!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

avss123

avss123

Üye
duyduğuma göre kamerasını we ses düzeyini kalitesini arttıran bi şeyler warmış onları buraya koyabilir misiniz =) we koyduktan sonra nasıl yükleyeceğimi ayrıntılı bi şekilde anlatırsanız sewinirim bide şuuu telefon yazı şeklini nasıl değiştirebilirimmm teşkkk

kardeş akustik ve cam driver ler ilk sayfada olması lazım ordaki resimlede nereye atcağını bulabilirsin

afatsum33

Üye
öncelikle merhabalar burdaki paylaşımlarınız çok güzel çok beğendim ellerine sağlık hacı ben geçenlerde bi w995 aldım we şimdi ben ona bi kaç düzenleme yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misin???kamerayı daha güzel çekim yapmak için bi eklenti warmış müzik sesini düzeyini kaitesini arttırmak için bi eklenti warmış bi de telin yazı tipini değiştirmek istiyorum ama nasıl yapcam nerden yapcam bilmiyorum bu ışıkları yanıp sönen eklentide warmış bunları nasıl yapcam tek tek ayrıntılı bi şekilde bana yazarsan beni çok mutlu edersin...açlıktan ölen birne bi ekmek werir gibi olursun hacı en küçük ayrıntısına karşı anlatırsan sevinirim şimdiden çok teşekkürlerrr ..........................................................................................................

Grasshead

Üye
Beyler selam,

Ya benim telefonda facebook application yok. Master Reset yaptım, telefon onarımı yaptım, update servis ile tekrar güncelleme yaptım değişen bir şey olmadı.

Sizde durum nedir? Neden böyle bir şeyle karşılaşıyor olabilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

avss123

avss123

Üye
kardeş facebook programı w715 lerde falan war w995 de yoq ama istersen 0.facebook un altında w995 için indir dio ordan indirsen sorunun çözülür ama bi facebook prog. için bu kadar işkenceye girmeseydin keşke :D

Grasshead

Üye
@avss123 Sağol dostum yanıtın için. Ya ben 0.facebook.com'dan veya m.facebook.com'dan veya Snaptü'den zaten kullanabiliyorum facebook'u sorunsuzca. Anlamdığım şey, normal şartlarda telefonda ayrı bir facebook uygulaması olması. (YouTube Application gibi birşey.) Fotoğraflarını vb. direk facebook'a yollayabiliyorsun. Benim telefonda bunun olmaması kıllandırdı. O yüzden nedir ne değildir diye sorayım dedim. 0.facebook'tan indirilen sadece bir bookmark, herhangi bir özelliği yok. Benm bahsettiğim telefonun içinde gelen bir uygulama, facebook için tasarlanmış. Hatta ismide Facebook for Sony Ericsson =)

Var mı sizde böyle bir application?

avss123

avss123

Üye
yok kardeş w995 de o program yok , internetten bulabilrsin belki

Murat Kılış

Üye
Arkadaşlar ben w705 İçin Dosya Şifreleme Proğramı Arıyorum Bana Yardımcı Olabilirmisiniz ...

avss123

avss123

Üye
filelock bunu kullanabilirsin kardeş

zcgtyn

Üye
Arkadaşlar W705_R1GA031 telefonumu bu sürüme yükselttim ama Türkçe değil eğer bulabilrseniz paylaşırmısınız dil dosyasını iyi günler.

alili

Üye
Arkadaşlar ben telefonu yeni aldım SE W715 ama vodafone kamanyası bittiginde araştırmaya başladım :) bendeki şans işte telefonun farkına yeni vardım :) 0 ını bulamadım bende 2. el aldım tek sorunum wi-fi okulun modemine bağlanıyorum sorun yok .. ama evdekine baglanamıyorum şebekeye balanılamadı hatası veriyor yardım edebilirseniz çok sevinirim..

zcgtyn

Üye
Yazdık ama bakan takan yok heralde :D
Çözüm eski sürüme geri dönmek hiç güzel değil çok yavaş geliyo

avss123

avss123

Üye
kimse bakmıyomu daha buralara :D

kalakalabukaldi

Üye
Bir kaç İPUCU !

Bu ekolayzır ayarı kulaklıkta müthiş oluyor deneyin görün :oke:

ilginç bi kulak zevkin varmış.. gerçekten equalizer ayarı bu şekildemi dinliyosun şarkıları yoksa şakamı

yalancibahar

Üye
@avss123 Sağol dostum yanıtın için. Ya ben 0.facebook.com'dan veya m.facebook.com'dan veya Snaptü'den zaten kullanabiliyorum facebook'u sorunsuzca. Anlamdığım şey, normal şartlarda telefonda ayrı bir facebook uygulaması olması. (YouTube Application gibi birşey.) Fotoğraflarını vb. direk facebook'a yollayabiliyorsun. Benim telefonda bunun olmaması kıllandırdı. O yüzden nedir ne değildir diye sorayım dedim. 0.facebook'tan indirilen sadece bir bookmark, herhangi bir özelliği yok. Benm bahsettiğim telefonun içinde gelen bir uygulama, facebook için tasarlanmış. Hatta ismide Facebook for Sony Ericsson =)

Var mı sizde böyle bir application?

Evet aradığın program ve fazlası bende var. yarın yükleyeyim kardeşim.

----------Eklendi @ 23:05:24 ---------- Yazıldı @ 23:04:44 ----------

Problemi olan varsa yardımcı olabilirim. yazın

avss123

avss123

Üye
Evet aradığın program ve fazlası bende var. yarın yükleyeyim kardeşim.

----------Eklendi @ 23:05:24 ---------- Yazıldı @ 23:04:44 ----------

Problemi olan varsa yardımcı olabilirim. yazın

eğer ark. dediği gibi bi prog. warsa link atarmısın buraya bizde faydalanalım :)

xapex

Üye
arkadaslar sizden bir konuda yardimlarinizi isteyecektim. ben yrt disindan w995 getirttim fakat hem turkce degil hemde sim kilidi var. bunlardan nasil kurtulabilirim acaba? forumlarda a2uploader falan yaziyor ama nasil kullanilacagini bilmiyorum. lutfen bana yardim edermisiniz programi veya istanbulda yapilan biryer biliyormusunuz?

hoss

hoss

Üye
teleffoncuya götür 2 dakikada kırarlar kilidini türkcede yaparlar:oke:
arkadaslar sizden bir konuda yardimlarinizi isteyecektim. ben yrt disindan w995 getirttim fakat hem turkce degil hemde sim kilidi var. bunlardan nasil kurtulabilirim acaba? forumlarda a2uploader falan yaziyor ama nasil kullanilacagini bilmiyorum. lutfen bana yardim edermisiniz programi veya istanbulda yapilan biryer biliyormusunuz?

xapex

Üye
peki kadıköy civarı bildiğiniz bir telefoncu varmı?
yada yapabileceğim program?

abdurrahman0026

Üye
slm kolay gelsin bu w 715 te word dosyaları açılıyo mu ?

tc-s

Üye
mrblar. elinizde çıkma kızak ekran veya kasa var mı ?

Üst Alt