SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1 S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli Tuş Kilidi)

Sponsorlu Bağlantılar

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
SPP SlideUnlock Pro Edition v3.0.1 S60v5/S^3 Unsigned (Bol Miktarda Çeşitli Tuş Kilidi)

S^3 ve s60v5 için süper arayüzlerle beraber ARAYÜZLER GÖRÜNDÜĞÜNDEN KALİTELİDİR İPHONE, HTC, WİNDOWS 7, VİSTA, ANDROİD, ARAYÜZLERİ VB DE MEVCUTTÜR BİREBİR AYNI KALİTEDE VE DAHA GÜZEL SAATİN KONUMUNA KADAR HER ŞEYİ AYARLAYABİLİRSİNİZ ARKAPLANINI VB .

Arkadaşlar bugüne kadarki en güzel ekran koruyucu programı gerçekten mükemmel n8 de tarafımdan denenmiştir skinleri atarken xplore ile değilde pc den atın xplore ile denedim dosyayı eksik atıyo kullanışı sesi felan mükemmel yandan tuşu kitleyince kilit sesi açınca kilit sesi sesini kısıp açabilirsiniz hassaslığını değiştirebilirsiniz ortadaki ikonu mesajın üstüne getirince mesajlar açılıyo rehbere getirince rehber ayar seçeneği de çok kapsamlı güle güle kullanın
Şu an pc ile attım n8'e diğer skinleri çalıştırdı gerçekten şahane ^^
şu an şarjda telefonum şarj dolumunu bile gösteren süper ikonu var üzerinden müzik ikonu vb yeni arayüzlerde mevcut otomatik kilit süresi de mevcut ayarlayabilirsiniz şükür güzel bir tuş kilidi programı çıktı iphone nunkine 5 basar çeşitlilik ve kullanışlılık bakımından :oke:

SENSÖRE DE DUYARLI OLDUĞUNU KEŞFETTİM ARKADAŞLAR YANİ ÖN KAMERANIN ÖNÜNDEN ELİNİZİ 2 KERE GEÇİRİNCE OTOMATİK KİTLENME VE AÇMADA VAR GÜZEL :) AMA OYUN OYNARKEN FELAN ELİNİZ ÖNÜNDEN GEÇİNCE KENDİLİĞİNDEN KİLİTLENİYO BU KÖTÜ DİKKATLİ OLUN ^^

NOT : ARKDAŞLAR İNDİRMEDEN ÖNCE UYGULAMANIN SİGNED OLMADIĞINI UNUTMAYIN UNSİGNEDDİR YANİ OPDADAN SERTİFİKANIZ YOKSA YADA TELİNİZ HACKLİ DEĞİLSE YAZIK BOŞUNA HOTFİLE DEN DOSYA İNDİRİP 30 DK BEKLEMEYİN ARŞİVE EKLEMEK İSTEYENLER İÇİN TABİ YİNE İNDİRİN DERİM
:oke:

PROGRAM LİNKİ:

ARAYÜZLER

NOT: skinleri kullanmak için indirdiğiniz skinleri e:\data\SlideUnlock\Skins12 konumuna atınız

Not: Alıntı yaparken ismimi belirtiniz emeğe saygı açıklamalar ve linkler bizzat tarafımdan yapılmıştır.

:oke:BEĞENDİYSENİZ SAĞDAKİ BEĞEN BUTONUNA TIKLAYIN :oke:

• Beğen
Tepkiler: mavi_krimzi, ID68, codern31 ve 161 diğerleri

adsasdsd

adsasdsd

Üye
teşekkürler...Peki ya skinleri e:\data\SlideUnlock\Skins12 ya nasıl atabilirim program ile ise adı ne ?:oke:

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler...Peki ya skinleri e:\data\SlideUnlock\Skins12 ya nasıl atabilirim program ile ise adı ne ?:oke:
dostum ben biraz önce kendi n8 ime kurdum xplore programı ile atmaya kalkınca eksik atıyo skinleri program açılmıyor o yüzden şimdi telefonu pc ye bağla ordan depo modundaki telefonda e:\data\SlideUnlock\Skins12 klasörüne tüm skinleri pc den at hafıza kartına kurulu ise kart okuyucu ile tak direk e data slideunlock skins12 ye de atabilirsin olur :oke:

• Beğen
Tepkiler: adsasdsd
adsasdsd

adsasdsd

Üye
saol :) peki unsigned sorununu nasıl çözebilirim :)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
saol :) peki unsigned sorununu nasıl çözebilirim :)
dostum ister opdadan sertifika al sitede mevcut videolu bile anlatım var istersen benim gibi telefonu güncellerken phoneix ile flashla flashlarken içine hack uda dosyasını da at hiç sertifikaymış vb uğraşma direk kur opdadan sertifika alırsan tek tek uygulamaları imzalamak zorundasın ama flashta sorun yok flash atarken bende tereddütteydim ya bi sorun olursa felan geçen ay ilk kez attım bu pr1.1 için gayet güzel oldu hatta bir kere atarken telefon dondu en korkulan şey bende telaşlandım telefon 1000 tl ben o parayı burslarımı biriktirip aldım onun için koyardı bozulması neyse sitede yöntemi var hemen hallettim yani tecrübeme güven yaşadığım için anlatıyorum sana seçim senin :oke:

adsasdsd

adsasdsd

Üye
saolasın. ;) ben de n8 kullanıcısıyım ama keşke iphone alsaydım diyorum.çünkü daha s^3 için güzel oyun program çeşitliliği yok.ayrıca böyle sertifikayla uğraşıyoruz :D ama kamerasına laf yok benim fotoğraf makinesinden daha iyi çekiyor :D

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
saolasın. ;) ben de n8 kullanıcısıyım ama keşke iphone alsaydım diyorum.çünkü daha s^3 için güzel oyun program çeşitliliği yok.ayrıca böyle sertifikayla uğraşıyoruz :D ama kamerasına laf yok benim fotoğraf makinesinden daha iyi çekiyor :D
ne yalan söyleyeyim aslında bende iphone istiyordum ama o kadar para verilmez diye almadım n8 de de flash bellek okuma olduğunu görünce aldım :D

egemen1903

Üye
Güzel uygulamaya benziyor. Asıl soru uygulama çalışması için arka planda açık mı durması lazım yoksa nokiabetalabs in bubble kilit uygulaması gibi kurduktan sonra kilit o şekle mi geliyor?

Bilmem derdimi anlatabildim mi :)

natural23

Üye
anlayan biri bunu signed yapıp buraya koyabilirmi aceba rica etsem arkadaş uğraşmış paylaşmış

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
Güzel uygulamaya benziyor. Asıl soru uygulama çalışması için arka planda açık mı durması lazım yoksa nokiabetalabs in bubble kilit uygulaması gibi kurduktan sonra kilit o şekle mi geliyor?

Bilmem derdimi anlatabildim mi :)

uygulamada ayarlar bölümünde arka planda acık durup durmama secenegi var ben yaptım su an arka planda uygulama acık görunmuyor menu tusuna basınca yani yandaki tus kilidine basınca güzel bi sesle acılıyor slide yapıp kilidi acıyosun bir nevi bubbles gibi ama secenegi var dediğim gibi gizli olması daha iyi ^^

mademan05

Üye
teşekkürler iyi olmuş yükledim.peki bu arayüzleri nasıl değiştiriyoruz bulamadım.settingdenmi

--------------- Ekleme ---------------

türkçe olmadığı için ayarları yapamadım hep aynı kalıyorekran görüntüsü değişmedi.ben ayarlamadım heralde

plingehelexe

Üye
super bir sey

drlazoli

Üye
settings ve sonrasında en üstten interface menüsü oradan ilk sıradakine girince skin tercihleri çıkar

ogkm

Üye
ya kardeş bi sorun var sertifika hatası diyor bazende dosya bozuk diyor ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim tşkler

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler iyi olmuş yükledim.peki bu arayüzleri nasıl değiştiriyoruz bulamadım.settingdenmi

--------------- Ekleme ---------------

türkçe olmadığı için ayarları yapamadım hep aynı kalıyorekran görüntüsü değişmedi.ben ayarlamadım heralde
tuş kilidi çıktığında solda bir buton var ona tıkla beyaz renkli alt alta çizgi var sonra orda üstte 3 tane kategori var ortadakini seç ordan ilkine tıkla istediğin temayı seç :oke:

mademan05

Üye
tamam buldum ayarladım.yanlız tam anlamıyla kullanamıyoruz sanırım.bazı uygulamaları tanımıyor ekrandayken.yinede güzel kurdum kullanıyorum.teşekkürler

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
tamam buldum ayarladım.yanlız tam anlamıyla kullanamıyoruz sanırım.bazı uygulamaları tanımıyor ekrandayken.yinede güzel kurdum kullanıyorum.teşekkürler
o uygulamaları kullanamaman sende yüklü olmamasından dolayı yüklersen çalışacaktır ttpod vb var mesela yüklersen çalışır:oke:

ogkm

Üye
ya kardeş bende attım ama sertifika hatası veriyor ne yapmam lazın yardım lütfen

schaten

Üye
program çok güzel çalışıyor arkadaşalar ama N8 de sağdaki slide butonuyla açamıyorum, açılır gibi oluyor sonra tekrar kilitli duruma geliyor. ayarlarda var sanki ama bulamadım ..

mademan05

Üye
bu ttpod proğramı nerde formda varmı.saygılar

Üst Alt