Forlan Beşiktaş'ta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Forlan Beşiktaş'ta
Beşiktaş, futbolda Ziraat Türkiye Kupası'na odaklanmışken, siyah-beyazlılarla ilgili bomba haber İspanya'dan geldi. Madrid kaynaklı Marca gazetesine göre Kartal, Atletico Madrid'den Diego Forlan'ı kaptı.

Gazetenin haberine göre, geçtiğimiz hafta Real Madrid-Barcelona maçını izlemek üzere Madrid'e giden Beşiktaşlı yöneticiler, cuma günü önce Forlan, sonra da Atletico Madrid Başkanı Cerezo ve CEO Gil ile iki toplantı yaptı. İlk toplantıda Forlan'ın alacağı ücret masaya yatırıldı. Atletico Madrid'den yıllık brüt 8 milyon euro almasına rağmen vergiler düşüldüğünde eline geçen 4.5 milyon euronun garantisini isteyen Forlan, siyah-beyazlılardan bu ücretin onayını aldı ve ilk anlaşma sağlandı. Daha sonra Atletico Madrid yönetimiyle masaya oturan Beşiktaşlı idareciler, İspanyol yöneticilerin 12 milyon euro istemesi üzerine kıran kırana bir pazarlığa girişti.

Sezon sonu açıklanacak
Atletico Madrid, 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan Uruguaylı oyuncunun bonservisini 8 milyon euroya kadar indirdi. Forlan'ı 2007 yılında Villarreal'den 20 milyon euroya transfer eden Atletico Madrid, bu futbolcudan istenilen verimi alamadığı ve 32 yaşına gelmesi gerekçeleriyle 8 milyon euroyu mantıklı buldu ve Beşiktaş'a sattı. Tarafların, İspanya'da ligin bitmesinin hemen ardından bu transferi kamuoyuna açıklayacağı öğrenildi.Kaynak: Milliyet

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben geleceğini sanmıyorum .
Gelirse de gerçekten mükemmel olur .

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Gelir gelir.Ve mükemmel olur.

MetQ7

MetQ7

Üye
Beşiktaş birçok yıldız futbolcuyu alabilcek kapasitede ve forlanında geleceğine inanıyorum.Çekemeyenler forlanada bir bahane uydurur.Ama bu yaşta bir futbolcu için pahalı ne kadar ucuza kapatabilirsek kardır.

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bonservis ücreti verilmeyecek sonucta fakat daha genç oyunculara yönelmeliyiz..

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
Forlan gelir gelmez değil ama adam emeklilik için gelmiş olabilme ihtimali üzüyor beni. Yoksa ismiyle büyük birisi. Uruguay milli takımının en büyük yıldızı. Dünya Kupası'nda neler yaptığını gördük. Beşiktaş'ın sisteminde ortada neler yapacak o da bir merak konusu aslında. Oyunu savaşa benzetirsek eğer taktiksel olarak generalliği yapabilecek mi acaba ?

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

13 milyon eurolardan bahsediyorlar.Bonservis bedeli verilecek

Bir başka haberde görmüştüm sanki bonservisi elinde olan oyuncular arasında sanırım yanlış görmüşüm :oke:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bonservis ücreti verilmeyecek sonucta fakat daha genç oyunculara yönelmeliyiz..
Canberk Forlan futbolunun en verimli olacağı yaşta 1979 doğumlu bir futbolcu için en güzel yaşlarda. Oldukça güzel bir transfer olacak.

----------Eklendi @ 08:09:09 ---------- Yazıldı @ 08:07:25 ----------

Forlan gelir gelmez değil ama adam emeklilik için gelmiş olabilme ihtimali üzüyor beni. Yoksa ismiyle büyük birisi. Uruguay milli takımının en büyük yıldızı. Dünya Kupası'nda neler yaptığını gördük. Beşiktaş'ın sisteminde ortada neler yapacak o da bir merak konusu aslında. Oyunu savaşa benzetirsek eğer taktiksel olarak generalliği yapabilecek mi acaba ?
Emeklilik mi yahu el insaf adam daha 31 yaşında F.Bahçeli Semih ve Emre da o zaman emekli oldular aralarında 1 yaş var. Bir futbolcunun en verimli en çalışkan olacağı yaşlarda.

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
Tam olarak yaşını bilmiyorum kusura bakma. 31 yaşında ise baya iyi olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...