Trident ceptelefonu bile geçti nokia geçemedi

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
    Konu Sahibi
Trident ceptelefonu bile geçti nokia geçemedi
Ewet beyler pek beqenmediqimiz trident markalı cep telefonu adroide geçti nokia hala geçemedi bir kaç seneye kade triden nokiayı geçerse saşamayın xD

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
:d::d::d: klasik nokia işte :ehe

ultrayer6

ultrayer6

Üye
işte bu :)

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Nokia belki piyasanın altüst edecek bir android çıkaracak:naughty:

farukozer4444

farukozer4444

Üye
nalcam22

nalcam22

Üye
nokıa 2012 de windows mobile üretecekmiş insallah5800 gibi olmaz!

benyeniyim

Üye
android te sınırsız navigasyon göster ? android te çoklu dosya açma göster ? N8 im senin olsun :naughty:

• Beğen
Tepkiler: memomemo54
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
vay be flash 10 desteği bile var nokia şöyle aynanın karşısına geçip bakmıyormu

BuBAsTiS

BuBAsTiS

Üye
bu tirident in işlemcisi kaç mhz ?

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
mangdaşire

mangdaşire

Üye
nokia android çıkarsın,donanımı orta halli,fiyatı 650 tl civarı olsun anında gidip alırım...

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
nokia microsofla anlaştı android çıkarmaz...

Del Rey

Del Rey

Üye
Aslında bir alanda Nokia'ya katılır oldum.

Symbian, eskilerin müthiş işletim sistemi. Eğer Nokia 5800'dan sonra S60v5 ile kalıp donanımı yükseltseydi, Google Android'in belkide bu kadar pazar payı olmayacaktı. Katılmaktan bahsettiğim; fark ettiniz mi, adamlar Google'ı tekel yapmamaya uğraşıyor. Zaten şurada Google'ın tekel olmamasını engelleyen birkaç şirket var:

Apple
Nokia
Microsoft

Bana göre Nokia bu davasında haklıdır, donanımı yükseltmesi, Ovi Mağazayı herkese eşit haklarla sunmasını, GameMaker gibi çok basit bir yazılımla oyun yapabilmeyi gibi şeyler sağlamalı. Zaten şu anda Android kullanan insanlar bile Nokia - Intel MeeGo yüklüyorlar. MeeGo benim de çok hoşuma gidiyor, ancak Nokia - Apple - Microsoft - Intel birleşip bir işletim telefonu; bir de ortalığı yıkıcak bir telefon geliştirirlerse 40 sene daha Google tekel olamaz :)

----------Eklendi @ 19:08:29 ---------- Yazıldı @ 19:06:46 ----------

Ayrıca, dünyanın en iyi telefonu olsun, o da çin malı olsun; gider onun yerine en kötü Nokia'dan alırım daha iyi.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
arkadaş o zaman S60v5 lere istediğimiz destek niye vermediler 5800 la milyon dolarlarca para alırken iyimiydi ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
la destek verse ne olacak telefona yapılacak herşeyi yaptık 3d oyun oynadık c6 yaptık, nasa'ya bile bağlandık daha ne yapalım çok üstüne gitmeyin telefonun

frey29

frey29

Üye
kardes c6 görünümlü 5800 elinde patlayabilir orjinal versiyonu degiştirdiysen

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
la destek verse ne olacak telefona yapılacak herşeyi yaptık 3d oyun oynadık c6 yaptık, nasa'ya bile bağlandık daha ne yapalım çok üstüne gitmeyin telefonun

bi flash player gelseydi fena olmazdı :naughty:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
işlemcisi ve rami yüzünden;
hareketli reklam içeren sayfalarda, hele hele youtube'da telefon yusuf yusuf ederken, diğer sitelerde nasıl çalışsın :d:

bthn_997

bthn_997

Üye
ohaa?!

'Patron

'Patron

Üye
takla ya katılıyorum. çin malı alacağıma gider yıne nokıa alırım mantıklı olun.

rsm39

rsm39

Üye
isterse windowsa gecsin 1 tl bile vermem.nedir bu cin mali meraki cakma porshe yapiyorlar disi porshe ici serce bununda bir farki olmaz.

Üst Alt