Wifi İle Pc Bağlan Denenmiştir RDM.Plus.v3.8.1 FoxPda Yeni Sürüm Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

talhasim

Üye
arkadaşlar bende computer number çıkmadı ne yapmam gerekiyor,yardım edermisiniz

• Beğen
Tepkiler: tuna385

LORD__09

Üye
eline sağlık

gavvas

Üye
masa üstü ekranını getiriyor ve yapılan şeyleri yavaşta olsa görüyorsun lakin bilgisayarı kapatmak yada pencereleri müdahale edemiyorsun.veya ben yapamadım.

sucer42

sucer42

Üye
telefon donmasina da b care bulun :| habide hafiza doluyo diyor ama 3.6 gb bos yer var

ONADA SEN ÇARE BUL DAA :off::nono:

BAK ADAM EMEK VERMİŞ BİŞEYLER HAZIRLAMIŞ ÖNÜMÜZE SERVİS ETMİŞ, BİZE SADECE YEME DÜŞÜYOR
YEYİP YEMEMEKTE SERBESTSİN AMA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEMELİSİN:evet::evet:

bayshow

bayshow

Üye
teşekkürler

join_23

join_23

Üye
teşekkür kardeşim

hakanes

Üye
wifi paralımı

--Usta--

--Usta--

Üye
teşekkürler kardeş :oke:

mahferer

Üye
Çok teşekkürler. Çok işime yarayacak. Şu anda bu amaçla kullanılabilen tek program sanırım. Telefonum Nokia C6-00. Buna rağmen donma yok. Ben daha dosya transferi için kullanacağımdan masaüstünü görmem çok önemli değil. Ancak yan çevirince ekranın genişlememesi kötü.. Sol-sağ ayarı yapınca biraz oluyor ama telefondaki otomatik ekran yönü seçimi nedeniyle sıkıntılı oluyor.

dogukan59

dogukan59

Üye
Teşekkürler

_reflex_

_reflex_

Üye
eline saglık hoca. 1 sene önce atmıssın ama bak şimdi bile bi tşk ediyorum sana.

batuhan_86

batuhan_86

Üye
Teşekürler

pis_katil

Üye
Çok teşekkürler. Çok işime yarayacak. Şu anda bu amaçla kullanılabilen tek program sanırım. Telefonum Nokia C6-00. Buna rağmen donma yok. Ben daha dosya transferi için kullanacağımdan masaüstünü görmem çok önemli değil. Ancak yan çevirince ekranın genişlememesi kötü.. Sol-sağ ayarı yapınca biraz oluyor ama telefondaki otomatik ekran yönü seçimi nedeniyle sıkıntılı oluyor.

bu amaçla kullanılabilecek tek program değil:

http://www.maxicep.com/pc-symbian-v...ifi-internet-uzerinden-pc-kontrol-312724.html

symrdp Remote Desktop bağlantısı destekliyor. burdaki bir nevi teamviewer gibi birşey. symrdp çok daha iyi bu yüzden benim için.

nurialibal

Üye
teşekkürler arkadaşlar sağolun,ayrıca arkadaşımız yalan söylemiyor program mükemmel çalışıyor

'Enver'

'Enver'

Üye
teşekkürler

Symbianist

Symbianist

Üye
eline sağlık deneyelim bakalım

kozmik1907

kozmik1907

Üye
bu programı pc den uninstall yaptığımda format gerekti