Nokia C7 Yardım,

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Yardım,
Sayın yetkililer. Ben acemi bir Nokia C7 si olarak sizden bir ricam var. Yanlışlıkla nokia smart install (iki tuğla altta, bir tuğla üste yanında bir + vardı.)diye bir program vardı. Galiba yanlışlıkla sildim. Telefon kapalı iken açtığım zaman direkt internete bağlanmaya çalışıyor. Direkt arama kaydı özelliğine gidiyor.
Bu programı tekrar yükleyebilir miyim? Nerden bulabilirim bu programı,
Teşekkür ederim.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ben tam anlamadım sen telefon internete kendiğinden bağlanıyor bunu nasıl engelleyebilirim diyemi soruyorsun:allalla:
öyleyse eğer forumda 50 tane konu var bununla ilgili:nono:

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Hocam, sorunum telefonu kapatıp açarken hiçbirşey yapmadan direkt internete bağlanıyor. Arama kaydı uygulamasını açıyor. SMS uygulaması kendisi açıyor. Ben birşey yapmadan,,,

ultrayer6

ultrayer6

Üye
benim kafa uçmuş hacı :D bana sormayın birşey :d:

Nokia C7 Yardım

işte bu başlığı görünce "Allah allah, nasıl yardı acaba c7'yi" diye düşündüm. :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Starsley

Arkadaş smart instlare soruyor. Akıllı yükleyici silinmiş.

zeeqee

Üye
aaa

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
benim kafa uçmuş hacı :D bana sormayın birşey :d:

Nokia C7 Yardım

işte bu başlığı görünce "Allah allah, nasıl yardı acaba c7'yi" diye düşündüm. :D

Sayın ULTRAYER6, dedim acemiyim diye. Ama acemi ile dalga geçileceğini bilsem yazar mıydım buraya, Ben burdan bir yardım istedim. *ReBeL_ALTaiR* dediği gibi smart instlare silinmiş.
bu konuda yardım istemiştim.:mahcup::mahcup::mahcup:

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
Yok bir uzman bana yardım edecek. Nokia Destek hattına aradım. Onlarda doğru dürüst bir bilgi vermediler. lütfen bir yardımcı olun.

uribaju

uribaju

Üye
Nokia Smart Installer S^3

02samsat

02samsat

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Smart Installer S^3

Kardeş çok sağol. Bu uygulamayı telefon yüklemek istediğimde "BAĞIMSIZ PAKET OLARAK YÜKLENEMEZ," şeklinde uyarı vermektedir. Ne yapmam lazım. Teşekkür ederim,

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bagmsz yklenmior iste :D snde baska bisyle ykle :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Sayın ULTRAYER6, dedim acemiyim diye. Ama acemi ile dalga geçileceğini bilsem yazar mıydım buraya, Ben burdan bir yardım istedim. *ReBeL_ALTaiR* dediği gibi smart instlare silinmiş.
bu konuda yardım istemiştim.:mahcup::mahcup::mahcup:

Yok hacı ben sana bişey demedim ki, kendimle dalga geçtim ben.

_ardaa

_ardaa

Üye
telefonu usb ile pc ye bağla ovi suite açılsın orda güncellemeler kısmına gir telefon için uygulama güncellemesini seç ve yükle smart installer geri gelecektir.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Bende de kaybolmuştu telefona hard format attım geri gelmişti.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Sayın yetkililer. Ben acemi bir Nokia C7 si olarak sizden bir ricam var. Yanlışlıkla nokia smart install (iki tuğla altta, bir tuğla üste yanında bir + vardı.)diye bir program vardı. Galiba yanlışlıkla sildim. Telefon kapalı iken açtığım zaman direkt internete bağlanmaya çalışıyor. Direkt arama kaydı özelliğine gidiyor.
Bu programı tekrar yükleyebilir miyim? Nerden bulabilirim bu programı,
Teşekkür ederim.
bilgilerini yedekle hard format at tamamdır:oke:

adem.ozkan

adem.ozkan

Üye
Bende de kaybolmuştu telefona hard format attım geri gelmişti.

bu hard format nasil atilir bilgi verir misiniz? bende C7 me epey program yukledim sildim simdi bi format atip rahatlatmak istiyorum dokunmatiginde bilmedigim bi sorun olustu bi programi kullandiktan sonra... programi sildim ama sorun devam ediyor... format nasil atiliyor... bilgi verirseniz sevinirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt