Nokia 5800XM, X6, 5230 Müzik Çalar Güncellemesi v15.02

Sponsorlu Bağlantılar

hustek

Üye
program gayet güzel çalısıyo YÜKLEYİN

nmnmnmnm

Üye
herkese ıyıgunler
benıde bayagı ugrastıran bu muzık calar guncellemesı ıle ılgılı tavsıyelerım var
-sıtede verılen guncellmeyı yukledıkten sonra bır degısıklık gorebılmek ıcın sarkının kendısıyle aynı adı tasıyan!! bır lyrıc eklemelısınız sarkının bulundugu hafıza kartına aynı yerde olmalı yani
-daha sonra sarkıyı calmaya basladıgınızda sarkı sozlerı otomatık cıkıyor sız ıstersenız secenekler---sarkı sozunu gızle yapabılırsınız
-bu ıslem v52 ıle yaptım bu arada
sarkı sozlerının senkronızasyonu ıcın medıa playerınızla mınılyrıcs gıbı bı programı kullanıp ordan uygun lrc lerı cekın telefonunuzada bu sarkı ve lrc lerı atınkı uyumlu olsun

--------------- Ekleme ---------------

bu arada nokıa software updater ıle 5800 yazılım guncellemesı sorunu yasayan arkadaslar
bendede 15 dk var yazısı cıkıp beklıyordum oyle tel kendılıgınden acılıyor updater da baglantı kesıldı dıyordu
cozume gelınce problemın kaynagı vısta ymış aynı işlemı xp de yapınca halloldu baska bırseye gerek yok

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
herkese ıyıgunler
benıde bayagı ugrastıran bu muzık calar guncellemesı ıle ılgılı tavsıyelerım var
-sıtede verılen guncellmeyı yukledıkten sonra bır degısıklık gorebılmek ıcın sarkının kendısıyle aynı adı tasıyan!! bır lyrıc eklemelısınız sarkının bulundugu hafıza kartına aynı yerde olmalı yani
-daha sonra sarkıyı calmaya basladıgınızda sarkı sozlerı otomatık cıkıyor sız ıstersenız secenekler---sarkı sozunu gızle yapabılırsınız
-bu ıslem v52 ıle yaptım bu arada
sarkı sozlerının senkronızasyonu ıcın medıa playerınızla mınılyrıcs gıbı bı programı kullanıp ordan uygun lrc lerı cekın telefonunuzada bu sarkı ve lrc lerı atınkı uyumlu olsun

--------------- Ekleme ---------------

bu arada nokıa software updater ıle 5800 yazılım guncellemesı sorunu yasayan arkadaslar
bendede 15 dk var yazısı cıkıp beklıyordum oyle tel kendılıgınden acılıyor updater da baglantı kesıldı dıyordu
cozume gelınce problemın kaynagı vısta ymış aynı işlemı xp de yapınca halloldu baska bırseye gerek yok

windows 7 o sorun var 15 dk yazdığı zaman bağlantı koptu uyarısı veriyor bende nokia soltware updater sp3 uyumlu hale getirdim ve sorun çözüldü

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler kardeş güzel paylaşım

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
şarkı sözü gizle göster çıkmıyor ki arkadaşım olmuyor nedense...güncellesemde olmuyor

iea96

iea96

Üye
Ben Bunu Zaten Yüklemiştim Ama Değişikliği Farkedememişim, Şimdi Şu Minilyrics'le Deneyelim ...

streetjam23

streetjam23

Üye
arkadaşlar lütfen bana müzik çalar v13.06 yı bulun lütfennnnnnnnnnnnnn

facem12

Üye
Teşekkürler

samethan38

Üye
N86 8MP telefonum var hıc bır mp3 programını yukleyemıyorum sertıfıka hatası falan werıyo.ne yapmalıyım yanlıs mı yukluyorum acaba yardımcı olabılır mısınız???

fatma_07

Üye
teşekkürler

chip86

Üye
tsk

slm5288

Üye
arkadaşlar ben 5800xm cihazıma kurdum fakat türkçe karekterleri desteklemiyor.ne yapmalıyım.

ufukbadir

Üye
ben programı yükledim uyumlu fln değildir dedi genede kurdu ama müzik çalarım açılmıyor şimdide biri yardım etsin lütfen

MaxiXepq

MaxiXepq

Üye
TeşekkürLer .. :heyo:

hackerbaba16

Üye
ben programı yükledim uyumlu fln değildir dedi genede kurdu ama müzik çalarım açılmıyor şimdide biri yardım etsin lütfen

Aynı Sorun bende de var...
Güncellemeyi yaptım Fakat Müzik Çalara girdiğinde açılmıyor.
Telefonu açtım kapattım yine aynı Yardım Eder misiniz ??
Nokia 5530 Express Music...

faskel

Üye
arkadaşlar ben herşeyi indir dim yükledim. bilgisayarımda gösteriyor. ama progamın içinden şarkı sözlerini MP3 dosyasının içine yaz diyorum. bu dosya şarkı sözü eklemeyi desteklemiyor diyor. lütfen yardım edin. tşkr....

zatenosman

Üye
teşekkürler kardeşim kullanılabilir

yorgunum

Üye
ulan bılmedgn seylerı nıye paylasıyn

Üst Alt