galaxy s2 ve htc sensations

Sponsorlu Bağlantılar

galaxy s2 mi htc sensations mı?

• galaxy s2

Kullanılan: 14 70.0%
  • htc sensations

Kullanılan: 6 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2 ve htc sensations
sizce hangisi

----------Eklendi @ 14:19:40 ---------- Yazıldı @ 12:40:15 ----------

hadi bi oy kullanın bea yardımcı olun biraz çok mu acizsiniz:off:

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
Galaxy s2

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
iki telefonda androidli ama htc androidi telefonlara daha iyi uyduruyor

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
başka yo mu katılan bea

Kingmortall

Kingmortall

Üye
galaxy s derim

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
evet başka

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kardeşim htc de lcd kapasitif ekran var samsungda süper amoled kapasitif ekran var htc de dahili bellek 1 gb samsungda 32 gb samsunga tak 32 gb hafıza kartı 32 gb de kendi hafızası var 64 gb hafıza olacak samsung diyorum htc nin tek artısı ekranı biraz büyük bütün özellikleri aynı neredeyse :oke:

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim htc de lcd kapasitif ekran var samsungda süper amoled kapasitif ekran var htc de dahili bellek 1 gb samsungda 32 gb samsunga tak 32 gb hafıza kartı 32 gb de kendi hafızası var 64 gb hafıza olacak samsun diyorum htc nin tek artısı ekranı biraz büyük bütün özellikleri aynı neredeyse :oke:
kardeş ben de galaxy s2 diye düşünüyorum ama başkalarında fikrini almak istiyorum

asiruh47

Üye
bi karşılaştırma yaparsak HTC SENSATION:android 2.3.2 işletim sistemi,super lcd 4.5'' ekran dahili 1 GB hafıza,sense 3.0 arayüz, watch verisyonuda mevcut, 768 RAM,1.2 Ghz snapdradon işlemci ve 1GB rom mevcut...samsung gs2 ise :android 2.3.1 işletim sistemi,super amoled plus 4.3'' ekran, toucwiz 4.0 arayüz, 16 ile 32 gb dahili hafıza, 1 GB RAM,2 GB rom ile mevcut:hmmm ama bunları daha iyi karşılaştırma yapabilmek için sensation 15 mayısta satışa sunulacak ozmn daha iyi bir değerlendirme yapılabilir bunlara rakip olarak LG optimus 2x TEGRA işletmeli olan telefonuda gözden kaçırmamak gerek.

ganster86

Üye
galaxy s2 derim ben

silver021

silver021

Üye
tabikide galaxy s2 :d siradab bi galaxy s le bile yarisacak cihaz yok daha piyasada galaxy s2 bi ciksin tadindan yenmez, ayrica samsungun her zaman üst segment telefonlari cok daha kullanisli ve verdiginiz paranin tam karsiligini veriyor adamlar. galaxy s e overclockla 1.6ghz islenciye yükseltti adamlar galaxy s2 2.0 ghz i bile gözü kapali geçer. eger alinicaksa parada cepteyse alinabilicek en mükemmel telefon galaxy s yada galaxy s 2

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Galaxy S2 derim ben de HTC'ler nedense bana kaba geliyor elime bi alıyorum kocaman şık durmuyo pek.Samsung işlemcide filan çok iyi.Ama bütçen iyiyse ki muhtemelen bu iki cihazı alabilceğine göre iyidir LG Optimus 2X hız olarak iki cihazdan da daha hızlı bi cihaz ona da bi bak derim.

maxirabit

maxirabit

Üye
Sahibinden'de galaxy s2 buldum.Şans eseri arama yerine yazınca cıktı.

eaagent

eaagent

Üye
Galaxy S 2 bir devrimdir...

asiruh47

Üye
ewt bu karşılaştırmalar yapılıyorsa LG optimus 2x te var :nono:grafikleri baya hızlı birde htc nin kullandığı sanpdragon işlemcisi sıradan kullanılmış hele dahili hafıza 1 gb:bann: la davul gibi telefona okdr hafıza yakışırmı bide samsunga bak 32 gb bu hafıza 5 yılki bilgisayarımda yoktu bea LG gene iyi 8 gb hafıza yerleştirmiş sensantionun tek avantaj yanı 4.5'' ekranı sense arayüzü birde 4G versiyonu.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
ewt bu karşılaştırmalar yapılıyorsa LG optimus 2x te var :nono:grafikleri baya hızlı birde htc nin kullandığı sanpdragon işlemcisi sıradan kullanılmış hele dahili hafıza 1 gb:bann: la davul gibi telefona okdr hafıza yakışırmı bide samsunga bak 32 gb bu hafıza 5 yılki bilgisayarımda yoktu bea LG gene iyi 8 gb hafıza yerleştirmiş sensantionun tek avantaj yanı 4.5'' ekranı sense arayüzü birde 4G versiyonu.
haklısın kardeş unutmuşum affola

mexico_35

mexico_35

Üye
Galaxy diyorum bende

asiruh47

Üye
beyler k.bakmayın teknik bir yanlışlık oldu. orada sensantion ekranı (4.3''),:oke: samsungun gs2 (4.2'')küsür kdr olacak..

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Tabikide s2:yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt