"Handwave" s60v5 Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

yellowmagic

Üye
sertifikaladım ve kurdum ekranın sol üst köşesnde ön kamerası ufak bi pencerede açıldı... elimi ne şekle soktuysam herhangi bir değişklk olmadı :S bu ne annamadım :S

berque cemilian

Üye
i8910 omnia hd'de çalışmıyor

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler.

salley1234

Üye
nokia 5230 xpressmusıc de çalışıyormu

MKB1907

MKB1907

Üye
:oke:

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
sertifikaladım ve kurdum ekranın sol üst köşesnde ön kamerası ufak bi pencerede açıldı... elimi ne şekle soktuysam herhangi bir değişklk olmadı :S bu ne annamadım :S

Elini sağa ve sola çekeceksin.O ufak kamera ekranında elini görerek ona göre sağa sola çekeceksin elini.Elinin yerine kalem gibi nesne de kullanabilirsin...

slayedsoul

Üye
yarın 5800 geliyo bakalım =))

cemkagan23

cemkagan23

Üye
sertifikalamayı başaramadım yardımcı olurmsunuz.sertifikalyıp link verirseninz sevinirim , çok istiyorum denemek :D

LUN

Üye
TŞK....

DJAOA

Üye
tsk

dnzgshakan

dnzgshakan

Üye
sertifikaladım yüklüyorum fakat istenen dosya yüklenmesine izin verilmiyor diye hata alıyorum 5800xm v52.07.. yardım lütfen.

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
teşekkürler

dertlimehmet

Üye
Kardeş sağolasın. Emeğine sağlık

mekansizzx1

Üye
N 97 ye kurdum çalıştı :D

Hooligan™

Hooligan™

Üye
:tşk:

alpereno

Üye
Ya beyler bende nokia x6 kullanıyorum opda dan sertifikalatmak istiyorum upload file diyor başka bir uygulama bir uygulama sertifikalatıyorum o sertifikalanıyor. :S sorun neyde ozaman bi el atsanız size zahmet kullanmak istiyorum prgramı bu arada sanada teşekkürler güzel paylasım h bi olsa :hmmm

ceset

ceset

Üye
Bir cok arkadas program gereksiz falan demis.. kimisi sertifika demis.. Sonucta programi yazan adam sertifikalandirmamis paylasimci nasil yapsin? Okadarda zor degil opda dan sertifika almak veya HelloOX2 yuklemek degilmi? Armut pis agzima dus olmaz birazda kendiniz cabalayin ?

Emege saygi gerek paylasimi yapanada, oturup gunlerce o programi yazan adamada..

Tesekkurler.

Satio R1CA037 ye yukledim fakat calismadi nedense.

Yazilimi yukseltince bir kez daha denerim.

• Beğen
Tepkiler: coshq

MUHAMMET45

Üye
5800 sürüm v52 sertifikaladım kurdum program açılıyor.ve el hareketi olarak ne yaptıysam işlemedi :D .

taylante

Üye
eyvallah

berkay_fb06

Üye
tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Üst Alt