rofs2.v01 ile rofs2.v02 farkı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bprince

Üye
    Konu Sahibi
rofs2.v01 ile rofs2.v02 farkı
bi ara forumda bu ikisi arasındaki farkı okumuştum ama 2 gündür arıyorum bulamadım. silinmiş olabilir mi bilmiyorum.
bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
bazı cfw lerde rofs2.v01 dosyası var bazılarında da rofs2.v02 dosyası var. ben orijinal fw yi indirdim ondaki rofs2.v02 idi. mod eklemeye başladım ama boyutu 31mb tın üzerine çıkamıyor. oysa bazı cfw lerde bakıyorum 100mb civarında rofs2.v02 boyutlu dosyalar var. bazılarında da yine 100mb civarında rofs2.v01 dosyası var.

sorum şu. bu iki dosyanın farkları nelerdir. neden bazı cfw lerde rofs2.v01 var bazılarında rofs2.v02 var.
tam olarak ikisinin görevlerini bilenler ve rofs2.v02 nin boyutunu nasıl arttıracağım hakkında bilgisi olanlar yanıtlarlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

bprince

Üye
    Konu Sahibi
cevap verebilecek kimse yok mu :)
upppp

SilentOne

SilentOne

Üye
sn bunu sistem modifıkasyn bolumnde aç knuyu

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
hiç bir farkı yok o sadece uzantı v20 de olur v01 de fark etmez işlem aynıdır takma kafayı bence

bprince

Üye
    Konu Sahibi
sn bunu sistem modifıkasyn bolumnde aç knuyu

oraya açmıştım zaten ama buraya taşımış modlar.

----------Eklendi @ 20:32:11 ---------- Yazıldı @ 20:29:51 ----------

hiç bir farkı yok o sadece uzantı v20 de olur v01 de fark etmez işlem aynıdır takma kafayı bence

ama bazılarının boyutu 31mb ı geçemiyor. bazıları ise 100mb civarında oluyorlar.
Bir tane 31mb olanın üzerine bazı modlar eklemeye çalıştım ama dosya boyutundan dolayı NFE kabul etmedi. Dosya boyutunu aşıyorsunuz diye.
Ama bazılarının FW lerine bakıyorum rofs2 dosyası 100mb civarında, onlar bunu nasıl o boyuta yükseltiyorlar, onu anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt