[İstek]Müzik Listesinden radyo ikonunu kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Newpronik

Üye
    Konu Sahibi
[İstek]Müzik Listesinden radyo ikonunu kaldırma
merhaba arkadaşlar ben kendi kullandığım cfw de radyoyu sildim kullanmıyorum fakat listeden nasıl kaldıracağımı bilmiyorum bana bu huhusta yardımcı olabilecek varmı acaba ?

ModderFurkan

Üye
radio dosyalarını sildikten sonra musıcmenudata.xml adında bi dosya vardı sanırım oraya bi bak

e1ektronick

e1ektronick

Üye

b
ir zamanlar bende c6 modlari ile ugrasirken boyle birsey yapmistim. yukardaki ornegimde hem ovi muzik ikonunu kaldirip hem de yerine iki programin kisayolunu eklemeyi becerebilmistim.

ama artik orjinal fw kullaniyorum ve elimdeki tum modlari sildim yoksa kafayi yiyecektim

• Beğen
Tepkiler: ThE_kOnT

ModderFurkan

Üye

b
ir zamanlar bende c6 modlari ile ugrasirken boyle birsey yapmistim. yukardaki ornegimde hem ovi muzik ikonunu kaldirip hem de yerine iki programin kisayolunu eklemeyi becerebilmistim.

ama artik orjinal fw kullaniyorum ve elimdeki tum modlari sildim yoksa kafayi yiyecektim

Her şey UİD'lerden geçiyo zaten

ModderFurkan

Üye
NFE ile music_matrix_items bunu arattır çıkan dosyayı excel veya başka bi xml editör ile aç ve xml editörde de radyonun UİD'sini arattır..İnşallah işine yarar.Çünkü bu müzik menüsünün Dosyası :oke:

Newpronik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler halletim kardeşim

semihguney

semihguney

Üye
nasıl hallettin ya :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...