Sega Mega CD bios dosyası ve iso oynatma

Sponsorlu Bağlantılar

fatikngage

fatikngage

Üye
    Konu Sahibi
Sega Mega CD bios dosyası ve iso oynatma
Arkadaşlar öncelikle Soneday arkadaşımızın vermiş olduğu emulatörler için teşekkür ederiz. Ben de sizlere bi katkıda bulunmak istiyorm ve Sega CD ve Mega CD bios dosyası linkini veriyorm. Aşağıda da nasıl iso dosyası çalıştıracağımızı anlatacağım işte buyrun..:oke:

İndirdiğimiz bios dosyasını

E:\Picodrive\bios adında bi klasör açıp içine kopyalayaım

Picodrive programını açıyorz ve load rom dan bios dosyalarının olduğu klasöre gidip herhangi biosu
ör.Mega CD Model 1 BIOS V1,01 (J) seçiyorz

daha sonra bios ekranı gelecek

biraz bekledikten sonra yandaki sanal klavye den OK tuşuna basıp
aşağıda gelen ekranda Open butonuna bastıktan sonra Play butonuna basın

sonra aşağıdaki ekranda Load new cd image deyin

ve oyunun iso dosyasını hafıza kartının bulunduğu klasörden seçin

daha sonra CD ROM tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz :heyo:

İYİ OYUNLAR:oke:

Konu alıntı değildir.paylaşmak isteyen arkadaşlar lütfen konunun altına alıntı diyerek not düşsün ii forumlar:aha:

• Beğen
Tepkiler: kenan3761, ersantaran, dr_jones12 ve 1 kişi daha

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Soneday

Soneday

Üye
Harikasın,ben paylaşmaya üşeniyordum ve bios'un bi güncel sürümü var,şaun telefonda daha sonra atarım.

dr_jones12

dr_jones12

Üye
arkadaşım senin dediğini yaptım ancak benim biosta cd rom gözükmüyor. Emuyu silip telefon hafızasına kurdum ama yine olmadı. Sega Saturn oyunlarını nasıl çalıştıracağımı baştan anlatırsan sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

pardon sega cd miş :D Yapamadım bir türlü nasıl olacağını anlamadım.

tamam hallettim yalnız F1 Circus'ta ana ekranda kaldım hiçbir tuş çalışmadı nasıl halledicem onu?

Soneday

Soneday

Üye
380 mb(sıkıştırılmış) Sega CD oyunu,hayran kalacaksınız..
Film içinde oyun oynuyorsunuz

Kısa yolu;
Buradaki arşivi indirin,,picodirive.sis dışndaki herşeyi C:/data/picodrive klasörüne atın,,direk load romdan isoyu eçip oynayın :)

Bogard

Bogard

Üye
bende cd-rom bölümü açılmıyor yaf =/

sincere91

Üye
slm arkadaşlar ben yukledim picodrive ı dosya türü desteklenmiyor yazıyor.telefonu daha gecen hackledi arkadaşım sertifika sorunundan kaynaklanıyo olamaz.Xploreda fln mı açacaz bu dosyayı:?

COESTO

COESTO

Üye
thank you

fatikngage

fatikngage

Üye
    Konu Sahibi
bende cd-rom bölümü açılmıyor yaf =/

nasıl denediini yazarsan sana yardımcı olabilirim

----------Eklendi @ 20:23:47 ---------- Yazıldı @ 20:21:32 ----------

slm arkadaşlar ben yukledim picodrive ı dosya türü desteklenmiyor yazıyor.telefonu daha gecen hackledi arkadaşım sertifika sorunundan kaynaklanıyo olamaz.Xploreda fln mı açacaz bu dosyayı:?

dosya yöneticisinden açmaya çalışırsan desteklemiyor der.Picodrive den girip açıcaksın anlatım açıkca yaptım zaten bence konuyu bidaha baştan okumalısın

----------Eklendi @ 20:25:25 ---------- Yazıldı @ 20:23:47 ----------

beğendiğinize sevindim:evet:

By_torque

By_torque

Üye
kardeş güzel yükledim oyunu açtım fakat oyunda biz ne yapıcaz anlayamadım.adam kafayı çeviriyor.game over deyip başa atıyor:ah:ah:ah

By_torque

By_torque

Üye
arkadaşlar ben gezinirke bişey gözüme çarptı.psp oyunlarıda iso uzantılı açar mı ki...açarsa mükemmel olur.deneyen olursa sonucu yazabilir mi:aha:

dr_jones12

dr_jones12

Üye
Boşuna kimse 5800'da emulatör ile oyun oynıcam diye kasmasın kendini. İlk aldığımda ağzım sulanarak kullandığım telefonumu artık sevmiyorum nedeni müzik dinlemek video seyretmek ve internete girip mesaj atmak dışında bir işe yaramaması. Zamanında çok uğraştım emülatörlerle filan ama uğraşmaya değmezmiş. Hatta bir ara abartıkp Windows bile kurmaya kalktım :=) Kısacası ya N serisi güzel tuşlu bir telefon ya da temiz bir 6630. (nokia için) Ya da hepsini boş verip gidip iphone veya samsung veya motorola telefon alın bu telefonla vakit kaybetmeyin.

coldman41

coldman41

Üye
Teşekkürler

hnkt1986

Üye
naptın ya 5800 @yıp @tin

fakir13

Üye
abim picodriveri açtım biosu tanıttım fakat cd room tuşu boştu hiç bir şey yazmıyor neden acaba? sonra isoyu gösterdim yaklaşık bi saat bekledim yine bir şey olmadı nerede hata yapıyorum. cd rom tuşu hep boş durdu. bi yardım edin lütfen

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

anık

Üye
teşekkürler

vagrant_1

Üye
SırasıyLa hepsini yaptım CD-ROM böLümü açıLmıyor... NasıL açıcam yardım edermisiniz

anıl emir

anıl emir

Üye
herseyi yaptım CD-ROM yazısı gözükmüyor herkeste aynı sorun var yardımcı olmalısınız bize

Üst Alt