arkadaşlar n8-00 ile ilgili çok basit bir sorum olucak ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar n8-00 ile ilgili çok basit bir sorum olucak ???
normalde facebook sohbette pc de normal yazışabiliyoruz bunu nokia n8-00 de yapabilirmiyiz yani sohbette gruplara ayırdığım kişileri online olarak yazışabilir miyim ???

Emre-45

Emre-45

Üye
Nimbuzz indirebilirsin. Ve daha birçok program var bunu sağlayan. Biraz araştır.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
facebook chat var, ebuddy var... Birçok var. Kesmedi mi? Kendi tarayıcısından gir facebook'a sağ alttan yazış... :)

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
Nimbuzz indirebilirsin. Ve daha birçok program var bunu sağlayan. Biraz araştır.

Araştırdım ya nimbuz opera ebuddy vs vs şu an hala yüklü istediğim zaman çevrim içi-dışı yapamıyorum , arkadaşın teli samsung wave çok güzel online olarak yazışıyor nokia da yok mu yani ? weya nasıl yapmam gerek çözzüm warsa yazabilirmisiniz ?

----------Eklendi @ 18:10:35 ---------- Yazıldı @ 18:04:03 ----------

facebook chat var, ebuddy var... Birçok var. Kesmedi mi? Kendi tarayıcısından gir facebook'a sağ alttan yazış... :)

İyide nasıl oluyor o programlar hala yüklü herkes çevrim dışı görünüyor olmuyor

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ebuddy çevrim içi, çevrim dışı olabilirsin dostum :) her hesabı ayrı ayrı yönetebilirsin, üstelik çevrim içi olanlar ayrı yerde [en üstte] gösteriliyor karıştırmazsın :)

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
ebuddy çevrim içi, çevrim dışı olabilirsin dostum :) her hesabı ayrı ayrı yönetebilirsin, üstelik çevrim içi olanlar ayrı yerde [en üstte] gösteriliyor karıştırmazsın :)

çevrim içi -dışı olmuyor ama hesabımda ayrı ayrı gruplara ayırdığım kişiler war acaba ondan dolayı mı olmuyor . bu arada ben bayanım dostum dedin de o bakımdan yani

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Arkadaslardan biri Kendi tarayıcısından gir demiş denedm ama cıkmıyor sohbet yeri ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
javascript kapalıdır kontrol edin.

benyeniyim

Üye
bende de N8 var ben kendi tarayıcısı ile çok rahat yazışıyorum :)

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Peki konsuysn kardesm ben aryrm sohbet yerini bulamıyorum sayfa hep kendini yeniliyor :S

slant1111

slant1111

Üye
e buddy de facebookta grup olarak ayırdığın kişileri ayrı grupta gösterme imkanı var ..ayarlardan grup olarak göster dediğin zaman face de ayırdığın gruplar olarak görünür

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Ewt ya Tarf etse Süper olur :)

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
bende de N8 var ben kendi tarayıcısı ile çok rahat yazışıyorum :)

Nasıl yapıyorsun tarif eder misin birde javascript nasıl açık yapıcaz ?

----------Eklendi @ 19:47:46 ---------- Yazıldı @ 19:13:59 ----------

Hiç yardımcı olmuyorsunuzzz :off::angry:

slant1111

slant1111

Üye
opera dan gir ayarlardan herzaman opera klavyesni kullan de .. Snra face e gr yazş ordan..en gùzeli nimbuz

komando04

komando04

Üye
evet şuan en güzeli nimbuzz

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
sohbet edeblirsin tabki:oke:

Jomolocco

Jomolocco

Üye
bende kullanıyorum.cok güzel birprogram gecikme vb bir sorun yok.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
facebooka gir sayfanın en altında ''Tüm Site'' butonu var ona tıkla pcdekinin aynısı oluyor.... ;)

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
yok o bende olmuyor :bilmm
facebooka gir sayfanın en altında ''Tüm Site'' butonu var ona tıkla pcdekinin aynısı oluyor.... ;)

----------Eklendi @ 17:59:20 ---------- Yazıldı @ 17:56:41 ----------

e buddy de facebookta grup olarak ayırdığın kişileri ayrı grupta gösterme imkanı var ..ayarlardan grup olarak göster dediğin zaman face de ayırdığın gruplar olarak görünür

ama o gruplardan istediğimizi çevrim içi - dışı yapamadım işte gruplara ayrılıyor ordan doğru ama istemediğime yine çevrimdışı görünemiyorummmmmmm:ehe(h)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt