!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

aakgok

Üye
kardes youtube tan ses alamiyorum daha dorusu sesi acamiyorum nasil acabilirim w705 tel simdiden cok tessürler :D

--------------- Ekleme ---------------

kardes bide bi soru daha sorucam izninle acaba youtubedan nasil video izlerim usteki sorunu halletimm :D

pardon facebook tan kusura bakma

avss123

avss123

Üye
kardes youtube tan ses alamiyorum daha dorusu sesi acamiyorum nasil acabilirim w705 tel simdiden cok tessürler :D

kardes bide bi soru daha sorucam izninle acaba youtubedan nasil video izlerim usteki sorunu halletimm :D

pardon facebook tan kusura bakma
facebooktan izleyemezsin kardeş boşuna uraşma flash player lazım oda java olmuo youtubetan ses gelmiosa sessizden çıkar bendede oluodu :D

aakgok

Üye
ok eyw bide media go yukluyorum hata verio son bi soru daha faceden sohbet nasil yapicam olmuo operada bile :(

avss123

avss123

Üye
ok eyw bide media go yukluyorum hata verio son bi soru daha faceden sohbet nasil yapicam olmuo operada bile :(
nsl bi hata verio
faceden sohbet edemezsin açık kişileri falan göremezsin bi arkadaşta android tel. wardı onda görünüodu ama android olması lazım

aakgok

Üye
nsl bi hata verio
faceden sohbet edemezsin açık kişileri falan göremezsin bi arkadaşta android tel. wardı onda görünüodu ama android olması lazım

hata buu :D

avss123

avss123

Üye
hata buu :D
hmm telin içnde pc companion die bi klasör olması lazım hafıza kartında galiba ordan bak bakalım varmı media go yoksa internetten normal indir
pc companionuda güncellemişler onun için bilemicem hiç olmadı sil bidaha yükle :D

aakgok

Üye
hallettim yaa biraz ugrasinca quicktime in güncel olmamasindan kaynakliymis sildim tekrar kurdum oldu eyw :D

kapadokyali35

Üye
arkadaşlar merhaba öncelikle bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler sorunum mobil tv ile ilgili vodafone hat kullanıyorum my vodafone de mobil tv yi telefonumun desteklediğini gördüm. müşteri hizmetlerini aradım destekliyor ayar göndercem onaylıyormusun dalaveresiyle 5 tl ye abone oldum.sorun şu ki real player ayarlarından bağlantıyı vodafone live yapacak mışım.menü-ayarlar-real player-internet ayarları... real player diye biseçenek yok ama ayarlarda ? bilen varsa bana bi yardımcı olabilirmi

avss123

avss123

Üye
hallettim yaa biraz ugrasinca quicktime in güncel olmamasindan kaynakliymis sildim tekrar kurdum oldu eyw :D

geçmiş olsun kardeş :D

arkadaşlar merhaba öncelikle bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler sorunum mobil tv ile ilgili vodafone hat kullanıyorum my vodafone de mobil tv yi telefonumun desteklediğini gördüm. müşteri hizmetlerini aradım destekliyor ayar göndercem onaylıyormusun dalaveresiyle 5 tl ye abone oldum.sorun şu ki real player ayarlarından bağlantıyı vodafone live yapacak mışım.menü-ayarlar-real player-internet ayarları... real player diye biseçenek yok ama ayarlarda ? bilen varsa bana bi yardımcı olabilirmi

valla hiç mobil tv kullanmadım bi bilgim yok

Be_

Be_

Üye
captain herşeyi anlattığın gibi yaptım ama temalar çalışmıyor nerede hata yapmış olabilirim yardım lütfen

Captain

Üye
    Konu Sahibi
kardeş kadın seni yanlış yönlendirmiş real player symbianlı cep telefonların da var ayrıca o telefonlara mobil tv diye bir uygulama yükleniyor ama bizim telefonlarımı java olduğu için öyle bir şey yok mobil tv yi turkcell olsaydın sana bi link gönderiyorlardı internet üzerinden izliyordun ama vodafone de nasıl bir bilgim yok malesef :oke:

faceden konusabilmek için ebuddy diye bir program var facedeki arkadaşlarınla konuşabiliyorsun ayrıca msn vs herşey var çok güzel bir program tavsiye ederim :oke:

chclion

chclion

Üye
t9da türkçe karakter desteği yok beyler patchle olur mu bileniniz varmı ?

gurkan__252

Üye
t9da türkçe karakter desteği yok beyler patchle olur mu bileniniz varmı ?

