Benimde Bir Telefon Önerisine İhtiyacım Var..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
    Konu Sahibi
Benimde Bir Telefon Önerisine İhtiyacım Var..
Yaklaşık 2 yıldır Samsung U800-Soul kullanıyorum. Artık isteklerimi karşılamamaya başladı ve kullanıcıya artık dayanamayacağını düşünüyorum.
Elime bir miktar para da geçmişken yeni telefon alayım diyorum. Ama bir kaç olmazsa olmazım var..

Hem dokunmatiği hemde klavyesi olan bir telefon. (Kullanım şeklinden dolayı klavyeli olması daha iyi olacaktır ama dokunmatikler çok rahat oluyor. İlk tercihimde Dokunmatiğini istediğim zaman aktif edebildiklerim yer alır) Özet ilen Dayanıklı, vitrin yapımı olmayan bir telefon..

Kesinlikle W-Lan, Wifi (Kablosuz internete girebileyim işte :d: )
Symbian'mış, Java'ymış, Android imiş anlamam ama rahat edeceğim ve sorun yaşamayacağım bir işletim sistemi.
Yok artık nidalarını duyuyorum ama avi yahut mkv oynatabilen bir telefon (Piyasa da yoksa anlarım). Çözünürlükte ne kadar yükseği desteklerse o kadar iyi..
En az 250-300 mb telefon kendi hafızası (u800-Soul'de alıştım artık 1 Gb'ye ondan dolayı)
En az 3.2 mp Kamera (Çok şart değil ama olursa süper olurlardan)
Bu özellikleri taşıyan telefonda zaten olacaktır ama 3G ile Bluetooth'unda hayati yeri var..

Fiyat aralığım en fazla 400-425 lira.
0 şartım yok ama 2. el olursa da çok temiz ve sorunsuz olması şartıyla.

Bulabilir miyim? Eğer varsa Hangi modeller ??

korkor123456

korkor123456

Üye
hem dokunmatik hem de klavyesi olsun,3g ve w-lan wifi olsun ama iç hafızası ne kadar bilmiyorum ama sana blackberry 'nin bir modeli senin işini görür.kamerasıda fena değil.zannersem 3,2 mp olacak

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nokia C5-03 arkadasım,430 liradan baslıyor fiyatı.Klavyesi yok,zaten o fiyat aralıgında bulabilecegini pek sanmam
5Mp kamera,Wifi,3G,GPS,
kaliteli müzik keyfi...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
c5 alabilirsin fiyatı uygun

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 arkadasım,430 liradan baslıyor fiyatı.Klavyesi yok,zaten o fiyat aralıgında bulabilecegini pek sanmam
5Mp kamera,Wifi,3G,GPS,
kaliteli müzik keyfi...

Dayanıklı mıdır peki? Biraz hor kullanan birisiyimdir de :sopa:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
galaxy 551:

3.0 mp kamera,160 mb tel hafızası,3g,sürekli gelişen android işletim sistemi,wi-fi var.0'ı 550-600 tl arası.eger mkv falan çalıştırmazsa,extra programlarla çok rahat çalışır.android 2.2 froyo var.667 mh işlemci.şu anda alınabilecek en uygun cihaz diye düşünüyorum.kalan özellikleri için:
:oke:

OğuzcanAbi

Üye

mağazalarda bir bak :naughty: al eline

----------Eklendi @ 19:45:47 ---------- Yazıldı @ 19:45:32 ----------

----------Eklendi @ 19:46:27 ---------- Yazıldı @ 19:45:47 ----------

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
    Konu Sahibi
galaxy 551:

3.0 mp kamera,160 mb tel hafızası,3g,sürekli gelişen android işletim sistemi,wi-fi var.0'ı 550-600 tl arası.eger mkv falan çalıştırmazsa,extra programlarla çok rahat çalışır.android 2.2 froyo var.667 mh işlemci.şu anda alınabilecek en uygun cihaz diye düşünüyorum.kalan özellikleri için:
:oke:
Fiyatı biraz tuzlu geldi bana ama güzel telefonmuş baya..

[/B][/SIZE]
[/FONT]

Eline al derken :ehe
İzmir'de nerede bulabilirim ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İzmirde de bulamazsan artık.En kötü bi avm'ye gir orda birsürü telefon satısı yapan dükkan bulursun.Olmadı Vodafone ve Timlerde de kampanyalı şekilde satılıyordu C5-03 ben öyle duymustum...

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
galaxy mini.oda olmadı wave 533 :oke:

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
X10 MINIpro veya x8

stoneman123321

Üye
c6-00 olabilir.5mp Flaşlı , CarlZeiss lensli kamera ayrıca sürgülü Qwerty klavyede var.Fiyatı 650-700 2. el olarak veya az daha biriktirerk alabilirsin :oke:

mexico_35

mexico_35

Üye
C6-00 579 tl sıfır fiyatı dün gördüm

mexico_35

mexico_35

Üye
Çok yeni model var ve bekledikçe kararsızlaşıyor insan c5-03 şık bir telefon bence

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
C6-00 oolabilir Tam seenn istedğn gbi bir tlfn araştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt