekrana büyük geliyo.telefonda galaxy ace.sen nasıl yaptında sığdı ekrana anlamadım...

halitinho10

halitinho10

Üye
ya kardeşim oyunu yukledim açıldı ama ekrana büyük geliyo.telefonda galaxy ace.sen nasıl yaptında sığdı ekrana anlamadım...

bende de aynı oLdu ... Bunun çözünürlüqü farkLı üstad ...:nono:

kadir3831

kadir3831

Üye
yaw bende yukledim ekrana cok kucuk geldı galaxy s kullanıyorum buyuk boyutunu koyarsan sevinirim
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi

mükerrem69

Üye
teşekkürler deniyorum

OğuzcanAbi

Üye
çok güzel saolasın

mükerrem69

Üye
denedim ve gayet güzel hocam tam oturdu ekrana ancak biraz ace kasıyo gibi yani oynanmayacak kadar değilde hafif kasılmalar var oyüzden sildim oyun sorunsuz çok güzel teşekkürler

Tako41'

Tako41'

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil arkadaşlar deneyip çalıştıranları kutluyorum

burakalps

Üye
aynen xperia x10 da küçük görünüyor :S

GOKHANGUL60

Üye
çok teşekkürler baaşkan

xcolakx

Üye
Saol ama bu oyun yaramaz assasin creed 9mm modern combat varken :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt