İşte Benim Nokia'm 5800 -Hız,Görsellik,Uzun Pil Ömrü,Performans,Kalite Ve Orijinallik

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurt_vatanda

Üye
güzel fw teşekkürler:oke: ama galerideki resimleri bazılarını acmıyor |-):nono:

sumselfat

Üye
güzel bi çalşma olmuş elnze sağlık

eoner

eoner

Üye
eline sağlık çok teşekkürler...

Tracy35

Tracy35

Üye
güzel fw teşekkürler:oke: ama galerideki resimleri bazılarını acmıyor |-):nono:
orjınal de butun resimler aciliyor ama heckleyınçe 10 megepıksel camera ile cekilen fotoları gostermıyor bunuda cözersenız sevınırız şimdiden ıyı calışmalar

----------Eklendi @ 21:39:49 ---------- Yazıldı @ 21:35:03 ----------

4X3 Menü

4X4 Menü

4X5 Menü

yardımcı olursanız sevınırım sımdıden teşekurler

uykusuz58

Üye
C5-03 Cfw İstiyoruz BbeLkı sz Yardmcı oLursunuz :( :ağlarım:

boyabatlım

boyabatlım

Üye
program için teşekkürler.ellerinize sağlık...
Yalnız bi kaç sorum olacaktı.
*Telefonu haklamak için anlattığın jaf kullanımı yeterli midir? Başka konularda jaf kullanımı anlatılırken başka bi sürü programdan ve driverdan bahşedilmiş (navifirm,ufs drivers, vs ...) bunlar da kurulacak mı?
*Türkçe hariç tüm diller kaldırıldı derken telefonun yazma dilindeki diğer diller de mi kaldırıldı.

omer9035

Üye
kardeş bütün yazılımları kullandım nerdeyse 3 tane tanırım en iyi birisi de seninkisi ama tek hatası ekranı yan döndürünce otomatik klavyeye geçiş yapmaması vallaha billaha o sorun olmasa kesinlikle değiştirmzdim çünkü şarj olayı mükemmel olmasına karşın hızından da birşey kaybetmeyen tek yazılım bu bence eğer çözümü varsa söleyin beni mahrum bırakmayın bu güzel cfw den

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
    Konu Sahibi
program için teşekkürler.ellerinize sağlık...
Yalnız bi kaç sorum olacaktı.
*Telefonu haklamak için anlattığın jaf kullanımı yeterli midir? Başka konularda jaf kullanımı anlatılırken başka bi sürü programdan ve driverdan bahşedilmiş (navifirm,ufs drivers, vs ...) bunlar da kurulacak mı?
*Türkçe hariç tüm diller kaldırıldı derken telefonun yazma dilindeki diğer diller de mi kaldırıldı.

Sevgili Arkadaşım Telefonu hacklemek için Anlattığım Jaf Programının uygulaması Yeterlidir..
Başka Programları Boş Ver Kafan Daha Fazla Karışır ;)

Yapacağın Şeyler
PC ne Nokia PC suite Yükleyip Telefonunu tanıtman ve Jaf programını Yüklemen Dir..
Sonra Benim göstermiş Olduğum Yollardan Telefonunu hackleyip Sistemini Değiştirebilirsin

Özel Mesajda Navifrimde Bahsetmişsin
Navifrim Jaf Programı İle telefonunu Flashlarken Hata Alma İhtimaili %1 ama ben yinede açıklık getirmek için söyleyeyim
Olası ki Hata Aldın Ve Telefonun Açılmıyor yapacağın işlem Navifrimden Telefonunun Modeline Ve Versiyonuna Uygun Olan Orijinal Dosyaları İndirmen Ve Jaf Programı ile Tekrar Flashlamandır ;) O zaman telefonun Açılır ;)

Türkçe Hariç Tüm Diller Kaldırıldı Derken Sadece telefonun Dili Kaldırıldı Mesaj yazma Bölümünde Bir Sıkıntı yok Aynen orijinali gibi ;)

İyi Forumlar..

boyabatlım

boyabatlım

Üye
Açıklaman için çok teşekkür ederim.yarın deneyeceğim flashlamayi inşallah zahmetsiz bi şekilde kurarım.

zaman5632

zaman5632

Üye
5800 orjinal arama ekranı mod için dosyası varmı varsa söyleyebilirmisiniz...

hustek

Üye
çok kasıyo bu yaa :(

• Beğen
Tepkiler: emmi
emmi

emmi

Üye
evet kasıyor :ahmalesef

muratvemine

muratvemine

Üye
Herseyi yaptım Flasha tıkladıktan sonra 2. uyarı geliyor onada evt dyorum 1 kere power tusuna basıyorum fakat telefon bulunamadı diyorr :S yardım

madlegend1

Üye
telefonda herhangi bi sorun çıkartmaz demi??

----------Eklendi @ 18:36:55 ---------- Yazıldı @ 18:31:07 ----------

basili tutma bas cek arkadsm hala ayni hatayi alirsan nokia pc suiteyi yukle telefonu ac bi kere bagla tanisin bilgisayar daha sonra jaf islemlerini yap

pc suite yerine ovi suite yüklü herhangi bir hatayla karşılaşırmıyım:bigstar:

dersimlibilo

Üye
herşey çok güzelde bidemesaj yazarken ekranı döndürdüğümüzde tam ekran qwerty klaye tam çıksaydı süper olurdu ama çok güzel efektler performans pil ömrü eline sağlık

dersimlibilo

Üye
peki telefonu döndürünce otomatik devreye girmesi gereken qwerty klavye ile ilgili çözümünüz varmı:hmmm

dersimlibilo

Üye
evet senörler açık
sensorler açıkmı?

----------Eklendi @ 16:04:21 ---------- Yazıldı @ 16:03:08 ----------

ekran dokunma titreşimini ve tema efektini kapatın.tabi kurduktan sonra önce hafıza kartına sonra tele format atınız

K3M41

K3M41

Üye
ilk defa CFW yüklüyorum 5800 XM RED

bu 4x3 CFW'yi yükledim çünkü başlıkta Uzun Pil Ömrü diyor umarım doğrudur

bir sorunum var. QWERTY klavyeyi eski haline nasıl getirebilirim ?
yani üstündeki rakamlar olmayacak
ve
ekran yatay döndürüldüğünde direkt QWERTY klavye açılacak T9 olan değil

paylaşımlarınız ve yardımlarınız için teşekkürler