YARDIM route 66 lisans senkronizasyonu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

wxyz1

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM route 66 lisans senkronizasyonu sorunu
selamlar arkdslr

route 66 icin sync programi ile pc uzerinden telefona ucretsiz harita ve sesleri attim.
yalniz programi aciyorum fakat lisans senkronizasyonu istiyor. yap diyorum baglanti basarisiz diyor. neyi yanlis yapiyorum. benden her acilista lisans sorusunu sormasini istemiyorum. bunun icin de bir yol var mi.
yardim ederseniz cok sevinirim.
hoscakalin.

wxyz1

Üye
    Konu Sahibi
selamlar arkdslr

route 66 icin sync programi ile pc uzerinden telefona ucretsiz harita ve sesleri attim.
yalniz programi aciyorum fakat lisans senkronizasyonu istiyor. yap diyorum baglanti basarisiz diyor. neyi yanlis yapiyorum. benden her acilista lisans sorusunu sormasini istemiyorum. bunun icin de bir yol var mi.
hoscakalin.

Arkdslr.route sync programi haritayi pc uzerinden benim telefon hafizasina atti. benim cihazda su an hafiza karti yok. acaba bundan dolayi lisans senkrnz. baglanti basarisiz hatasi veriyor olabilir mi. bu haritayi pc den yuklemeden once lisansi hallediyordu cihaz. sizce neden olabilir?
yardim edebilirseniz cok sevinirim. hoscakalin.

abdullah36m

Üye
selamlar arkdslr

hoscakalin.
bandede aynı sorun var cevabı bilen varmı acaba

for_rock

Üye
Bana internet bağlantı hatası gibi geldi. Kanımca;

1. Karta yükleme yaptığınız için hafıza karının takılı olması lazım.
2. Telefonun internete girmesinde bir aksaklık olmaması gerekir. 1 seferliğine senkronizasyon yapabilmesi için internete girer. Eğer yapamadıysa her seferinde ister.

Operatörünüzden gerekli ayarlarınız tam ise
"Ayarlar-Bağlantılar" da "paket veri kullan"ı aktifleyin,
"Ayarlar-Bağlantılar-Konumum"dan hepsini aktifleyin,
"Ayarlar-Bağlantılar-Konumum"dan "Konumum-Profil"e girip ".... internet" i aktifleyin.

Şimdi navigasyone girip tekrar deneyin.

abdullah36m

Üye
normal olarakwifi üzerinden internete giriyorum. dediğinizi yaptımama yine bağlanmadı. wifi açık olduğu halde ağ hizmetleri için bağlantı kurun diyor. yalnız Ayarlar-Bağlantılar sankronizasyon ayarlarını yapmayı beceremedim

Üst Alt