bolt wep browser-internet tarayıcısı

Sponsorlu Bağlantılar

ahmettokmak01

ahmettokmak01

Üye
walla ben çok uraştım oynatmıyor ama bende 6630 war bilmem sorun acaba telefon modelindenmi kaynaklanıyor.

63urfalım

63urfalım

Üye
Tsk

punqermojo

Üye
TR mi?

--------------- Ekleme ---------------

Telefonuma yükledim malesef çalışmıyor ... N72

siliman

siliman

Üye
sağol

merwyn_

Üye
dostum boltu yükledim.....

internet not available.check network service.. diyor.
bu telefonun en son enson güccellemesinden önce giriyordu fakat artık girmiyor .....
şimdi wap wireless yada net uyarısı gelmeden bu uyarı geliyor :S
ne yapmam lazım ?

ostetd

Üye
programı nasıl ındırebılıyoruz yardımcı olabılırmısınız arkadaslar ???

fecredal

Üye
bende wentto f003 var bolt çok kullanışlı bir program her siteye girebiliyorum dokunmatik ekrandan ama sanal klavyesi varmı bu programın opera gibi bi yazı yazmak 2 sayfa değiştiriyorum :) oda olsaydı süper olurdu bide youtubede video izleyemiyorum seçtiğim videoda loading diyo %100 doluyo sonra ekran kapanıyo programı kapatıyo bu sorunu çözebilecek biri varm acaba :S

alone_city

Üye
Abi dos indirmede sorry diyo tlf n70 ne yapayım

arslan1551

Üye
samsung s 7070 diva da olurmu bu ?

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
Bende bu video izleyememekten artık deli olmuştum 1 ay felan oldu kullanıyorum video kalitesi çok düşük artı sıfır ses hiç yok sessiz video izlesem ne olur izlemesem ne olur :)

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
bolt güzel bi tarayıcı youtuptan video izlio ayrıca html 5 ve myspace videolarını da izliyo
siteleri güzel açıyo ama biraz yavaş ve bazı bozuklukları var
bolt her video yu izlemiyo ama üreticileri flash player konusunda çalışıyolar:ehe

ud83

Üye
lg kp 500 telefona indirip deniyorum loading dev kalıyo

otman

Üye
teşekkürler ayrıca telefonunuz sessiz modda ise video sessiz olur o yüzden genele alın

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sağol paylaşım için dostum.Bi sorum olcak bu bolt bende çok yavaş açılıyo açılışta neden acaba.Bolt loading... diyor ama aşırı yavaş en az 3-4 dakika giçiyor girmek için

jeofatih

jeofatih

Üye
Denemekte yarar var sağol paylaşım için

m.d.m

Üye
nerden indirilioooo

hy-altinkum

Üye
merhabalar ben 176x208 olanı indirdim sürekli internet bağlantınız yok diyor ama operadan giriyorum internet var trident t1000 modelinde diğerlerini yükledim onlardada play tuşuna basıyor sürekli step 1 de kalıyor ilerlemiyor yardım edermisiniz
teşekürler

--------------- Ekleme ---------------

merhabalar yüklemeyi yapıyorum step 2 de 100 kadar yapıyor sonra pres the ... yazısı çıkıyor sonra yes yapıyorum ok diyorum çıkıyorum sonra youtube giriyorum video yükleniyor 100 kadar siyah ekrant,da pres the... yazı tekrar çıkıyor
yardım edebilecek varmı

• Beğen
Tepkiler: hzlhzr

susmaz12

Üye
nerden indiricem indiriyorum bolt yüklenıyo diyo acılmıyo onceden acılıyodu yardım cı olun ltf.

e.piker

e.piker

Üye
Eğer videodan ses gelmiyorsa,
Menü-Araçlar-Tercihler-Genel'e kişiselleştir diyip-Uyarı sesleri AÇIK yapın sorun %100 çözülür.

Üst Alt