NOKIA N8 DE manual EKOLAYZER YOK.EN ONEMLİ SORUNLARINDAN BIRI PR2.0 la gelicekmi ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA N8 DE manual EKOLAYZER YOK.EN ONEMLİ SORUNLARINDAN BIRI PR2.0 la gelicekmi ??
NOKIA nın ben...N8 modelini kullanıyorum bu telefona güncellemelerle manual ekolayzer gelicekmi.nasıl birşeydir bu.. böyle bir telefonda manual ekolayzer olmazmı ?veya olmuyacakmı ?:megafon:

blackbird48

blackbird48

Üye
ne gerek

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ne demek ne gerek ya manual koycak yada jazz pop tizz zart zurt birsürü şey koycak

blackbird48

blackbird48

Üye
tamam arkadaşlar isteklerinize saygı duyuyorumda bende şunu soruyorum o kadar şahane özellikleri varken cihazın biz hala 5800 dan kalma eski bir özellikle niye vakit geçirelim bence çok daha yeni özellik beklemek gerek

----------Eklendi @ 18:51:16 ---------- Yazıldı @ 18:48:44 ----------

pop jazz zart zurt bunların hepsi var zaten sadece manuel ayar yok bence gereksizde

accman

accman

Üye
evet çok olmazsa olmaz değil bence de ama olsa iyi olur :D

suat1111

suat1111

Üye
olmazsada bence ayıp ollur

• Beğen
Tepkiler: akinkptn
akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
yazılımla halledilebilecekleri birşey zormu bunu yapmak yani?bu konuda bilgisi ,makale yazı herhangi bir şey duyan gören varmı ?

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
olsa daha iyi olur bi müzk çalarda wardı ayar yaptım ses daha net daha iyi çıkmaya başladı lazım bence

• Beğen
Tepkiler: akinkptn
doruk944

doruk944

Üye
olmamasının sebebi kişilerin manuel ayardan herşeyi fulleyip telefonlarının hoparlörlerini bozmasıdır

erkara_64

eğer ekolayzır ayarı çok istiyorsanız tunewiki kurunuz...bu konu web browser -qwerty klavye ve arayüz kadar önemli değil bence....

BOZ_1903

Üye
nie ona bakarsanız jumper özelliğide yok yani bi soraki çalmasını istediğin parçayı ayarlayamıosun

erkara_64

nie ona bakarsanız jumper özelliğide yok yani bi soraki çalmasını istediğin parçayı ayarlayamıosun

arkadaşım anlatmak istediğim müzik çaların altarnetifleri var.. peki ya web browser(opera vs..flash oynatmıyor) ve qwert altarnetifleri var mı? arayüzün altarnetifi varmı? spb dışında diğer proları söyleme bana tarhana çorbasından beter ediyor telefonu:)
yanlış anlaşılmasın gelmesin demiyoruz ama asıl öncelikler varken diorum yani...

BOZ_1903

Üye
crossfading özelliği de istioruz ve tabiki ekolayzer ayarlama ve istediğimiz bi soraki şarkıyı seçme,, bunları kime nası iletices acabaa bilen warsa veya nerden taleb formu yazılır bilen warsa yapalım ark lar ben nokia n8 i severek aldım ama illaki bi kaç geliştirmeye ihtiyacı war :((

----------Eklendi @ 16:59:06 ---------- Yazıldı @ 16:57:19 ----------

arkadaşım anlatmak istediğim müzik çaların altarnetifleri var.. peki ya web browser(opera vs..flash oynatmıyor) ve qwert altarnetifleri var mı? arayüzün altarnetifi varmı? spb dışında diğer proları söyleme bana tarhana çorbasından beter ediyor telefonu:)
yanlış anlaşılmasın gelmesin demiyoruz ama asıl öncelikler varken diorum yani...

haklısın önce tabiki geliştirme browser ve yazılımsal destekler ama bunnar ztn pr 2.0 da belirtildi anna da ama belirtilmeyenler müzik çalar ile ilgili sıkıntılar

egemen1903

Üye
okadar büyük bir sorunsa custom fw yükleyin bitsin.

yerli üretim yazılımlar var, benim kullandığımda 5800 ın ekolayzır ayarı entegre edilmiş, gayet güzel çalışıyor. nokia nın yapamadığını 30-40 mb lık uda dosyasıyla hallediyorlar.

headhunTeR71

Üye
Evet tarafımca yapılan FW de ilgili ayarları yapmak mümkündür. forum.ceppusula.com adresinden ulaşabilirsiniz.

mavrick

mavrick

Üye
pro yokmu ekolayzırlı???

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
ben yapınca neanlamı kalıcak..neden ben fw yle uğraşayım..neden cihazı riske edeyim örneği fw yle uğraşıcağıma nokianın yeni güncellemenin içine entegre etmesi daha doğru olmazmı madem bu fw yönetemiyle siz ypabiliyorsanız nokia neden yapmıyor..

erkara_64

ben yapınca neanlamı kalıcak..neden ben fw yle uğraşayım..neden cihazı riske edeyim örneği fw yle uğraşıcağıma nokianın yeni güncellemenin içine entegre etmesi daha doğru olmazmı madem bu fw yönetemiyle siz ypabiliyorsanız nokia neden yapmıyor..

fw kişiselleştirmedir kardeşim..nokia sorunsuz yazılımda çıkarsa emin ol yine fw ler çıkacaktır...fw nin hiçbir riski yok nokia diğer firmalar gibi yok hack bilmem neden dolayı cıhazı garanti dışına almıyor...benim 5800 fw atarken çöktü adamlar garanti dahilinde yaptılar..adamlar özellikle kullanıcı forumları açıyorki yapabileceklerimizi yapalım diye..samsung yada ıphone de kullanıcıyı dinleme olayı varmı?

akinkptn

akinkptn

Üye
    Konu Sahibi
bak kendin söylüyorsun çöktü götürdüm servise verdim diyorsun diyorumki neden uğraşayım madem" alt tarafı "ekolayzersa zormu bunu yapmak dedik..nese belliki yeni güncellemede yok sanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...