Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bomba atacaktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bomba atacaktı
Elinde patlayan bomba parmaklarını koparttı
DİYARBAKIR'da elindeki bombayla Milli Eğitim Müdürlüğü'nde saldırı girişiminde bulunan 26 yaşındaki M.C.M., bombanın elinde patlaması sonucu parmakları koptu. Ailesi tarafından hastaneye götürülen M. polisin geldiğini öğrence kaçmak isterken yakalandı.

Diyarbakır'da dün akşam saatlerinde parmakları kopmuş halde ailesi tarafından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülen M.C.M'nin durumunu şüpheli bulan görevliler durumu hastane polisine bildirdi. Polis, acil servise gelirken, durumu öğrenen ailesi M.C.M'yi yanına alarak yaralı halde hastaneden kaçırdı. Polis kısa süren kovalamacanın andından M.C.M. ile beraberindeki anne ve babasını yakaladı.

Polis yaptığı araştırmada M.C.M'nin kentte dün 4 PKK'lının defnedilmesi sırasında meydana gelen olaylar sırasında el yapımı bir ses bombasını Şehitlik Semti'ndeki Milli Eğitim Müdürlüğü binasına atmak isterken elinde patladığını ve bu yüzden parmaklarının koptuğunu belirledi. Şüpheli M.C.M, hastanede tedavi altına alınırken, gözaltına alınan anne ve babasıyla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Canan ALTINTAŞ/DİYARBAKIR,(DHA)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
8 sanıye sayamıyan bi insan bombayı nasıl atabilir ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt