Nokia x6 8gb mi ? yoksa Nokia 5730 xm mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 8gb mi ? yoksa Nokia 5730 xm mi ?
Acil cevap klavyesi çok hoşuma gitti Nokia 5730 <3

Kingmortall

Kingmortall

Üye
x6 600 650 milyon civarı onun yerine sony ericsson xperia x10 mini daha iyi olur bence 5 MP kamera Qualcomm MSM7227 600MHz hız ve tabiki
Android OS 1.6 işletim sistemi ama illaki ikisinden biri diyosan x6 derim önce kamera farkı var vede hız farkı

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
x10 mini özellik açısından çok güzel bi tel. ama mini :D olmaz küçük yani şeklini sevmedim.
hmm x6 diyosun.
yardım eden yokmu başka

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Tabiki x6.

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
hm galibada x6 üstün :D
peki önereceğiniz mağaza varmı alacağım fiyat açısından iyi güvenilir. internet sitelerine pek güvenmiyorum mağaza olsa iyi olur

----------Eklendi @ 18:55:34 ---------- Yazıldı @ 18:55:18 ----------

hm galibada x6 üstün :D
peki önereceğiniz mağaza varmı alacağım fiyat açısından iyi güvenilir. internet sitelerine pek güvenmiyorum mağaza olsa iyi olur

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
X6 daha iyi bir seçenek.:oke:

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
mağazalarda yok sanırım .s

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
neresi eskidi ya x6 8gb yeni çıktı nokia sitesinde yakında diyo :S

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
x6 çıkalı 2 sene oldu 2009 3 çeyrekte çıktı :kop:
Görende 5 sene oldu sanıcak arkadas :ehe O 2 sene içinde gelisen degisen bir teknoloji yok
Piyasaya hala Rezistif dokunmatikler çıkıyor.X6 ise kapasitif ekran.Wifi,3G,Navigasyon,5Mp otofokuslu kamerası var ve piyasanın belkide hala en iyi müzik telefonu...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
16 gb 2 senedir çıktı 8 gb yeni :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yeniliklere açık olmak lazım xperia x10 mini gayet uygun telefon ve yeni :oke:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
yeniliklere açık olmak lazım xperia x10 mini gayet uygun telefon ve yeni :oke:
Evet açık olmak lazım ama X10'un hiçbir artı özelliği yok X6'ya göre.Fiyatından da belli olur bu.En ucuz X6 600 liradan baslar.2 sene önce ilk çıktıgı zamanlar çogu özelligi içinde barındıran tek telefondu.Zamanın N8'i E7'si anlıyacagın bu telefon.
Piyasadaki telefonlara bak 3G varsa Wifi yoktur,Wifi varsa GPS yoktur.Yada kaliteli 5Mp 8Mp kamerası vardır otofokus yoktur yada flash yoktur vs. vs. yani.Ama X6 komple bir telefon...

OğuzcanAbi

Üye
x6 tabisi :D

korkor123456

korkor123456

Üye
dan özellikleriyle bulabilirsin.iyi çalışmalar ..... AMA BANA SORACAK OLURSAN X6 DERİM .NEDEN Mİ BAĞLANTIYA TIKLA TELEFON MODELİ SEÇ O KADAR

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teşekkürler çok yardımcı oldunuz :sarıl:
yeni bi konu açıcam ondan sonra telefonumu alıyorum sanırım yeni konuma gelin biraz karışık durum :D

----------Eklendi @ 19:56:58 ---------- Yazıldı @ 19:56:43 ----------

hepinize teşekkürler çok yardımcı oldunuz :sarıl:
yeni bi konu açıcam ondan sonra telefonumu alıyorum sanırım yeni konuma gelin biraz karışık durum :D

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Şu durumda x6 derim fakat androidli bir cihaz alırsan dehşet bir telefon dersin:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...