Remote Professional v3.00.280810

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Remote Professional v3.00.280810
Bilgisayar klavyenizi kullanarak çok rahat sms yazabilirsiniz , ekran görüntüsü alabilir, yaptığınız işlemleri video olarak kaydedebilirsiniz.
Daha fazla skin için,
Not 1: PC'ye yaptığınız kurulum sonunda, kendi önerdiği sis dosyalarını telefonunuza kurmak isteyecek. Bu isteği kabul etmeyin ve aşağıda linki bulunan Remote Professional v3.0.959.sis dosyasını telefonunuza kurun.​
Not 2: Telefonunuza kurduğunuz programın ayarlar bölümündeki Kayıt Kodunu Girin bölümüne, istediğiniz bir şey yazarak programı kayıt etmelisiniz.

Güncel Dosyalar mesaj içinde link olarak verilmiştir.

Telefona i
ndir:
Bilgisayara indir:

Tek Link Tüm Paket İndir:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: adıman, emre9080, osigs2566a ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: KKrowaZZ
venusutarit

venusutarit

Üye
Bağlantıyı nasıl sağlıyor
Kablo ?
Bluetooth ?
İnternet ?

• Beğen

barisakkaya

Üye
Güvenilemeyen bir salayıcıdan alınan korumalı öğe yüklenemez hatası alıyorum telefonuma verdiğiniz programı yüklerken. Dediğiniz gibi sizin ekte verdiğiniz de alıyorum bu hatayı

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
evet bende yükleyemedim aynı uyarıyı aldım

• Beğen
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bende aynı uyarıyı aldım

• Beğen

muslumkocak

Üye
çalıştırabilen var mı acaba ben yükledim ama telefonda ready yazıyor usb ile bağla dediğimde ama bilgisayrdaki programda bişe yok .

• Beğen
dwarwendwarfy

dwarwendwarfy

Üye
Hata alan arkadaşlar PC için yüklenilen programı çalıştırıp File Kısmından phone install kısmına basınız orada 3 seçenek var en alttaki ile direk yükledim. Fakat telefonda yüklü uygulamayı açamıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Güncelleştirmeleri yapıp deneyip yazacağım

Evet arkadaşlar, güncelleştirmeleri yaptım. Telefona kurulu olan Remote programını kaldırdım, Pc programını çalıştırıp File Kısmındaki Phone install kısmına girdim. çıkan sayfada 2. sıradaki 104KB olan s60 versiyonunu telefonuma kurdum..
Sonuç: Sorunsuz çalışan miss gibi bir program.

VE wifi olarak sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hata alan arkadaşlar PC için yüklenilen programı çalıştırıp File Kısmından phone install kısmına basınız orada 3 seçenek var en alttaki ile direk yükledim. Fakat telefonda yüklü uygulamayı açamıyorum.

Güncelleştirmeleri yapıp deneyip yazacağım

Evet arkadaşlar, güncelleştirmeleri yaptım. Telefona kurulu olan Remote programını kaldırdım, Pc programını çalıştırıp File Kısmındaki Phone install kısmına girdim. çıkan sayfada 2. sıradaki 104KB olan s60 versiyonunu telefonuma kurdum..
Sonuç: Sorunsuz çalışan miss gibi bir program.

VE wifi olarak sorunsuz çalışıyor.
Bende söylediğin gibi yaptım ama DEMO olarak gözüküyor.buyüzdende wi-fi olayını kullanmaya kalkınca kayıt kodu istiyor.kayıt kodunu bulamadım.

synergy11

synergy11

Üye
kayıt kodu :S ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar sorun çözülmüştür.ben programı güncellediğimden dolayı yapamıyordum,kaldırıp bu sürümü kurunca herhangi bir kayıt kodu ile sorun çözülmüştür.

kaptan_memo

Üye
süresi geçmiş sertifika.

• Beğen
Tepkiler: nokia 808
dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Güncel linkler ilk mesaja LİNK olarak eklenmiştir.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
güzel bir uygulama

cakmakfuat

Üye
sağolasın farenin tıkına sağlık

chezque

chezque

Üye
bu ne güzel bi programdır ya. çok teşekkürler

can1990usta

can1990usta

Üye
sanırım süresi geçmiş sertifika sorununun çözümü telefonu HACKlemek. program 65 lira çok pahalı.

senecen

Üye
Bende çalıştı arkadaşlar, telefonum Nokia N97 Hack'li.

oscartiger

oscartiger

Üye
mouse da kullanılsaymış tadından yenmezmiş.

sadakad

sadakad

Üye
arkadaşlar bu programa çok ihtiyacım var ama demo olması beni öldürüyo.sıkıntı bendemi telefondamı anlamadım.söylenen herşeyi yaptım ama bir türlü başarılı olamadım.bir fikri olan varmı bu konuda...şimdiden çok teşekkürler.