Türkçe desteksiz Türkçe T9 mu olur :D
Yazma dilinin türkçe olduğundan emin ol. (Kareye basılı tutabilirsin)

Daha sonra zaten eksikleri sen tamamlıyacaksın.
Ben T9 kullanan biri değilim ama olay bu :D

Bu arada uçurmuşsunuz konuyu :islik

chclion

chclion

Üye
yok işte 'ş,ı' gibi harfleri yazmıyo neyse..

zakhaev_1993

zakhaev_1993

Üye
arkadaşlar K850i var bende 2.el aldım. 2600 imeisi atılmış . tel sim aktif değil diyo araştırdım imei den kaynakalanıyor kapanmış.imei atacam ama nasıl bi yardımcı olur musunuz.
NSS yi denedim o nokıa için sony i görmüyo.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
yok işte 'ş,ı' gibi harfleri yazmıyo neyse..
valla ben t9 kullanıyorum ş,i,ğ,ç,ö hepsini yapabiliyorum :oke: yazma dilinin türkçe olduğundan emin ol yada telefon dili tükrçe olmasın

afatsum33

Üye
hepinize merhabalar burayı bugün gördüm we çok beğendim hemen üye oldum paylaşımlarınız alışwerişiniz çok güzel çok memnun oldum we bnmde bi kaç sorum olacaktı eğer cvplarsanız sewinirim. öncelikle şunu söylim yazdıklarınızdan fazla bi şey anlamadım yok a2 falan filan teknolojiyle öle çok aram yoktur.bn daha yeni dün w995 aldım we hemen hemen hiç bi özelliğini bilmiyorum mesela sensme ne demek ne işe yarıyor ondan sonra yazı tipini değiştirebilir miyim oluyosa nasıl oluyo a2 nedir??? bna bunları söylerseniz çok sevinirim kısacası bu tel nedir ne yapabilirim neler eksik nasıl güzelleştirebilirim şimdiden teşekkürler

Captain

Üye
    Konu Sahibi
hepinize merhabalar burayı bugün gördüm we çok beğendim hemen üye oldum paylaşımlarınız alışwerişiniz çok güzel çok memnun oldum we bnmde bi kaç sorum olacaktı eğer cvplarsanız sewinirim. öncelikle şunu söylim yazdıklarınızdan fazla bi şey anlamadım yok a2 falan filan teknolojiyle öle çok aram yoktur.bn daha yeni dün w995 aldım we hemen hemen hiç bi özelliğini bilmiyorum mesela sensme ne demek ne işe yarıyor ondan sonra yazı tipini değiştirebilir miyim oluyosa nasıl oluyo a2 nedir??? bna bunları söylerseniz çok sevinirim kısacası bu tel nedir ne yapabilirim neler eksik nasıl güzelleştirebilirim şimdiden teşekkürler
şimdi kardeş öncelikle aramıza HOŞGELDİN :)
şimdi telefonun Sens Me özelliği şarkıları gruplandırması yani siz şarkıları programla telefona tanıttıktan sonra telefon şarkıları üzgün mutlu yavaş ve hızlı şarkılar olarak ayırıyor :oke:
a2 uploader programı SE telefonların sistem dosyalarıyla oynamamızı sağlayan bir program sistem dosyalarıyla oynarak telefona cam driver(kamerayı geliştirir) acoustic(sesin seviyesini kalitesini kulaklık yüksekliğini arttırır sesle ilgili özellikler..vs) flash tema ( telefonun orjinalinde gelen divism teması gibi menüleri hareketli temaları atabilirz a2 programını kullandığımızda teli hacklemiş oluruz eğer yanlıs şeyler yaparsak yanlış dosyaları silersek yanlış dosyaları değiştirirsek telfon açılmayabilir doğru düzgün çalışmayabilir dikkatli olmak lazım yani o kadar tehlikeli bir şey değildir gözünüz korkmasın :oke: başka sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım :)

afatsum33

Üye
eee hacı telin yazı tipini değiştirebilir miyiz komple

afatsum33

Üye
duyduğuma göre kamerasını we ses düzeyini kalitesini arttıran bi şeyler warmış onları buraya koyabilir misiniz =) we koyduktan sonra nasıl yükleyeceğimi ayrıntılı bi şekilde anlatırsanız sewinirim bide şuuu telefon yazı şeklini nasıl değiştirebilirimmm teşkkk

Üst Alt